116 Vélemények az i patio moszkvai, Gagarinsky, Leninsky Prospekt, 68

Ételt egy déli étteremben a Global City bevásárlóközpontban. Minden rendben volt, amíg el nem hozták a csekket. Naeli 3 000 rubelre. Mindazonáltal az alábbi ellenőrzéseket görcsösen vágták le egy kézzel, így nyilvánvaló volt, hogy a szöveg folytatódott, és azt is jelezték egy bizonyos kedvezményt. Szükségünk volt egy pénztáros csekkjére, hogy jelentést készítsenek a munkáról, amit a pincér, mondjuk az orosz nem orosz, nem engedhette meg magának, és roppant hazudott az illetőnek, hogy ő az. Egy másik vitát és bizonyítékot az ellenkező irányba vitt, amit a pénztáros ad ki. Legközelebb ›

Körülbelül egy hónappal ezelőtt voltak ebben az intézményben Ivanteyevka. Előre 3 napig fenntartott egy kis asztalt egy dohányzási övezetben, és elhagyta az előleget. Mi érkezik a kijelölt nap, és kiderül, hogy a tábla a dohányzó van elfoglalva, de tegye a nem-dohányzó ezekkel a szavakkal -, akkor a füst a dohányzó, ha azt szeretnénk, azt mondják, mi egy külön táblázatban. Minden rendben lenne, de a helyettes hangja. az igazgató felkeltette a felháborodást. Beszélt velünk, mintha nem érdekelné, tetszik-e vagy sem. Általában este. Legközelebb ›

Az Il patio egy olasz konyha remek étterme. Megfelelő áron tenger gyümölcseivel, forró pizzájával vagy finom salátával teheti meg a tésztát. Kényelmes, hogy az étterem a központban - mindig eljuthat a város egyik finom múzeumába, vagy hazafelé. A szolgáltatás itt mindig kellemes és hangulatos. Az egyetlen negatív - este a hétvégén zajos.

Az Il Patio-ba mentünk ebédre, leves minestrone-t, ratatouille-t és narancslevet választottam. Csak 350 rubel ez az öröm. Olyan adagok egy olyan nő számára, akik jó étvágygal rendelkeztek abban az időben, egy férfi talán többre van szüksége. Az egyetlen negatív - meg kell vásárolni extra kenyeret, lehet csatolni a leves, mint nekem. Rögtön szolgált, bár az emberek sokak voltak, látszólag ebéd nagyon népszerű.)

Habár a szolgáltatási sebesség és az asztalokon lévő sótartók rendelkezésre állása lusta, az Ilpatio az egyik kedvenc étterme. Előnyei egy tiszta szoba, a személyzet udvarias és megfelelően bemutatott olasz konyhája. A tészta szinte mindent kipróbált, kivéve a feketeet, normális esetben nem tudok fekete spagettit nézni. De az összes többi kiváló, és ami fontos, az egyes ízek eltérőek és a fűszerek és az adalékanyagok telítődése a tésztához (itt hús, rák, kagyló) mindig jó.

Antipast és kolbász választék az Il Patio-ban Mindenkinek ajánlom! Bár az éttermekben, az én tapasztalatom, minden van túl zsúfolt, mert amit a pincérek és szakácsok kezdenek késik, mégis itt finom és hangulatos, csendes valahogy. A kedvenc harapnivalók mellett gyakran pizzát is fogyaszthatunk, étkezni vagy étkezni. A legfinomabb - márkás Ilpatio, grill és pepperoni! Ezen kívül legalább sört, sőt borot is, a hangulatban mindent nagyon méltó az íz és a minőség.

Ma fiam úgy döntött, hogy meglátogatja a mozi látogatását, tényleg enni akartam. 16.30 volt, úgy tűnik, az idő nem ebéd, de a látogatók elég sokak voltak. A rendelés után 35 percet vett igénybe a bruschetta. Nem sült és nem szárított darabok egy olyan cipó, amelyre a vágott paradicsom feküdt. 2 golyó, fokhagymás olajbogyó, finom, átlátszó kenyérszelet. Aztán hozták a tagliatellit sonkával és gombával, és fia tészta (pulyka, lemezjátszó Kazarechche) pulyka és zöldségekkel. Kezdjük az ételemmel. Legközelebb ›

Úgy döntöttem, hogy kényeztem magam a munkát követően, rendeltem egy patty pizzát és egy rákos salátát garnélával az Ile Patio-ban. Nagyon tetszett a saláta, megfelelően sült gombák, friss rucola levelek, sajtos sajt, normál mennyiségű garnélarák és fenyőmagok a csípéshez. Meg kell próbálnunk ezt a következő ünnep, hogy pontosan tudja, mi megy töltés) Pizza is tetszett, vékony tészta, sok feltét jó kompozíció, plusz elég, még a takarmány férje! Nem szállítanak gyorsan, de józanok.

Ételt egy déli étteremben a Global City bevásárlóközpontban. Minden rendben volt, amíg el nem hozták a csekket. Naeli 3 000 rubelre. Mindazonáltal az alábbi ellenőrzéseket görcsösen vágták le egy kézzel, így nyilvánvaló volt, hogy a szöveg folytatódott, és azt is jelezték egy bizonyos kedvezményt. Szükségünk volt egy pénztáros csekkjére, hogy jelentést készítsenek a munkáról, amit a pincér, mondjuk az orosz nem orosz, nem engedhette meg magának, és roppant hazudott az illetőnek, hogy ő az. Egy másik vitát és bizonyítékot az ellenkező irányba vitt, amit a pénztáros ad ki. Legközelebb ›

Körülbelül egy hónappal ezelőtt voltak ebben az intézményben Ivanteyevka. Előre 3 napig fenntartott egy kis asztalt egy dohányzási övezetben, és elhagyta az előleget. Mi érkezik a kijelölt nap, és kiderül, hogy a tábla a dohányzó van elfoglalva, de tegye a nem-dohányzó ezekkel a szavakkal -, akkor a füst a dohányzó, ha azt szeretnénk, azt mondják, mi egy külön táblázatban. Minden rendben lenne, de a helyettes hangja. az igazgató felkeltette a felháborodást. Beszélt velünk, mintha nem érdekelné, tetszik-e vagy sem. Általában este. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek