35 véleménye az ablakok technológia Moszkva, Basmanny, Kolpachny sáv, 14

Úgy döntöttem, hogy máz az erkélyen

Problémák a szállítással. Időpontok nem tud állni. Még csak nem is próbálja, hogy figyelmeztesse a halasztás vagy valami probléma van.

Amikor telepíti a műanyag ablakok srácok nem csak eltávolítani a törmeléket, hanem kiveszik a régi ablakokat. Örülünk az ár - néhány ezer kisebb, mint a többi vállalat.

Biztosítja a szervezet közeledtem a múlt hónapban, hogy létre kellett hozni műanyag ablak a konyhában, de szeretné, hogy ez sokkal gazdaságosabb, mint lehetséges. Az „ablak TECHNOLOGIES” tetszett az ár és a minőség, így tett a választás az ő javára, mint elégedett volt. Nemrégiben egy barátja, és igénybe vették a társaság, és elégedett volt, annak ellenére, hogy nem könnyű a kedvére. Ez ismét megerősíti, hogy a cég is elismerésre méltó! Milyen szép, ha van dolgunk, aki értékeli az ügyfelek visszajelzéseit. további ›

Egyedi műanyag ablakok a lakásába a cég a „Technológia Window” felém fordult váratlan siker. A munkát gyorsan és a teljes kapacitását. Mi elégedettek voltak a munkájával valamennyi munkavállaló - Lydia menedzser segített gyorsan megrendelését, és zamerschik Constantine felajánlott több lehetőség, és beszélt a vonásait. Most a lakás úgy néz ki még kényelmesebb, amit mindannyian nagyon köszönöm! Azt tervezem, hogy mindig segítséget kérni, hogy a képviselők.

Üdvözlünk! Nagyon nehéz volt kiválasztani az ablak ablakok cseréje, így sokan, hogy elvesznek. Azért választottuk a módszer „lándzsa”. Nem, először természetesen prozvanivatsya különböző cégek, akkor azok, akik elhagyták a legkedvezőbb benyomást, egyszerűen papírra, és bedugta a ceruzát csukott szemmel. Volt a cég „technológia”. Most ez a megkönnyebbülés, mert minden kiderült a felső osztályba. Van egy valós ár, időzítés optimális, a szolgáltatás minősége nagyon tisztességes. Ami. további ›

Úgy döntöttem, hogy máz az erkélyen

Mielőtt a gyermek születése elküldte feleségét az anyja, és megkezdte a nagy átalakítást. Anélkül, cseréje ablakok szigetelését és az erkélyen nem ment volna. Kerestem információkat az interneten, a cég úgy döntött, a „Technológia ablakok.” Ezek a valódi ár, minőségi anyagok, szerelvények. Felhívtam, és beszélt az igazgatóval, megkért, hogy jöjjön gager. A Gennagyij beszéltünk mindent részletesen. Azt javasolta, hogy mit és hogyan kell csinálni, milyen formában az ablakok megfelelő legjobb. Azonnal nyilvánvaló volt, hogy ő jól ismeri. további ›

Hozzáadott két mini - hotel. Bevonás foglalni a TECHNOLOGIES WINDOWS (szerződéses №4OA209). Hivatkozhat az interneten nem, hallgatni egyéb tanácsadást és a saját belső hang. Minden elkészült öt pontot: gyorsan, tisztán, pontosan, megbízhatóan! Köszönöm, amit hall az ügyfelek értékelik idejüket, és tudja, mi a jó munkát! Hálás ügyfél.

Úgy vélem, hogy a „technológia ablak” Szerencsém volt. Ezek megbirkózott én windows elég gyors. Emellett zamerschik tanácsolta nekem, hogy optimális tervezés, beszélt a jelenlegi kedvezmények és akciók számított pontos költségét. Mi azonnal aláírta a szerződést 4IP699. Tulajdonképpen, azt akarom dicsérni Szergej (zamerschika), egy nagyon intelligens és tapasztalt szakemberek. Szerelési sor időben, csak a határidő a szerződésben meghatározott. Srácok óvatosan próbál kevesebb napachkat, lebontották a régi ablakok, telepítése. további ›

Rendeltem a cég «technológia ablak” erkély egységet. Minden végeztük, telepíteni anélkül, zaj és por. Rendelkezésre álló termékek és kiváló minőség! Nagyon örülök, hogy ő kérte a cég, ahol dolgoznak igazi profik!

Szeretném megköszönni 3 brigád, mégpedig Péter és Sergey egy jó és hatékony munkát javítása az erkélyen.

Amikor kiválasztunk egy cég, a hangsúly a közvéleményt. A végén, akkor nem okozott csalódást nekünk. Kiderült, körülbelül hat hónap, amely a társaság képes lesz ellátni minket a magas minőségű ablakok, és nem túl drága. Véleménye alapján a barátok és kollégák, akik arra a következtetésre jutott, hogy nem lenne „technológia ablak”. Mi az ő döntése, hogy nem hibázik. Igazán jó társaság. Az összes elkészült időben és pontosan.

Rendezett ablakban a „ablak technológia”. Amikor a mérés után számít a költség, kiderült elég drága, majd tárgyalt a menedzser üvegezéssel lehetőség egy kicsit olcsóbb. Ennek eredményeként, mi meg más, mint az ablak, és az értéket, amit sikerült elsajátítani. Ilyen munkát az ügyfelekkel érdemes külön dicséretet!

Köszönet mindenkinek, aki részt vett a megrendelésem! Minden tett kiváló minőség! Külön szeretnék köszönetet mondani a társaság ügyvezetője a részletes beszámolót az ablakok és tanácsadást kiválasztásában a legjobb megoldás üvegezés!

Helló Köszönjük a professzionalizmus és a hatékonyság a munkában. Mindig azt hittem, hogy a windows telepítés igényel sokkal több időt, de én csak hívni, mint csak egy nap lett a tulajdonosa a nagy műanyag ablakok. A ház vált sokkal kényelmesebb és melegebb. Köszönöm.

Kapcsolódó cikkek