4, egy alternatív módja, hogy megosszák a bemutató az új év, tanácsadás

4, egy alternatív módja, hogy megosszák a bemutató az új év, tanácsadás


Sokszor olvastam, hogy a gyermekek diafilmek on iPad'e, mert diafilmek, lényegében kialakítva történelem bemutatása egyrészt nagyon népszerű a Kostik és Sophia, a másik - ez egy nagy forrás az én ihletet a készítmény diák. Az ideális helyzet az win-win.

Most az egész család pihenni Srí Lanka, de ezeket az ajándékokat, hogy a „Mikulás elkészítette” a baba, csak nem illik egy bőrönd, ezért úgy döntöttünk, hogy ki egy ilyen helyzetben.


Varázslatosan, a semmiből, a mi iPad'e van egy új filmszalag, és nem csak a filmszalag, és a „levele Mikulás”, amelyben kifejti, hogy az ajándék túl nehezek voltak, és várja Kostya és Sonia otthon Moszkvában, és Sri Lanka, ő állítólag elküldött egy pár apró ajándékokat, hogy megteremtse.

Bemutató ajándékba? Igen, mindig azt mondják, hogy!

Egy jó előadás legyen, mint egy ajándék: jó volt, hogy „kezelni”, így élvezheti minden csúszda, és még az ő meg akarta mutatni, hogy a barátok, kollégák és rokonok.

Természetesen mindannyian szeretnénk, hogy csak egy ilyen bemutatót! És ahogy az ajándékokat, hogy szebb adni, mint kapni - ilyen előadások kétszeresen örömmel küldeni!

Hogyan szól, hogy egy előadás helyett egy ajándék?

Oké, csak vicceltem, persze „kiszerelés, mint egy ajándék” - ez csak egy metafora, és ha igen, és így, különösen a nyaralás, mint a New Year, akkor talán meg kell még valami érdemes.

Az előadás, amit elő a gyerekeimnek, egyszerűen perekinu PC iPad .pdf formátumban, és megnyílik keresztül iBooks, igazából mindig is a filmszalag.

De ha úgy dönt az elmúlt két napban az új év előtt, hogy a bemutató, egy ajándék, és elküldheti egy másik, nem kell, hogy egy PowerPoint által küldött e-mailben. Az alábbiakban talál négy alternatív módja, hogy megosszák előadások küldése helyett postán.

4. Az alternatív módon megosztani bemutatása

Megjegyzés: Soha, azaz soha-nem-soha-nem-nikogdashenki benyújtja beszámolóját mail PowerPoint formátumban. Ezt meg lehet tenni csak egy esetben: ha elvárják, hogy a címzett fogja szerkeszteni ezt a bemutatót. Minden más esetben, hogy nyújtson be e-mail előadást .pdf formátumban

És most, egy olyan alternatív módszer №1: slideshare.net

A fő előnye az, hogy ha feküdt ki egy előadást „slaydshere”, a levél csak akkor adja hozzá a linket az előadás, ami nagyban megkönnyíti a szállítást.

További előny, hogy ha valaki meg akarja osztani a bemutató, és mutasd meg az egész világ, akkor nem kell „copy-paste” maga a kapcsolat - az oldalon a bemutató lesz az összes szükséges gombok: Facebook, Twitter, LinkedIn, és a többiek.

Egy másik módszer a №2: readymag.com

Ha megnézzük a lényege, a „redimag” lehetővé teszi, hogy mindegy, hogy slaydsher, de ...

4, egy alternatív módja, hogy megosszák a bemutató az új év, tanácsadás

Mint tudod, az azonos étel főzve ugyanaz séf ugyanazt a terméket fogja érzékelni az íze egészen másképp, ha a fájlt egy ón tál a börtönben menza vagy luxusporcelán egy öt csillagos szálloda és étterem .

Egy és ugyanazon előadás lefektetett slaydshere és redimage fog kinézni teljesen más. Nem hiszel nekem? Check it out! )

Egy másik módszer a №3: slid.es

Ezzel szolgáltatás jobb podstupatsya abban a szakaszban, amikor csak „bemutatás csontváz”, de még mindig csúszik magukat, mert itt nem csak megosztani a kész bemutatót, hogyan kell csinálni a slid.es és után, hogy a részvény .

Túl bonyolult? Egyáltalán nem!

4, egy alternatív módja, hogy megosszák a bemutató az új év, tanácsadás

Miért van olyan sok csúnya előadások PowerPoint? Mert minden ezen a PowerPoint prezentáció poddtalkivaet csinálni csúnya - csak működik.

4, egy alternatív módja, hogy megosszák a bemutató az új év, tanácsadás

Ebben az értelemben ez a pontos ellentéte slid.es PowerPoint - ez egyszerűen nem teszik lehetővé egy szörnyű előadás, mind a szolgáltatás szervezett annak érdekében, hogy még ha színvak diszlexiás, valamit a kezedben fog megjelenni diák, hogy a kollégák elismerően úgynevezett „designer ”.

Adott esetben, mondd meg nekik, ahogy már oly szépen kiderült - legyen ez titok marad köztünk.

Egy másik módszer a №4: penxy.com

Add a hangját a bemutatót!

Penksi - nem az egyetlen szolgáltatás, amely lehetővé teszi, hogy „hang” előadást, de ismét slid.es és readymag - elegáns, egyszerű és hatékony.

Az egyetlen fogás, hogy mindaddig, amíg csak iOS-. Ez szomorú hír számomra, a közelmúltban ugrás Minden Android ,, mert nagyon élvezem ezt az alkalmazást, és működik.

Összefoglalva azt akarom mondani, hogy hogyan osztja meg a bemutatót is ugyanolyan fontos, mint az a tény, hogy az előadás maga jelentése. Próbálja alternatív módszereket ismertetett megosztani bemutatót, de ha tudod mit, majd írok róluk a megjegyzéseket, hogy ezt a cikket, és én hozzá, hogy a „malacka bank” a szabad lapok.

Ezen én mindent. )

Remélem, idén tanultunk blogomban felfedezni valami újat a bemutatók, és bónuszként azt javasoljuk, hogy nézze meg a bemutatót: „Az Atya Christmas Letters”, ami az én Sophia és Kostya csak látni holnap este.

Boldog Új Évet!

Kívánok egészséget, szeretet, harmónia, a tudatosság, szép és jó előadások, természetesen!

Még több hasznos talál oldalon „INGYEN”. És hogy a jövőben e-maileket tippeket prezentációs készség - iratkozz fel a hírlevélre.

Kapcsolódó cikkek