68. Titkok a mágia pénz

Ha nem változik a világ, nincs módszer, hogy vonzza a gazdagság nem segít. Kép a világon - ez az első dolog, amit meg kell kezdeni ...

Ebben a leckében fogunk beszélni a világnézetét. Ez - a legfontosabb elérésében bármilyen célra, mint a vagyon. Ha még mindig él a gondolatok hiánya deneg¹, akkor a kilátás a világ sürgősen az ideje változtatni!

Mi az a „miraffy”?

Miraffy - filozófiai állításokat. Ön valószínűleg már hallott róla. Egy jó módszer, de ez nem mindig működik, és ezek hatása késik sokáig. Miért?

„Blunt” megismétlését állításokat nem változik a mélység a tudattalan világban.

Nevezetesen, a kilátások minden élet függ.

Mi a kép a világ, és hogyan kell megváltoztatni?

Az életben minden attól függ, hogy a kilátások, hogy hogyan azonosítják magukat a valóság, hogy ki vagy, és ez a valóság kapcsolatban az Ön számára. Ezek eszméletlen fogalmak hatással mindent, ami veled történik.

A világkép szerkezetek (gyűjtése) a valóság, és építeni egy modellt a sorsának, attitűdök, képességek, hiányosságok és az összes többi alapján ezt a struktúrát.

Filozófiai állításokat - a legfontosabb eszköz újraprogramozni a valóság legmélyebb tudatalatti szinten.

Munka a tudattalan modell a valóság - ez az egyik legmélyebb és értékes fogalmak.

  • Miért nem a gyakorlatban az egyes alanyok?
  • Miért van néhány ember, vagy más technikával készült művei, míg mások nem?

A válasz abban rejlik a világ a világ képe az ember. Még ha ez vonatkozik titáni erőfeszítést a mester egy adott technológia (képesség), de az ő véleménye szerint a világ következetlen vagy ellentétes, akkor a gyakorlatban nem működik, és a munka nem definíció szerint.

Kiépítése kép a világ - az alapja minden!

Ez az első és legfontosabb szempont, hogy meg kell dolgozni. Anélkül, hogy egyértelmű és alkalmas a célra kép a világ lehetetlen a siker eléréséhez. Bárki bármilyen kultúra, nemzet vagy a család a saját képét a világban. Megfelelően strukturált világ szilárd alapot a siker.

A kép a világ minden attól függ, hogy - a vagyon, képesség, a megértés és így tovább. Ellenkező esetben a varázslat a pénz lesz teljesen tehetetlen.

Erőssége törött az Ön gátlások. Tehát vigyázni létrehozásával kapcsolatban a saját képét a világ az első helyen (ha szükséges) fejlesztésével párhuzamosan az alapvető feltételek (technikus).

Filozófiai állításokat - pozitív állítások logikai folytatása segítséget változtatni a gondolkodásmódunkat, és hozzon létre a jövőben, amelyre törekszünk. Mondván az állítás egy hatékony módja annak, hogy a boldogság, a szeretet, a belső béke, az egészség és a jólét.

A következő pozitív állításokat, amely megváltoztathatja a véleménye a világ:

  • Jön hozzám le, mert én vagyok erre.
  • Az univerzum számára kedvező, mert én vagyok része.
  • Szeretem az élet, mert én semmi mást.
  • Minden az én igények kielégítésének, mert én jó ember vagyok.
  • Kapok egy csomó pénzt, mert minden nap dolgozom magam.

Hogyan működik az állítások?

Nem csak ostobán ismétlődő állításokat, hanem hogy igazolja őket logikailag (távolítsa el a védő mechanizmusokat a tudatalatti és a tudattalan). Meg kell bizonyítani magának logikusan, hogy amit inspirálja magát - az igazság.

Be kell, hogy meggyőzze magát az érveket, hogy egy új logika, ami gazdaggá fogja tenni, akkor neked az a személy akarsz lenni.

Ez az alapja. Ha nem változtatta meg világnézet, minden más nem segít. Ezen elv szerint, akkor hozza létre a mirraffy - ez könnyű.

Munka program mirafov

1. Hozzon létre egy olyan kijelentés.

2. úgy logikusan.

3. Munka állításokat mintegy világot, legalább 10 percet egy nap, azt mondja hangosan vagy csendben.

Tehát biztos, hogy az eredmények.

Mondjuk az állítás (csak a saját szavaikkal) 5 perc alatt közvetlenül ébredés után, és 5 perc közvetlenül lefekvés előtt. Ezekben a pillanatokban, a tudatalatti és tudattalan legnyitottabb befolyás -, mert ebben az időben van egy köztes állapotban theta.

A fő titka!

Ha dolgozni állításokat a szokásos ébrenléti állapotban, használja a módszert az alábbiakban ismertetjük. Ez nagymértékben növeli a hatást. Ahhoz, hogy ezt mondja jött a tudatalatti, akkor kell egy kis idő, hogy megunni ezt a munkát.

Befejezése után a munka, amire szükség van, hogy jelentősen tömöríteni a jobb öklét a fájdalmat. Amikor egy személy clenches öklét, aki elköveti „lehorgonyzó” állításokat (ököl clenching - öntudatlan aktus az akarat). Ez a „horgony” segít, hogy végre a telepítés még mélyebbre a tudattalan, akkor az állítás kezdi munkáját minden szinten a valóságot.

Házi feladat!

Meg kell bizonyosodni arról, hogy végre meg! Alább megtalálja állításokat. Az Ön feladata az, hogy továbbra őket logikusan bizonyítani magukat, hogy az Ön számára igaz.

Az állítások a vagyon:

  • Azt sugároz siker és a jólét minden lépésnél.
  • Azt választani azokat a gondolatokat, amelyek boldoggá és vezet a bőség.
  • Bőség folyamatosan jön hozzám, így tudok pihenni, és élvezni az életet.
  • Én teljesen nyugodt és magabiztos a jövőben.
  • Amit úgy dönt, hogy gondolkodni és beszélni ma, ami a jövőben.
  • A múlt örökre, és csak a jó és a boldogság vár rám.
  • Minden, ami történik - az én legnagyobb jó.
  • Minden nap, az életem egyre jobb és jobb.
  • A pénz megy a kezembe, van egy kedvenc pénzt.
  • Adok pénzt kapnak, örömmel és hálával.
  • Saját anyagi helyzet határozza csak a hozzáállásom az élethez.
  • A pénz szeret engem, és jönnek a megfelelő mennyiségű, vagy még több.
  • Azt vonzza a pénzt, mint a mágnes.
  • I - mágnesként kozmikus jólétét.
  • Megengedem magamnak, hogy a vagyon.
  • Nyitott vagyok egy erős áramlás egyetemes bőség.
  • Választom a boldog élet a pénzzel.
  • Megérdemlem a legjobb az életben, hogy jobb a születés.
  • Azt állítják, a jogot, hogy gazdag legyen.
  • Örülök, hogy elfogadja az élet tele van áldásait.
  • Az élet megfelel az igényeimnek.
  • Minden kívánságom valóra, minden álmom valóra válik.
  • Minden, amit érjen, elvezet a siker.
  • Ma én fogadja bőség összhangban felnőtt szinten a tudatom.
  • Szeretném kifejezni csodálatomat a rengeteg élet és hálás vagyok mindenért, amim van.
  • Áldás jött hozzám a legváratlanabb forrásokból.
  • Minden nap, a jövedelem növekedése.
  • Az univerzum tudja, hogy mit kell, és kielégíti az én igényeit.
  • Saját vagyon határtalan, mint az univerzum.
  • Azt, hogy jó mindenütt és minden.
  • Élek tökéletes harmóniában a világon.
  • Universe teljes, feltétlen és teljes mértékben támogat engem.
  • Én fizetem a számláimat szeretettel, örömmel és a tudás vagyonát.
  • Hálásan elfogadják ezt a világot és annak minden előnyével.
  • Saját véleménye szerint a világ változik ...

Kapcsolódó cikkek