10. Hírességek Pszichiátriai-

10. Hírességek Pszichiátriai-

Catherine Zeta-Jones, a bipoláris rendellenesség

„A bipoláris zavar - egy betegség, amely emberek milliói rájött, és én csak az egyiket. Ha a nyilvános elismerése ez a diagnózis inspirálta legalább egy személy, hogy kérjenek segítséget, akkor megéri. Nem kell csendben szenvednek: nincs semmi szégyellni kell segítséget kérni”- a színésznő azt mondta.

Shinneyd O'Connor, a bipoláris rendellenesség

Singer azt állítja, hogy egyedül él egy motelben New Jersey, és az életében, senki, kivéve a terapeuta. Ez rendszeresen látogatják öngyilkossági gondolatok.

- Ez - nem az élet - mondja O'Connor. Hozzáteszi, hogy életét csak a fiának. Emlékezzünk vissza, hogy két évvel ezelőtt ő volt fosztva őrizetbe 13 éves fiú.

- Nem vagyok életben kedvéért is. Függetlenül attól, hogy az enyém, én már elment az anyja! Mert én járni a földön egyedül két évig, de büntetni azt a rohadt mentális zavar. Csak mérges, hogy senki nem törődik velem. Alapvetően azért, mert az én öngyilkossági.

Charlize Theron, rögeszmés-kényszeres betegség

A diagnózis a hollywoodi szépségek ismerős nevű cég „rögeszmés-kényszeres betegség.” A színésznő nem elrejteni a problémát, mondván: „Van rögeszmés-kényszeres betegség. és ez sajnos! Azt mindig hihetetlenül fegyelmezett és szervezett, egyébként kezd befolyásolja az agyam. "

Hogyan működik a neurózis. Ha minden egy dolog nem fekszik a helyén, ő kezd aggódni, és elveszíti az alvás a szekrényben Charlize. Tekintettel arra, hogy a tevékenységek jellegét hírességek gyakran járja a különböző lakások, ideális sorrendben kell lennie mindegyik.

„A mentális betegség, hogy az emberek kényelmetlenül érzik magukat. Megszerzik az állapota a hiba, az emberek szégyelli. Őszinteség híres emberek, nem kétséges, segít megváltoztatni a közvélemény ezt a betegséget „- Katrina Gay képviselő a Nemzeti Unió USA elmebetegség

Cameron Diaz, rögeszmés-kényszeres rasstryostvo

Cameron Diaz is szenved kényszeres neurózis, de nem kell aggódnia a sorrendben, és a tisztaság. Diaz fél baktériumok és igyekszik, hogy ne érintse kilincsek a nyilvános helyeken, kinyitotta az ajtót, és a könyöke. OCD okoz a csillag nagyon gyakran mosni, és fertőtleníteni a kezükben, ami hátrányosan érinti a bőrt.

Jim Carrey, figyelemhiányos hiperaktivitás zavar

Jim Carrey - a színész, akinek lenyűgöző mimika és művészi hozott neki a világhírnevet és a siker. Ugyanakkor azt is elismeri, hogy sokat köszönhet ADHD - neurológiai viselkedési rendellenességek, amitől gondatlan és impulzív: „Nem hiszem el, de gyerekkoromban voltam fájdalmasan félénk. Ezt viselte, mint én föld csupasz sem. Velem nem - komolyan mondom nem! - Nem szóltam. „Ki Jim? Igen, ő őrült, oké? Torma vele iszik „, és hirtelen felderengett bennem: azok bohóc számok, hogy megszerezte csúszik, és az iskolában. Nagyon jól emlékszem, kóstolta először: jönnek az iskolába, és csökkenni kezd a lépcsőn. Mintegy mind csak felrobbant a nevetéstől. Én „Jim-bunkó”, és lett „Jim, természetesen, hogy még egy idióta, de jó!”

Barbra Streisand, a félelem a nyilvános beszéd

Nehéz elképzelni, hogy egy személy, akinek élete épül a nyilvánosság, félnek beszélni a közönség. Azonban ez a betegség egyszer veszélybe a karrier Barbara Streisand.

JK Rowling, a depresszió

Hibák személyes életében és a szegénység még vezettek öngyilkossági gondolatok, de egy kisgyerek és a kreativitás segített megtartani az élni akarást „, abbahagytam úgy tesz, mintha magam, hogy volt egy másik, nem pedig tény, és elkezdte irányítani minden energiámat a befejezése egy munkát jelentett számomra valamit. Szabad voltam, mert a legnagyobb félelmem realizálódott, és még mindig élek, még mindig volt egy lánya, akit imádtam, volt egy régi írógép és egy nagy ötlet. És így mélypontját vált a szilárd alapot, amelyre én újjá az életem. "

Halle Berry, depresszió

23, Holly Berry fedezték 1-es típusú cukorbetegség. Ez a betegség igényel gondos hozzáállás az egészségügyi, a szigorú diéta és a rendszeres inzulin injekciót. Mennyire volt könnyű egy sikeres modell és színésznő legyőzni a szokások? Sajnos, erre a Holly kellett elviselni 3 diabéteszes kóma.

Tovább hiperglikémia kifejlesztett egy csillag a Depresszió: Halle Berry elkezdett inni, hogy egy cukorbeteg egyenértékű öngyilkosság. Azonban azt követően, hogy a színésznő ismét megpróbált öngyilkos tanulás után a férje hűtlenségét.

Annak ellenére, hogy az ismételt kezelés rehabilitációs klinikák, Berry végéig, és nem tud megszabadulni a depresszió. „A szenvedély önpusztítás a véremben van” - mondja.

Esin Askandarova pszichiáter, Kiev

Az antidepresszánsok nem gyógyítja, de álcázzák mentális zavar. Kezelésére fóbiák szüksége pszichoterápia.

Kapcsolódó cikkek