10 pont feldühít leginkább a metró!

Tegnap adták át az autót kell javítani, kapok vissza csak péntek este, abban a pillanatban én vagyok a gyalogos árva, aki arra kényszerül mozogni nevében a moszkvai metró (Koganovicha) VI Lenin. Hogy őszinte legyek, elég gyakran arra kényszerülnek, hogy mozogni a városban metróval, hiszen a Metro - a leggyorsabb közlekedési Moszkvában egy óra (őrült) csúcs.

1) A játék a szardínia. Játék a sprotni, az egyik legkiterjedtebb játék minden Rabotnicki Nerizinovska város. Előfordul, hogy a bejáratnál, hogy a vasútállomás (sokkal, mielőtt eléri a körforgalom ág) már zsúfolt. Mindazonáltal az új állomás pytaetsa emberek minden eszközzel kap az autó. Az mit jelent ez szórakozás nem egyértelműek, mert az autó nem rugalmas, nem lesz, bár azt jelenti, hogy sokan úgy vélik, hogy a vonatot otkrytsa szemben az ajtó, a törvény szerint Arkhimédész, akkor könnyen megy oda, hanem az öregek szegény autó, ami kiesik a szemközti ajtó

3) Lejátszás mobil. Szórakozás barátságos minden, részben hasonlóak a 2. bekezdés ebben a témában, a különbség az, hogy a mérete miatt egy mobiltelefon is játszott szinte bármilyen helyzetben! Csak tartani ezt igraman nem fogja tartani ez lesz a bőrön szomszédos utasokat.

4) lépés a földön maradt. ))))) Mi lehet kamenty. )))) Ez egy szent dolog :)))) nagyon gyakran sluchaetsa ha fel az új drága cipő (lehetőleg velúr), vagy egyszerűen csak mossa a fehér cipő :))))) Classic.

5) mozgólépcső pingvineket vagy tolja előre állva. Ez számomra a leginkább bosszantó! Akkor sorban állni egy mozgólépcső vagy ajtó, és egy szál a felelős állampolgár vissza teljes súlyát nachinate navalivatsa te, hogy Isten ments, hogy ne felejtse prodvinutsa elő 10 cm!

6) Ne hagyja ki a kocsiból. Egy másik, egészen terjeszteni azok faktor elkeseredett képviselői a moszkvai irodájában szarvasmarha. Edish akkor egy ágon, és kijutni a következő állomáson, de előtted van egy ember, aki megy keresztül egy. Az eredmény egyértelmű, indvividum, amely azt tervezi, hogy belépjen keresztül hősies védelme folyamatosan próbálják megvédeni az jobbra az első kijárat a következő állomás az ajtók. Ennek eredményeként poluchayutsa gyönyörű szaltó, chemto emlékeztető tangó :)

7) Ne foglalják el a bal oldalon a mozgólépcső. Terjesztése a helyzetet, mielőtt a mozgólépcső áll oromnoe kapcsolja sopastovimaya a lakosság Luxemburg betöltése ember megy sokáig, minden stremyatsa hogy csak a jobb sávban, kakbe emberek azt sugallja, hogy talán a tolvajok poyavitsa férfi egy jegyet, és szigorúan a kereslet engedni :) Annál uslozhnyaetsa hogy sok a bal oldali sorban starayutsa hogy a nagyon helyes sávba. Direct mail volán mögé.

8) A kaotikus mozgás. Ön schetaete hogy Moszkva autó (álló) mozgás nem egy csomó békés célú nukleáris energia, amely dvigayutsa, mint ők, és a helyzet (kaotikus). Tévedsz) a városi utakon olyan tünetek, vannak szabályok az út (bal oldali, illetve pravostronee) a metrón nem, ezért van, hogy el kell mozdulni stoklnoveniya tagjai a mozgalom kozmikus Karabel a meteoritok. Segít, hogy élni így ha sietünk!

9) működik a 2-szer kevesebb, mint mozgólépcső. Nincs hozzá. Tiszta pénzt takaríthatunk meg, hogy mi az a munka minden mozgólépcső, ahol az emberek felállni és és potoptatsa?!

Akkor is hozza milliárd példány, hoztam, csak az alap, hogy engem ne hagyja ki, míg én a metrón dolgozni :)

De őszintén szólva, én kellett aludni a metróban, és az extra 27 perc alatt, olyan édes :))))) Ez egy határozott plusz a mérő mozgás :)))))

7 év Címkék: metro, metrobred, metrobydlo, metrolyudi

Kapcsolódó cikkek