Jolly felhívni a játékosok dinamó térülnek 0-2 Spartacus derby, labdarúgás, sport-p

A játék, ami történt kedden Khimki, véget ért az eredmény 2: 2. Ennek része a "Spartacus" célok pontoztuk Quincy Promes (29 perc) és Luiz Adriano (32). A "Dynamo" különböztethető Kirill Panchenko (54) és az Alexander Tasha (90 + 3).

Nagy foci visszatért Khimki

Rajongók a két csapat már vágyott erre kíváncsi. És úgy érezték, még a leningrádi állomás, ahonnan a vonatok felé Khimki. Végtelen piros-fehér és kék-fehér patakok tele vonatok és az azonos karcsú, de lázas tömeg által támogatott Khimki a stadion. Ebben az esetben minden túllépést a közelben az aréna számoltak be, annak ellenére, hogy a „robbanékony” a mérkőzés. De a tálat az aréna szurkolók mindkét csapat találkoztunk egymással, mint várható volt, egy speciális „szerelem”, a töltés nem nyomtatható hagyományos énekek, mint a „banán-anya”, így hozzátéve, hogy a bírság klubok.

Vetés erre derby meccs szolgált ifjúsági készítmények, amelyekben a Dynamo legyőzött „Spartak” - 5: 2. Volt védelmezője „piros-fehér”, és az orosz csapat Vaszilij Kulkova annyira lenyűgözte ez a játék, hogy azt feltételezzük, hogy a fő derbi volt kevésbé látványos.

„Az eredmény a mérkőzés,” Spartacus „és a” Dynamo „kiszámíthatatlan, ezek a játékok mindig nagyon fontos volt, hogy tegnap ismét bebizonyította a mérkőzés ificsapatuk, melyben már az első félidőben látott három tizenegyest, és minden arra hét gólt. Azt hiszem, , keddi játék sem volt kevésbé látványos „- mondta Kul'kov.

Passion a pályán és a lelátókon

Már a harmadik percben, a Dynamo, csak visszatér a Premier League és majdnem felborította a címvédő Oroszország. Aleksey Ionov esett egyik egy Artem Rebrov, de eltalálta. Hamarosan Fatos Beqiraj kalapács azonos labdát, de az ütés után a sípot. Csapat Massimo Carrera párjai nem veszélyes „lövések” Luiz Adriano. 17. perc: a brazil volt a megfelelő pillanat, hogy pontszámot. Forward „Spartacus” hat méter verte a fejét - a labda alig több mint a bárban.

A játék egyre látványos - a rengeteg kemény harcművészeti és akut kontrvypadov. Közben Spartak nem használt még egy esélyt, miután a pass Promes a büntetés terén. Zé Luís a levegőben megverte a kapus, de megütötte a mezőnybe. Mégis sikerült az első félidőben. Tovább dobja be a tizenhatos és Promes megy kalapács a labdát a hálóba - 1: 0!

Alighogy a Dynamo tudta, megkapta a második gól. Luiz Adriano kihasználta a hiba a középhátvéd és luxus vágott átadása révén Promes és kimaradt a Anton Shunina közelharci - 2: 0-ra. Ezt követően, a központi tribün volt több összecsapások között a rajongók egyik rajongó és az összes levette néhány sorral lefelé. Helyi konfliktusok rendezők kialudt segítsége nélkül a bűnüldöző szervek tisztviselői.

Átváltoztatás és a visszatérése „Dynamo”

A második felében, a Dynamo ment kompresszoros és gyorsan húzta vissza a labdát. Először is, az esély, nem használják helyettesíti Samba Sow, akinek kivitelben fedett Artem Rebrov. A következő támadás, „kék-fehér” hozta a sokk helyzetben Kirill Panchenko, aki az elnézés a védők „Spartacus” ellenállhatatlanul ütött szorosan a pole - 2: 1. A játék egy ütközés során, és a 70. percben csatár „Dynamo” Fatos Beqiraj ellenőrzött kapus csapást reakció közelről - Rebrov volt a figyelmeztetés.

Végén a mérkőzés, „kék-fehér”, és nem tűzött ellenfél kapujához. Spartak tűnt fáradtnak (is abbahagyta a fő gyár ebben mérkőzés Luiz Adriano) támaszkodott alkalmi kontrát. Az utolsó pillanatban a büntetést „Spartacus” pánikba estek, a vendégek nem tudta ütni a labdát a cél. Dynamo mint szólva nem volt szerencséje ebben felfordulás. Ő az aktív játék a végén a hazai csapat megérdemelt döntetlen, és ennek eredményeként, hogy elérték azt. Tasha már szerepel a második felében, miközben tolta a labdát a cél a „piros-fehér” - 2: 2.