Job Description koordinátor egység nagy- és kiskereskedelmi részleg, a tartalom platform

Koordinátor egység nagy- és kiskereskedelmi részleg

1. Általános rendelkezések

1.1. Koordinátor tagja a Kereskedelmi Minisztérium. Munkája során a koordinátor jelentések közvetlenül az osztály felügyelő (a továbbiakban: a vezető koordinátor az osztály, osztályvezető-helyettes vezetője, a nagy- és kiskereskedelmi részleg.).

1.3. A távollét koordinátor (szabadság, betegség, stb), feladatát kell kijelölt személy az előírt módon az, hogy a vezető osztályvezető. Ez a személy megszerzi a megfelelő jogokat és felelősséget a megfelelő feladatai ellátásához.

1.4. Koordinátor vezetve munkáját:

1.4.1. törvények és normatív jogi dokumentumok gyakorlásának szabályozásáért kereskedelmi tevékenység

1.4.2. Alapszabály;

1.4.3. rendelések és irányelvek A főigazgató a Társaság;

1.5. A helyzete koordinátor az elfogadott személyek:

1.5.2. tapasztalattal hasonló feladatokat ellátó hat hónap;

1.5.3. A szükséges szakmai színvonala:

· Jó ismeretek a számítógépes programok „1C: Kereskedelmi és raktár», «MS Word», «MS Excel»

· Működési szabályok az irodai berendezések

2.1. Zavartalan és stabil működését a nagy- és kiskereskedelmi részleg, amely segíti a kérdések kapcsán a szállítás a termékek és információs támogatást.

2.2. Reakcióba más egységek a Társaság keretében hatósági.

2.3. Biztosítása jelentési nagy- és kiskereskedelmi részleg irodában.

3.Dolzhnostnye feladatai

3.1. Ismerje a legfontosabb céljait és célkitűzéseit, prioritásait és a kereskedelmi politika a Társaság, erősíti a kép és presztízsét a termék és a cég is.

3.2. Rendelkeznek a vonatkozó tudást a vállalat termékeit, a termék prioritásokat.

3.3. O. fő tisztek a Társaság.

3.5. Ne engedje, hogy az intézkedések vagy mulasztások lejárassa termékek, az alkalmazottak, a Társaság vagy a Társaság egészére. Minden erőfeszítést megtesznek keretében hatóság annak érdekében, hogy a Társaság céljait.

3.6. Tudom, hogy milyen információ üzleti titoknak minősül, a társaság, és megakadályozzák annak szivárgását. Tegyen meg minden szükséges intézkedést annak érdekében biztonsági információk.

3.7. Ellenőrizze minden ahhoz, hogy az ügyfél adósság és a kifejezés a licenc ára (kedvezmények) helyes.

3.8. Annak ellenőrzésére, helyességét és teljességét a dokumentumok új ügyfelek.

3.9. Végrehajtás és kísérik a felső ünnep árut, kölcsönhatásban más részlegek a cég:

· Tanszék Logisztikai és szállítási

3.10. Vegye fogyasztói panaszok a kísérő okmányok, hogy ellenőrizzék a kiválasztási és szállítás a megrendelő.

3.11. Időszerű jelentéstétel a munkát a vezető osztály koordinátora.

3.12. Adja meg a következő jelentéseket naponta:

3.12.1. Továbbra is a termékek

3.12.3. Registry szállítmányok kumulatív elejétől a naptári hónap, így az ügyfél információ nem veszi át, megjelölve az elutasítás okait

3.12.4. Jelentések az eredmények az utolsó munkanap a teljes üzemidő, kezdve a hónap elején az utolsó munkanap

3.12.5. Regisztráció az elfogadott megrendelés

3.12.6. szerződések formája

3.12.7. megrendelőlap

3.12.8. kártya ügyfelek

3.12.9. A Társaság jogi dokumentáció (nyilvántartási igazolást, engedélyt a kereskedelem, a szeszes italok, a felbontás létrehozásáról szóló jövedéki raktár, az akkreditációs tanúsítvány, és így tovább. D.)

3.12.10. Szükséges tájékoztató levelek, magyarázatok, értesítések

3.13. A havi jelentések a következők:

3.13.1. Kereskedelmi kliens között (kedvezmények, halasztás és hitelkeretek)

3.13.2. Statisztikája árbevétel szerinti bontásban ügyfelek.

3.14. Az ügyfelek számára:

· Teljessége megrendelések ellenőrzése.

· Előkészítése a megrendelések nedovoze jelentés

· Hogy oldja meg a jelenlegi problémákat az ügyfelekkel

· Kapcsolatos problémák megoldásához az ellátási

· Felügyeli a helyességét települések - a kölcsönhatás számlák (kidolgozásánál cselekmények elleni küzdelem, amely a korrigált számlák és a fix költségek, ellenőrzések elvégzése, a viták rendezése a visszatérő és fizetési eltéréseket, megfelelő bemenetére fuvarlevelek)

· Fénymásolás és fax

· A elvégzi a szükséges keresést számlák számviteli archívum

· Fordítsd emlékeztetők (bankjegy, stb.)

· Kiválasztása problémás terméket dokumentumok

3.16. Felvételi panaszok:

· Fenntartja a követelések registry

· Kiválasztásának ellenőrzése dokumentumok

3.17. Késedelmes hitelek:

· Kérésére értékesítési képviselők. Minden reggel és egész nap alapján plébániák

· Kérésére a Senior koordinátor

3.18. Dokumentum kontroll:

· Adja meg a korrigált dokumentumokat értékesítési képviselők és a felügyelők.

· Monitor a visszatérés a aláírt dokumentumokat a tanszék.

Koordinátor egység nagy- és kiskereskedelmi részleg joga van:

4.1. Ismerjék határozattervezeteket a társaság vezetése a tevékenységét érintő tanszék.

4.2. Hozzájárulás a vezetést a javaslatokat a tevékenység a tanszék.

4.3. Követelni a menedzsment a vállalat, hogy segítse a feladataik ellátása során és jogait.

4.4. Interact alkalmazottak megosztottságot.

4.4.1. A személyzet a központi iroda:

· Értékesítési terv (osztályvezető)

· Terv programok (részvény), hogy támogassák termékek (trade marketing manager)

· Információk a ténylegesen rendelkezésre álló termék (maradék) raktáron Forgalmazó

4.4.2. Raktározás (a program "1C" Senior koordinátor):

beérkező információk

· Információk a ténylegesen rendelkezésre álló termék (maradék) a Társaság állomány

· Az adatok gyűjtése és kész hajózás megrendelések

· Jelentés a lejárati dátumot részvény és igazolások, minőségi tanúsítványok, és így tovább. D.

· Információk a megjelenése új bejövő áruk

· Elsőbbségi ügyintézés szállítmányok

· A követelmények az áru szállítására

4.4.3. Az értékesítési képviselők:

· Információk termék maradékainak ügyfél raktárak

· Az összegyűjtött adatok rendelések

· Jelentések értékesítési képviselők a kialakult forma

· Az intézkedéseket zalistovki termékek és folyamatos akciók

· Terv ügyfél szállítmányok

· Változások a portfolió megrendelések és egyenlegek a raktárakban a Trade House.

· Power of Attorney a Társaság kap pénzt az ügyfelektől

A koordinátor feladata:

5.1. minősége és időszerűsége feladataik e munkaköri leírás - a megengedett mértékig hatályos munkajog az Orosz Föderáció.

5.2. anyagi kárt - keretein belül a meglévő munkaerő és a polgári törvényhozás.

5.3. elkövetett a tevékenysége során - keretein belül a meglévő munkaerő és a polgári törvényhozás.

5.4. információközlés alkotó egy üzleti titok a Társaság.

Kereskedelmi igazgató _____________________ /