Oroszország - Izrael

Az orosz válogatott nyerte a „Petrovsky” izraeli csapat - 3: 1. A csapat visszatért az első helyet a csoportban, és ő maradt meg csak két lépés, hogy a világbajnokság Brazíliában. A mai játék, az orosz csapat két kapitány. Igor Denisov töltött nem egy jó meccs váltotta a félidőben, de a második félidőben kötést vándoroltak kezébe Roman Shirokov. Tsentrhav „Zenith” részt vett a létrehozását az első gólt, majd kihagyott egy büntetőt.

„Megnyertük, így a játékélményt a legtöbb jó, - mondta a vegyes zónában Shirokov. - Talán először nem egészen értem, és a második játék már többé-kevésbé. A szünet előtt az orosz csapat nem sikerült gyorsan a támadás, így a kapunál rivális keletkezett kicsit. de a

1: 0 - V. Berezutski - 49 2 0 - Kokorin - 52 3 0 - Hlushakou - 74 3: 1 - Zahavi - 90 + 3

védelmi jól játszott ma. Az egyetlen dolog - Kár, hogy mi hiányzott a végén. És a fennmaradó időben, úgy tűnik számomra, hogy az izraeliek egy pillanatra nem hozott létre. Amikor szerezte az első gólt, Berezutski játszott lehallgatás, ment előre, és adott nekem, és én otpasoval őt. Labda is Vasya repült át egy kis ugrál. Olajozott büntetést? Nem vagyok túl ideges, mert gólt. Majdnem lett a pontozási át. De kapitánynak nagyon szép. "

Glushakov majdnem elaludtam a padon

Kihagyott Shirokov büntetés vált a cél, köszönhetően a gyorsaság Denis Glushakov. Középpályás „Spartacus” fejezte be a labdát a hálóba Dudu Avata. Egy interjúban a riporter Glushakov úgynevezett Zenit mindig segítsenek neki a következő módon:

„Széles körben azt mondta, hogy a lövés elkerülte a büntetést tett nekem egy segítő? Hagyja mindig nem! Bár jobban hagyja, hogy a pontszámok a büntetés helyszínen. De mindannyian mindig kell menni a befejező mozog. Talán valahol, és szerencsés a cél, mivel a labda repült nekem. "

Szerint Glushakova felszabadító szubsztitúciót felezési időt és ha a pontszám elérte 2: 0, Fabio Capello neki különböző taktikai feladatokat. Ezen túlmenően, a Spartak elismerte, hogy ez a támogatás áll „Peter” érezte csak az orosz csapat elkezdett gólokat.

„Mindenki megértette, mennyire fontos ez a meccs. Az edző adott nekünk egy beállítást agresszíven játszani, de az első felében egy kicsit nem működik, akkor nem pontszámot. Második rájöttünk pillanatok, ezért nyert. Az öltözőben semmi különös Capello nem mondja meg. És már mielőtt a mező azt mondta, hogy meg kell csinálni. Miután két gólt szerzett, a vezetőedző hívott, és kért egy kicsit változtatni a játékstílusa. Rámutatott a hibákat. Általában semmi szokatlan.

Shirokov „nem vagyok túl ideges, mert a kihagyott büntetőt, mert gólt. Majdnem lett a pontozási át. De nagyon örülök, hogy a csapatkapitány. "

Ami a hangulatot a lelátókon, azt őszintén, az első félévben, csaknem elaludt egy padon. Ez Vlagyimir Boriszovics Gabulov nevetett. Azt mondta, hogy a rajongók valószínűleg szakadt a torkán, mert nem kiabálni. Halványan hallani. De amikor elkezdtük a kalapács, akkor minden megváltozott, elkezdték támogatni minket „- osztotta meg benyomásait Glushakov.

„Boldog vagyok, hogy ma nyerni - én beszéltem az érzelmek fiatal Dynamo. - A csapat visszatért az első helyet a csoportban. Függetlenül attól, hogy a csapat játszott száz százalék? Nem hiszem. Mégis, mi volt két különböző részre. Szünet után a pályán volt egy másik csapat Oroszországban. Előtte rivális hozzáértő védte, ő esett céljukat, így a támadások kaptak nehéz. Megértettük, hogy szükség volt a pontszám, és nyerni, és a változások után ezt elmulasztotta megtenni. Az első cél, „kiderült” a játék. Ami a tüzelés, majd kijutni a helyzet nem volt olyan nehéz. Általánosságban elmondható, hogy nem volt könnyű, mint a jobb védő Izrael, ha jól értem, ma személyesen játszott ellenem. Még nem kapta meg a labdát, és ő rám verni. Úgy tűnik, ő kapott egy bizonyos környezetben. Azt lehetne mondani, megszöktem, hogy a központ nehéz játszani, ha mind a követett nyomában. "

Samad nem azonnal elkezdte megérteni Kozlov

Oroszország csatár és a „Zenith” Alexander Kerzhakov, bár elhagyta a pályát cél nélkül, de játszott hasznos. Megérdemelte taps rajongók. Kerzhakov mondta, hogy a csapat tartott a szálak a játék a kezükben az első percben, amíg a végső sípszó.

„Mi játszott nyerni, és elértük, hogy, - mondta Kerzhakov. - figyelemmel kíséri a helyzetet a pályán az egész mérkőzést. Nem volt szinte semmi, hogy hozzon létre a saját cél, kivéve a cél, hiányzott a befejezés. Csak nyugi. Természetesen a két gólt már a második felében valóban emelte fel minket, és azt mondta, hogy a rivális a hangulat. De a félidőben voltunk idegesek. Azt hiszem, mindenki tudta, hogy előbb-utóbb zabem. Az edző kért minket, hogy továbbra is ebben a szellemben. Kulcsszerepet játszott, ha a csere? Azt hiszem, igen. Most az orosz csapat előtt két nagyon fontos mérkőzést.

Glushakov: „Őszintén szólva, én az első félévben, csaknem elaludt egy padon. Ez Vlagyimir Boriszovics Gabulov nevetett. Azt mondta, hogy a rajongók valószínűleg szakadt a torkán, mert nem sírni. "

Szükséges az eredmény eléréséhez, amelyben mindannyian várnak. Igyekszünk! Köszönet a rajongóknak, amit nem intézkedik provokáció. Éppen ellenkezőleg, ma éreztem egységét emberek. Ez tartott minket jó. "

Középpályás „Mozdony” Alexander Samedov némileg meglepő helyébe a „alapja” Vladimir Bystrov. És ha az első félévben Samedov, úgy látszott, nem volt tisztában a csapattársak, a második, ő és az egész csapat fogott bátorság. Ennek eredménye, hogy krétával fel egy segítő.