31 felülvizsgálata Olga Moszkva, Basmanny, Staraya Basmannaya Street, 9,

Szeretném kifejezni hálámat Svetlana! Ő lenyűgöző, érzékeny, kedves és szimpatikus ember. Segített válassza ki a megfelelő ruhát és fátylat, nem ró véleményüket, de csak hogy segítsen egy hatalmas és fényűző választás. Dress vásárolt a bevásárló arcade Vetoshny Nikolsky per. d. 9. Minden menyasszony tanácsot!

Talán a legnagyobb választékot a görög stílusú menyasszonyi ruha láttam a „Olga” kabin. Ha szeretne egy ruha, győződjön meg róla, megy. Igen, és ha nem így van, akkor is ott van az összes ruhák minden ízlés, stílus, méret és pénztárca is. Magam vettem egy görög, el kellett választani a három lehetőség közül, amelyek mindegyike tűnt ideális. Mivel a szamár két szénakazalban). Horror, hogy mi volt az érzelmi intenzitás) Csak vicceltem. Tulajdonképpen én úgy döntött, gyorsan segített eladók. további ›

Lányok, köszönöm! Az interaktivitásra, a figyelem és a szakmaiság. Előtt, hogy elérje a „Olga” utazott sok szalonok. Ez a hozzáállás nem talál máshol! Minden lány készül az esküvő napján izgalom és idegesség, de én már tud pihenni. Azonnal rájöttem, hogy biztos kezekben. Ushili ruha szerint én paramétereket. Pontos és gyors. Örülök, megkérdezte: „Olga” a szalonban, bárcsak a jólét és boldog vagyok, menyasszony!)

Jó napot! Szerzett ruha belsejében a Basman. Azt akartam, hogy legyen egy meglehetősen nehéz, szokatlan színű (valami között porszerű és barna), és megtaláltam! Minden vendég megjegyezte ruhám, és nézd meg a képeket, és csodálja. Véleményem szerint, és fel kell dolgozni a szakemberek. Hallgatott észrevételeimet, csináltam egy képet, és megpróbálták megtestesíteni, mindennek ellenére! Lányok, milyen jó, hogy én intézett Önnek! Most azt tanácsolja a szalon!

Rendeltem egy ruhát az esküvő Olga, nagyon élveztem. Tenni akartam valamit nem jellemző. Pazar esküvő, mi nem voltunk, csak a szülők. Szeretnék egy estélyi ruha strassz és guipure. Találtam egy nagy lehetőség, és elrendelte. Köszönöm szépen, nagyon jó minőségű, lehet viselni többször (csak viccelek). Rohant, és az ár nem túl magas.

Rendeltem egy ruhát az esküvő Olga, nagyon élveztem. Szerettem volna valami szokatlan. Pazar esküvő, mi nem voltunk, csak a szülők. Szeretnék egy estélyi ruha strassz és guipure. Találtam egy nagy lehetőség, és elrendelte. Köszönöm szépen, nagyon jó minőségű, lehet viselni többször (csak viccelek). Rohant, és az ár nem túl magas.

Rendeltem az online ruha a görög stílusban. A helyszín és a szelekciót több csak kapott csökkentett áron ezért veszek olcsó áron. Válassza ki a ruhát ment azonnal mérni, hogyan kell ruhát a falu öntjük rám, de én már vásárolt kiegészítők, és azokat próbálják megtalálni egy ruhát. Úgy történt, hogy a kesztyű nem egy másik dolog. De segített felvenni a köpeny (győződve arról, hogy ez a stílus lesz megfelelőbb nézni). Kellemesen meglepett az a tény, hogy az illeszkedjen a szám már benne van az árban. további ›

Hosszú kért ruha felkeresett mintegy 10 szalonokban. Némelyikük hez ruhák, amelyek nem felelnek meg az árat más régebbi modellek, amelyek vagy nagyon magas árakat. Többek között látogatott és a szalon Olga a Basman. Szeretnék megemlíteni egy nagy választékban és kedvező áron. Öltöztesd ott találtam, de még nem vásárolt, úgy gondolom, hogy vissza fog térni, és megvenni, miközben keresi a cipő. Van a választás a cipő nem nagy, a méret nem volt balett. Mellesleg van egy ingyenes vágás az ábrán (ígért).

Nem tudom, hogy miért a barátnőm annyira elégedett volt a buja esküvői ruhák, de mindegy marad a vélemény - Szeretem egyenes. A velük, az egész lényege a szépség és a kegyelem a menyasszony testének mindig látható, nem rejtett semmit. Ez csak tegnap győződve ismét Moszkvában járt esküvői szalon „Olga”. És ott azt a tanácsot kaptam egyet, nagyon figyelemre méltó, modell ruhák. Ez egyszerűen nagyszerű. A testemen, úgy nézett ki, nagyon hatásos. Zephyr gyűjtemény - ez nem csak az új, ez egy rakás bájos ruhák a menyasszony. Azt tanácsolom, hogy látogassa meg.

Azt akarom mondani, egy hatalmas köszönet Olga kabin és egy nagyon szép és gondoskodó nő Szerelem! Az esküvő előtt voltam 2 hónap és az időt, hogy vándorol át a kabin volt. „Olga” csak a második kabin. És így, miután megpróbálta az amikor láttam, a ruhám! Ő tökéletesen ül, akár személyre szabott egyéni és készletei, fátyol és kabátot hattyú le, csak tökéletes! A Gagarin nyilvántartó iroda, ahol megvolt a regisztráció, még a rendszergazda a bejáratnál jöttem komplett belül gyönyörű. további ›

Jött két héttel ezelőtt ebben a szalonban. normál üzemre. És úgy tűnik számomra, hogy a hozzáállás, hogy attól függ, milyen hangulatban magad, hogy találja magát. Szeretne kívánnivalót - van egy VIP-osztály belső és itt a rendes érték és a szolgáltatás minősége. Köszönöm.

Voltunk egy barátommal szombaton. Voltunk köszöntötte egy aranyos lány Pigtailek, nagyon kellemes. Azt javasolta, hogy a tapasztalt szem „meglátott.” Ő felajánlotta egy ilyen ötlet, amit még nem is gondoltam. Ő engem a buja zhatuyu szoknya készült nehéz szatén és nagyon szép fűző, kiderült, nagyon finoman és elegánsan. És amikor azt mondta, hogy ez nagyon jó, de egészen egyszerűen azt javasolják, hogy varrni a fűző és a szoknya kézzel készített gyöngyös. Gondolom a második és a gondolat. további ›

Kiváló belső! Tudtuk, hogy gyorsan vegye fel a ruhát, bár kezdetben egészen más szemmel a helyszínen is, de ez nem igazán jön. kiváló személyzet. Külön köszönet Ljudmila - nagyon szép, beteg lány. Amellett, hogy a ruhák azonnal vegye fel és tartozékok: ékszerek, kesztyűk, kézitáska.

Ezen a héten jártam a szalonban. Nagy hatással volt rám a honlap, és úgy döntöttem, hogy menjen. Salon jó, sok ruha, megfizethető áron, különösen örömet azok a lányok, akik keresnek nepyshnoe ruha. De nem én vagyok az egyik közülük, és így a ruha nem fogom megvenni.

Kapcsolódó cikkek