5 ok, hogy törölje a történelem egyfajta

Ahogy Oksana P. írta: „Miért a gyakorlatban a tisztító jellegű kapott egy kemény ideje? Nem tudom, én valahogy sokáig nem tudott dönteni, akkor még össze, összeállított egy listát a család, majd jobbra egy darab papírra, hogy nem keveri azt írtam, hogy szükség van a azt mondják, amit az I. típusú, az Isten szolgájának Oksana kérjük, fogadja el az ima az anyám, az Isten szolgájának Natalia, akkor olvassa el három imát (mint a cikk íródott), akkor a szolga Isten Natalia elnézést kér mindenkit, akit sértett, kérem, hogy bocsásson meg neki, .

A szülők, olvastam fény, anyám szülei is, mert az apa - szeme bágyadtság, kukává valahogy befejezte az olvasást, és belevetette magát egyfajta álom, és egy ötlet: Miért kell ásni bűneiket, karmikus problémák, és Ne én általában, és ha ezt a jogot.

Aztán rájöttem, hogy ha nem teszi meg, akkor én is, és viseli a modell viselkedését anyám, ami nem tetszik, hogy a karmikus konfrontáció (ha lehet annak nevezni) megy tovább - a gyermekeim és unokáim. De én nem akarom, hogy élni jó, és én magam nem akarok élni, mint korábban, szeretnék élni a nőies. Szóval, rajtam kívül nincs senki, hogy nem "

Igen, ez az, ami történik, amikor elkezdjük tisztító jellegű történetek. Először is, kemény, akkor könnyen és jó. És kapsz támogatást, tippeket és segít mindenféle helyzetben.

4 évvel ezelőtt, amikor először találkoztam a meditáció ősei és leszármazottai, nem értem, miért ősök így felvidítson és leszármazottai nézd némi reményt az akut.

3 évvel ezelőtt, amikor csinálok az első takarítás, ima, azt gondoltam, hogy 03:00 terheletlen kocsi. Szörnyű fáradtság, egy nagymama a könnyek, sírt keservesen, dédapja a másik beteg, ásítás a következő támadást, és a következő szomorúság, vágyakozás, mint szövőszék, bár lőni. Voltak könnyebb pillanatok, az öröm és a könnyű néhány az ősök, de 127 fő (hét generáció közvetlen ősök) csak néhány embert.

Mikor volt a második alkalommal - könnyebbé vált. De a fáradtság még. Aztán volt egyértelmű, hogy 21 napon át minden nap, és ez volt könnyebb és egyszerűbb minden egyes alkalommal. Most ez a gyakorlat könnyen elvégezhető, és ugyanabban a levegőt, és úgy érzem, hála és az öröm az egész családnak.

Aztán, amikor írtam egy családfa csomagolt genogram nevezett tudatosan elfogadott negatív generikus program, és összegyűjtjük léptekkel, világossá vált:

  1. Milyen negatív generikus program változás;
  2. Hogyan változtassuk meg őket, hogy pozitív, kialakítása és megvalósítása hatékony új generikus program. Ahhoz, hogy vezessenek be egy új koncepció a norma: például, hogy „erős”, hogy „férjhez, és gyenge, mint egy nő”, „élni rosszul, de őszintén”, hogy „legyünk gazdagok - a norma, és jó minden”, stb.;
  3. Milyen források formájában vannak tapasztalatok, ismeretek, hagyományok, tudok kivenni olyan fajta. Ez egy nagy támogatást és erőt nekünk.

Mi az a fajta negatív programot?

A probléma a családban - egy genetikailag trance, amikor mi, gyerekek, mi ismételjük hogyan biorobots, és szokásokat őseik, anélkül, hogy észrevennénk, és megértés nélkül folyamat lényege. Például egy anya, aki kiabál a gyerek, ő szereti őt, és vele kiabálni, és nem érti, hogy miért tette, így bosszantó, ha nem hallgat.

És talán ő dédanyja volt az anyja sok gyermek, és még elvesztette a férjét a háborúban, és nem volt ideje arra, hogy tárgyaljon hízelgő a gyermekek, és minden gyermek volt, hogy felügyelje, tápvíz-patkolás.

Vagy, ha a dédapja volt házas akarata ellenére a szülőknek nincs öröklési testvér dühös volt a testvére, az abortusz, a börtön, az öngyilkosság, a válás, hagyják otthon, stb -. Mindezt nevezhetjük a negatív családi programok a régi időkben nevezték egyszerű - az átok.

Tisztító Rod - a munka több irányban:

  1. Ismerje negatív típusú programot, megtalálni minták, elválasztani őket, új programokat indítani;
  2. Készítsen családfát;
  3. Ahhoz, hogy genogram fajtája;
  4. Tiszta fajta imák és otchitkami;
  5. Dolgozzon ki cselekvési tervet az új programok;
  6. Act szerinti új programok;
  7. Ellenállni az ellenállást a régi programokat;
  8. Átvinni az új programok a gyermekek és unokák.

Miután végzett az 1. igénypont a maradék 4 pont kell végezni egyidejűleg és párhuzamosan.

Öt ok, hogy tiszta féle történetet:

  1. Csak te, mint a gyermek, akkor segítsen az őseid. Családi történelem tisztázni kell, mert a problémák őseink nem az ő hibájuk, de a szerencsétlenséget, és csak mi segíthetünk nekik. Lelkük megértsék és tisztában vannak a hibák ebben az életben, de sajnos, kijavítani már nem, mint tudjuk. Ezért minden vallási hagyományok vannak napok emlékezés ősök, az ortodoxia „szombat” a judaizmus elolvasta a neveket az ősei előtti héten a szabadság, stb Szlávok is van hagyománya kínál ételt enni ősök maga előtt, bármilyen üzleti szavakkal kezdődik - „Köszönöm őseink!”. Tehát tartsa a kapcsolatot a natív, és megjutalmazza tribute;
  2. Törlésének a történelem egyfajta segítjük a maguk és gyermekeik. unokák és más leszármazottai mi, mint a tudat, a program őseink élnek bennünk. Ennélfogva, problémák, betegség, nehézségeket. Természetesen sok a probléma alkotunk magunknak, de az okok gyakran a történelem, a család. Ha nem oldják meg a programot, élünk az útvonal mentén, amely burkolt vagy burkolatlan, hogy tévesen őseink;
  3. Mi jut be a típusú források. Ezért szükséges, hogy távolítsa el a negatív, és akkor veszi mindazt a jót, volt és van a családban: a tudás, a tapasztalat, a hagyományok, készségek, stb.;
  4. Az erőssége a család. Kapunk teljesítmény fajta támogatást, ha kíváncsi, milyen segítséget minden helyzetben;
  5. Az az érzés, az öröm és a biztonság. Ön már nincs egyedül, akkor a védelem és a mecenatúra a család és a nagyobb teljesítmény. Ahogy az élet egyre több és több csodát, a siker, a szerencse és a jó eseményeket.

Kívánok az egység és a jólét a születési, Catherine Skachilova (pszichogenetika, coach, tréner).

Kapcsolódó cikkek