2. fejezet A szokás pozitív gondolkodás

Az a szokás, pozitív gondolkodás

Amikor végre csökkenni kezdett, a diszpécser, aki később azt vallotta, hogy ő volt szolgálatban tizenhat óra szünet nélkül, valamint kezelték súlyos influenza, azt mondta nekünk, hogy két mérföldre mögött „Boeing 737” légitársaság „Frontier Airlines”. Sajnos, az igazi távolság közelebb volt kétezer láb. Sétáltunk majdnem a következő! Hirtelen a gép már a levegő áramlását az első repülő „Boeing”. Olyan volt, mint egy tornádó sújtotta, ami majdnem megfordult a kis gépet.

Saját kísérleti Walt dühösen kiabált a diszpécser: „megszakított megközelítés megtagadja” - válaszul az utasítást, hogy egy másik kört, mielőtt megpróbál leszállni. Felnéztem a pilótafülke ablakán, hogy milyen a föld rohan felénk. emelni az orr túl késő. A repülőgép szinte gurult, és öt társam velem kellett bontani!

A fejemben villant a gondolat, hogy én mindig csodálkoztam, amit az ember érez, amikor hamarosan véget ér. „Fogok szenvednek fájdalmas vagy minden történik olyan gyorsan, hogy én nem is értem, mi történt?” - gondoltam. Egy pillanattal később kellett tanulni.

Walt csodával határos módon sikerült, hogy nem hagyja, hogy a gép leszállt fejjel lefelé, de a földre merőlegesen. Úgy tűnt, mint egy örökkévalóság egyensúlyozva a felső végén a tartály a jobb szélen, kapart a földre zseniális keresztül ütemben több mint száz mérföld per óra; míg Walt küzdött, hogy a gépet, és nem adja meg, hogy forduljak meg. A végén, a repülőgép zuhant a gyomra, és pörögni kezdett vadul mozgó szélén a kifutópálya.

Lenéztem, és látta, hogy a kavics és szennyeződés a tátongó lyuk a padlón a repülőgép. Flames rohant a kabinban, miközben továbbra is forog, mint egy búgócsiga. Elképesztő, hogy sok tiszta gondolatok elfér egy kis ideig, ha a szélén az élet és halál. Csak valaki, aki tapasztalt hasonló katasztrófa, amely képes teljes mértékben értékelni, mire gondolok. Mint ha azonnal esik cverhsoznanie, amelyet sokan leírták, mintha az egész élet villant a szemük előtt.

Nem tudom, hányszor gépünk megfordult a tengelye körül, mielőtt megállt a sárban mellett a kifutón, de nekem úgy tűnt, hogy legalább egy tucatszor - tizenöt. Emlékszem, hogy a kerekek jön le a földre, és szinte nem volt. Az egyetlen gondolat, hogy eszembe jutott, amikor az autó gyorsan megtelt a tűz és füst: felrobban! És azonnal eltűnik - én és a többi ember rekedt a gép belsejében.

Ezután hangzott a megtakarítás szavak a második pilóta Ron: „Vészkijárat” Richard, az egyik asszisztens, aki ott ült a hátsó ülésen mellett a sürgősségi kikelnek a jobb oldalon, megragadta a daru és küldött ki az ajtón. Emlékszem, hogy abban a pillanatban gondoltam, ha dobott a lyukba elég gyors, nem tudok még egy esélyt, hogy életben maradjon, és a késedelem halált jelent.

Gondolkodás nélkül levette a repülőgép landolt fejjel előre, mint egy zsák krumpli keverékbe kavics, kosz, hó és jég. Voltam zokniját, de kit érdekel? Ösztönösen felugrott és futott, mint egy bajnok sprinter. „Van, amennyire csak lehetséges, hogy elkerülje a robbanás” - harcolt az elme csak gondoltam, amikor versenyeztem, lihegve, mint ő volt ki a forma kövér ember.

Körülbelül hetvenöt kilométer én a földre esett kimerült. Én hideg és nedves, de nem érdekel. Élek és a légzés. Ültem a fagyos földre, és figyelte, ahogy a játék érdemes 800.000 dollárt fordul tűzbe. Láttam a másodpilóta szökött át vészkijárat, és visszatartotta a lélegzetét, várva az első kísérleti Walt nyomon. Két másodperc, öt, tíz ...

Egy örökkévalóság, de Walt nem. Istenem, nem Walt darabokra törtek a szemem előtt! Nem tudom leírni a tehetetlenség érzése, hogy a tapasztalt pillanatában legnagyobb feszültséget. Mit kell tenni? Futás vissza, és próbálja megmenteni? Elképzeltem a süvöltő címoldalára holnap újság: „Nyomorult üzletasszony fújt szét egy ügyetlen kísérletet, hogy megmentsék a pilóta.”

Szerencsére, mielőtt tudtam, hogy egy ilyen döntés, Walt megjelent a sürgősségi kikelnek, kimászott, és hozzám rohant. Még mindig a földön ült, átölelte a térdét, amikor megállt előttem. Az első szava az volt a szájából: „Te talán nem érti, de én most mentettem meg az életét.” (Később Ron azt mondta, hogy a gép a forradalom küszöbén áll hasa fel, amikor megcsúszott a széle a jobb szélen, Walt nem vesztette el lélekjelenlétét, és küzdött a kereket, és elfordul, mintha ül egy bika cowboy rodeo, amíg képes volt megállítani out-of-control repülőgép. Ron kifejtette, hogy ha felborul, ez azt jelentené, mindannyiunk számára a biztos haláltól.)

Nem volt más, mint egy csoda. A repülőgép nem volt kitéve a helyreállítás, de kivéve a karcos térd, mind a hat emberrel a fedélzetén nem kapott semmilyen sérülést. Most úgy tűnik, furcsa, de amikor leültem, és figyelte, ahogy tűzoltók harci tűz, főleg úgy gondolta, hogy csodával határos módon túlélte egy repülőgép-szerencsétlenségben. Csodálatos, hogy a fiatal és tudatlan - ezúttal az életedben, amikor úgy tűnik, a halhatatlanságot illeti. Miért nem élte túl egy repülőgép-szerencsétlenségben?

Dvadtsatidevyatiletny üzletember felébred hajnal előtt, hogy megfeleljen a kihívásnak, egy új nap. A város másik festő megy keresztül ugyanazt a rituálét. A két férfi ismeri egymást, de anélkül, hogy tudnának róla, akkor hamarosan találkozunk.

A fiatalember, keletnek a „Datsun” legújabb modell, a festő, utazás délre egy kisteherautóval, „Toyota”, rendeltetése, hogy a résztvevők a rendezvény, ami történik egy a millióhoz. Körülbelül 06:30, amikor a reggeli ég kezd világosítani a horizonton autóztak ki a fő metszéspontja Los Angeles ugyanabban a pillanatban. Ha egyikük egy pillanatig fogmosás fogaimat, cipőt húz, vagy kezdő az autót, ő volna kerülni a katasztrofális találkozó sorsát. Sajnos, a pontos időzítés és a férfiak a nap végén, annak ellenére, nagy számok törvénye.

Mint kiderült, a két férfi sebességgel haladó legalább harmincöt mérföld per óra, hanem azért, mert a korai időben nem voltak más autók, amelyek gátolhatják a fejlődést. És a közlekedési lámpánál a kereszteződés nem működik, miután a heves vihar tombolt, hogy a múlt éjjel.

Az egyik alkalmazott mentő, ami érkezett röviddel a baleset után, biztos volt benne, hogy a fiatalember nem vette észre, hogy mi történt, mert ő „Datsun” nem hagy nyomot a megcsúszás. Pickup csapódott az oldalára, nem a féket. A tiszt vizsgálja a baleset, azt mondta, hogy ez volt az egyik legrosszabb utcai összecsapások, hogy ő valaha is vizsgálták.

Share az oldalon

Kapcsolódó cikkek