24 óra az élet Victoria Beckham, blogger anna14 internetes március 16, 2018, a pletyka

24 óra az élet Victoria Beckham, blogger anna14 internetes március 16, 2013, a pletyka

06:15 - felkelek 6:15-06:30. Mert van, mint tudjuk, a négy gyermek, kapok nagyon korán! Tehát felébredek könnyen egy időben, de én mindig kiváltja az ébresztőóra, biztonsági hálóként esetén hirtelen történik valami, és én aludni az első alkalommal 20 év. (Én nem hagyom nightgowns Victoria Beckham, így álmodni fel magukat, amit én álmodom). Aztán lezuhanyozni, és ahogy ébred a gyerekek 07:00, kaptam egy fél órát, hogy felvidít. Ez alatt a harminc percet, míg én készíteni között egy zuhanyzó és mosógép, megnézem az e-mail, amely éjszaka jött Amerikából. Igen, én ülök az iPhone a fürdőszobában! A fürdőszobában, én mindig forrásokat a bőrre Dr. Lancer. Ő egy bőrgyógyász, láttam, amikor mi voltunk Los Angelesben. Testápoló krém, azt használja a leggyakoribb, olcsó hidratáló a test Weleda. Nagyon, nagyon kövér, és tettem egy vastag réteg. Nagyon szeretem Stila szájfény, azoké, amelyek derült ki először, majd meg kell nyomni a gombot. Ezek jók, és az illata és íze. Aztán a nap folyamán, azt használja Elizabeth Arden Eight Hour Cream. Szeretnék az első dolog reggel fürödni, de én csak nincs ideje. Szeretek fürödni este, de nem egyedül él, sokáig ülni a fürdőkád és ázni. (Tom Ford megfürdik háromszor egy nap? Ez nagyszerű, de nem négy gyermekük van!). Reggelire általában eszik gyümölcsöt. Iszom menta tea, majd egy dupla eszpresszó. És én csak rágcsál valamit, mielőtt osztogatnak a gyermekek reggelire. És míg mindez történik, azt ellenőrizze a helyesírást és szorzótáblát. A szorzótábla akasztunk a hűtőszekrénybe. Így ellenőrizni egymást reggel, és mi úgy tűnik, hogy játékos formában. Igen, 38 éves, még mindig nem az én házi! Ami a testmozgás, azt tervezem, hogy amint visszatér, miután a New York-i Fashion Week, hogy kezdődik újra, mert már nagyon elfoglalt mostanában, és megpróbálta kiszabadítani a két gyűjtemény azonnal.

07:50 - Mi hagyja el a házat. Fiúk tanulni három különböző iskolákban. Hozok egy vagy kettő, mert minden osztály indul körüli időben. David vezette a többit, így eszünk teljesen más irányba.

16:00 - négy órakor hagyja el a hivatal, és megy, hogy a gyerekek otthon, etetni őket ebéd, otvozhu minden tanórán kívüli tevékenységek - mint például a futball és a rögbi - és elkezd ezzel a házi feladatot. Szeretem házi gyermekek számára. És akkor, amikor feltettem a gyerekeket, elkezdek dolgozni újra. Azt tárgyalásokat folytasson az emberek, mert Amerikában csak ébredezik.

19:00 - David és szeretem vacsorára - vagy csak kettő, vagy a gyerekekkel. Elmehetünk bármelyik étterem - olasz, francia, emellett a gyerekek nagyon szeretik a sushit. Ez a kedvenc étele. Nobu - csodálatos étteremben. Nem iszom túl sokat, mert néha éjszaka van, hogy felébredjen a gyerek. De akartunk menni együtt, és kommunikálni, mint egy család. Most vissza Londonba, és itt van egy csomó rokonok. Mi is van egy kutya, egy bulldog nevű Coco. Most Los Angeles, de hamarosan lesz elszállítani. Nézem a tévében? Dasha-tracker, Peppa Pig. Ez elég sok minden nézem. Természetesen, még a foci. A gyerekek szeretik a foci. És persze, David. Nem tudok élni anélkül, hogy a gyermekek és David. Ezek olyan támogató és mindig biztatott, hogy csináljam, amit szeretnék csinálni.

Válaszul erre interjú Victoria brit tervező és üzletasszony - Katie Price - mondta a sajtónak, hogy nem tekinti Vicki „supermom”, ahogy ő nevezi magát, és hogy ő soha nem tett volna a támogatás nélkül a háztartási alkalmazottak a szerepe az anya négy kis gyerekek. Victoria részletesen elmondta, hogyan tud felkészülni a gyerekek reggelit és ebédet, figyeli a tanulmányok és a választható osztályok és részt vesz a személyes fejlődés. Ugyanakkor, hogy a sikeres karrier, figyelemmel kíséri a megjelenést, és fordítson időt a férje, David.

Katie Price, amely maga is négy gyerek, és most terhes ötödik gyermek, hangosan kijelentette, hogy Victoria jelentősen eltúlozza a foglalkoztatottságot. „Tudom, milyen nehéz emelni a gyermekek és kombinálni a karrier. Ezen túlmenően, Victoria mindig kifogástalanul néz! Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb, amit Beckham szerepel az interjúban arról a dada és a házvezetőnő. Úgy vélem, hogy Victoria legyen őszinte a rajongók, mert miután a szavai, minden lány tudja dönteni, hogy mit kell felnevelni négy gyerek - könnyű és szórakoztató! „- Kathy mondta.

- 620 # 10133;

Kapcsolódó cikkek