21 Az a mód, ahogyan a kutyák megmutatják, hogy jobban szeretik mestereiket, mint bármi más a világon

Az emberek nagyon szeretik a kutyákat, és a kutyák nagyon szeretik az embereket, de ez a szeretet különböző módon manifesztálódik bennünk. A legtöbb esetben a kutyák szokásosan viselkednek, amiért szeretjük őket, de néha csak elviselhetetlenek. A kutyák számára ez teljesen normális viselkedés, és nem értik meg, hogy ezek a kopasz majmok miért sikoltoztak rájuk, és néha jönnek nekik a szamárcipőben. 21 elemet mutatunk be, amelyeket a kutyáknak nem szabad pontosan megtenniük, ha a tulajdonosukat a négylábú barát legszerencsésebb tulajdonosává akarják tenni.

Amikor megeszik az ételt, de ne csináld

"Ez nagyon finom dolog, és én is eljutok hozzá, de nem fogom megtenni, mert szeretlek"

Amikor csak egy helyen maradnak az autóban

"Nem én vagyok az, hogy nem fogok futni a szalonban, én is lefekszem, hogy nyugodtabban érezze magát"

Amikor úgy döntöttek, hogy tiszta füvön ülnek, és nem más állatokban

"A fű, persze, nem olyan jó, mint a szar, de inkább hazudnék benne, mert szeretlek"

Amikor 2 éjszaka, és délután 2 órakor kezdődnek a semmibe fakulnak

"Menteni foglak egy gyanús bokorról, amikor mindenki már felemelkedett!"

Amikor elmozdulnak a "kiszáradni"

"Azt hiszem, zuhanyozni is kell, de jobb, ha megteheted magad"

Amikor csak ülnek és várnak a tulajdonos ajtaja előtt, és ne szúrják be a zsetonjaiba

"Nem tudom, miért van szükség ezekre az akadályokra, de csak ülhetek. Két perc .. "

Amikor a ház előtt várják a küszöböt, ahelyett, hogy szennyeződnének a ház körül

"Azt hiszem, ez beletörődik a belső térbe, de ha nem akarod ..."

Amikor rágcsáltak a játékukra, a kanapé helyett

"A nagyszerű dolog, amire szeretsz ülni, sokkal érdekesebbnek tűnt, de úgy döntöttem, hogy elhagyom, hogy ott is ülhessek"

Amikor legalább 20 cm-nyi ágyat hagynak, így aludhat

- Most sokkal könnyebb lesz aludni!

Amikor csak a nem-toxikus törmeléket fogyasztják a szemétből

- Nincs több fólia a csokoládéból a gyomorban!

Amikor elmennek otthonról, hogy saját dolgaikat csinálják

"Nem akarom zavarni a szomszédok előtt"

Amikor a díjak idején csak állnak egy helyen és várnak rád

"Én inkább csak várni foglak itt"

Ha nem érzed magad olyan gyalázatos embernek, aki eszedbe pillantja a szemedet

"Nem akarom zavarni, ezért néhány milliméterre becsukom a szemem"

Amikor először nyalogatják az arcát, és csak akkor a saját szamád

"A legfontosabb dolog nem keverni a sorozatot"

Ha nem ugrik minden esélyt a járókelőn

"Megtanultam a mentális ugatás művészetét"

Amikor mindig elhozzák, amit csak dobott rájuk, ahelyett, hogy ezt a dolgot az udvar túlsó oldalán feküdnénk

"Még több alkalommal és elég"

Ha nem húzanak el, mint egy buldózer, és megpróbálják megismerkedni más kutyákkal sétálás közben

"Meg tudom tartani magam, hogy szippantsam ezt a szamarat, de nem ígérhetek bármit a Border Collie szépségéről"

Ha megengedik, hogy aludjon egy szabadnapon

"Azt hiszem, a hólyagom várhat"

Amikor a barátaid előtt megtanulják a hűvös trükköt, de ne kezdj el először hallani róla

- Nézd, az én uram tényleg tud valamit!

Amikor csendesen ülnek a fodrász és a metsző karmok alatt, anélkül, hogy megpróbálnák ábrázolni a középkori kínzás jelenetét

- Nem sokáig van, ugye? Valójában ?! "

Amikor egymásra néznek és rájössz, hogy örökké a legjobb barátok maradnak

"Szeretlek többet, mint a libamájakat. És legfőképpen szeretem enni libamájat az életemben .. "

Kapcsolódó cikkek