6 Ways, hogy erősítse a házasság, ha nagyon, nagyon fáradt

6 Ways, hogy erősítse a házasság, ha nagyon, nagyon fáradt

Őszintén megmondom neked egy titkot ... néha veszekedés férjével is. Néha előfordul, igen gyakran, és mi fel nagy a zaj, és néha veszekedni, csendesen, de sokkal nagyobb hévvel. Ezek merülnek fel egy sor veszekedések során az igen súlyos kérdések, mint például a családi jövedelem vagy a gyermekek oktatása, és a témában a „sokkal komolyabb” témákat, mint például hogyan lehet a legjobban tárolni mosogatás szivacs, így nem büdös? Gyakran megváltoztatni őket, vagy jobb, ha száraz a mikrohullámú folyamatos használatra? A széles ezeket a különbségeket, észrevettem egy dolog közös tekintetében mindet ... fáradt. Nem, komolyan, minden a mi veszekedések kezdődik, vagy súlyosbítja az a tény, hogy én és a férjem csak fáradt. Ha fáradtnak érzi magát, a követelések nem meggyőző, akkor egyre több erőszakos, nem tudja tartani a száját, és nem tűri a sértést. Mindez teszi bármilyen probléma úgy tűnik, több komoly és fontos, mint amilyen valójában. És ha nem hiszel nekem, akkor hinni a tudomány!

  • A tudósok a Berkeley kiválasztott hatvan párok, és adott nekik naplók rögzítésére hány órát alszanak egy hétre. Azt találtuk. azokat a párokat, hogy aludt többet, jobban megbirkózzanak az együttműködés, bátorítani egymást, és megmutatta a nagyobb köszönetét egymással. Eközben a vizsgálatban résztvevők, akik aludtak kevesebbet az első helyre tenni a saját igényeit, hanem a vágyak a partnerek. Emellett azt találták ki, hogy a párok álmatlanságban szenved, négyszer annyi problémáktól szenvednek a kapcsolatot.
  • Egy másik tanulmány „A alváshiány,” azt mutatja, hogy az alváshiány zavarja az egyén azon képességét, hogy különbséget az érzelmek más emberek arcát. Félreértelmezése érzelmek a másik fele problémákhoz vezethet. És néha, hogy komoly problémát, és még szétválasztás.
  • A kutatók a National Institutes of Health talált. hogy a veszteség még egy óra alvás is negatív hatással van a hangulat, a kapacitás a tiszta gondolkodás és a gyors reakciókat. Aludj! Ez fontos! Nos, búcsú nélkül, itt van 6 hogyan lehetne erősíteni a házasság, ha nagyon, nagyon fáradt.

1. Ágyba korábbi

Van millió dolog, hogy akadályozza, hogy menjünk időben. Nem számít, mi van, hogy késleltesse aludni, mert a sok munka, és gyakran lusta. Mindannyian, mintha nem próbálja elrejteni.

Az első dolog, amit tennie kell kapcsolatban mi aludni, hogy nem veszi figyelembe a hatással ránk, és annak hatását az szeretett, és a gyerekek (valamint a barátok és munkatársak). Ha nem tudja rászánni magát, hogy menjen, mielőtt - csináld kedvéért egy szeretett. És jobb, ha együtt csináljuk!

Ugyanakkor, mint mondják, vannak olyan időszakok, amikor egyszerűen nincs lehetősége aludni sokat. A kisgyermekek, a munka szoros határidők, a betegség - ezek mind jogos érdeke a fáradtság. Természetesen vannak olyan időszakok, amikor az életben a családi ügyek, a munka, templom, házimunkát, és még sok más tevékenység egyre prioritás alvás. De ez csak akkor inkább kivétel, mint szabály. Tehát az ilyen időszakokban kihasználni néhány a következő tippeket.

2. Ismerd magad, és a kedvesét, hogy a valódi oka az érzelmek

Itt van a kulcs. Mi sértettek a kedvenc 2-szer gyakrabban, ha fáradtak vagyunk, ezért ha úgy érzi sértve, egy kis szünetet, és azt mondom magamnak: „Várj egy percet. Minden rendben? Talán csak fáradt vagyok. Nem fogok gondolni, amíg jó pihenést nem. " Ha rosszul viselkedtek vagy durva volt, hogy imádott, és eszébe jutott, hogy ezt mondta, csak a fáradtság. Egy ilyen kis dolog mentheti a kapcsolatot.

Saját viselkedés stílusa „dühös vagyok a férje” nagyon sokat, mint az én viselkedését, ha fáradt vagyok, így a férjem, persze, nagyon nehéz megkülönböztetni őket. Amikor úgy érzi, nagyon fáradt, akkor jobb, hogy ismételje meg, ahányszor csak lehetséges, hogy ő szeretett: „Sajnálom. Nem haragszom rád, ígérem. Csak fáradt vagyok. " Újra és újra. Hadd tudja, hogy nem veszi bűncselekmény, és mindig emlékezni, hogy szereted őt.

3. Ne jár az, aki a legnagyobb közöttetek, alszik

Ami engem illet, ez nem könnyű. Itt egy példa egy ősrégi forgatókönyv: reggel hét, a gyerekek felébred, és azt szeretnék enni. Mindketten úgy tett, mintha aludna, és várja meg, amíg egyikünk végül elveszti türelmét és felkelni. Tegnap este volt későn csinál az ételek, és még a gyerek felébredt kétszer az éjszaka folyamán. A férjem a múlt héten dolgozik a projekt halott volt fáradt, és lefeküdtem előttem. Felkelek, és úgy gondolja, hogy „Miért van még mindig alszik? Ez először lefeküdt! Nem felkelni éjjel a gyerek! Ő viszont ezt az egészet ebben az időben, „Miközben azon gondolkodott:” Miért van az, hogy még mindig alszik. Végtére is, akkor a nap folyamán aludni! Nem ő egész előző héten dolgozott, amíg három reggel, a projekt befejezése. Minden az előző héten aludt nyolc órán át! Her be!”.

Mint tudod, ezek a gondolatok nem nem jó eredmény. Szerelem - ez egy csapatjáték, nem egy önálló single player.

Vagy ez: kérem a férjem, hogy tegyen valamit. Azt válaszolja, hogy „Ó, drága. Olyan fáradt vagyok, nem tudok ott lenni, hogy nem holnap, „Azt hiszem, azonnal:” Fáradt vagy?!”, És számít annyira, mint ő és aludtam az elmúlt éjjel.

Az emberek. Ne ezt a játékot játszani. Mindenkinek joga van, hogy fáradt. Hagyd, hogy a szerettei pihenni nem, attól függően, hogy mennyit alszik. Légy gyengéd egymással, és nem vezet át aludni. Ismerje meg, hogy milyen gyakran és gyorsan megbocsátani és bocsánatot kérni magad. És ha van egy probléma, a fent leírtak szerint, beszéljük meg nyugodtan, mindent elintéz a polcokon, és dolgozzanak ki egy közös terv (de nem ha fáradt ... nem lenne rossz ötlet).

4. Ne a szokás gondolni előre a szegények.

Azt tudom, hogy ha kevesebbet alszanak, mint hat órán át, a nap nem kér, mielőtt felébredek. Fekszem az ágyban reggel, és azonnal elkezd gondolkodni, hogyan tenné a fejemben egy csomó ötletet, mint a „Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy készítsen reggelit / ebéd / vacsora? Hány sorozat „Mása és Medve”, hogy a gyerekek látni? Hány édességek hagyjuk hűtőszekrényben?”. Feladom, nem is tesz kísérletet, hogy indul a nap pozitívan, mert előre tudom, hogy fáradt. Ez nem csak az úgynevezett „stand nem bírja lába”, ez azt jelenti, hogy felébred, és akkor úgy érzi, „a fair” irritált és türelmetlen, te egy kis nap, és a problémák nem csökkent. Hol kap az erőt?

5. Ne legyen egy életforma, amely kimeríti te

Nem lesz a díjat, vagy díjat a legtöbb elfoglalt emberek, és a képesség, hogy maradjon egy minimális számú óra alvás, akkor nem valószínű, hogy kap valamit. Természetesen végtelen sok különböző típusú esetek, hogy lehet gyakorolni minden nap és éjjel. De ha az életmód egy teljes napon a tevékenység a munkahelyen vagy otthon, és az egész éjszakát a szórakozás vagy kiegészítő feladatokat, nem megfeledkezve arról az öngyógyítást, mint a koffein, akkor készítsd el az élet egy állandó kimerültség. És ez egy ingatag alapot.

Ha álmatlanságban szenved, meg kell keresni a megoldást erre a problémára, vagy igénybe orvosi beavatkozást. Alvó klinikára. Olvassa el a könyvet, hogyan kell aludni jobb. Hallgassa rekord, segít pihenni. Keressétek ki az ördögi körből.

6. Prioritize - a legfontosabb dolog az első helyen

Ha van elég energia kell tennie a legfontosabb dolog az első. Ne feledje, a szabály, „kicsi”, „közepes” és „nagy”: ne tegye „kis” dolgokat az első helyen, ha van egy „közepes” és „nagy”. A nem megfelelő tervezés vezet az a tény, hogy nagy üzlet nem jön létre, és ez kétségtelenül követte fáradtság. Annak megállapítása, hogy az Ön és családja most a legfontosabb dolog. És az első helyen, hogy nem csak, hogy amikor még a hatalom, majd töltse ki az „átlagos” niche és a „kicsi”.

Tehát, ha fáradtnak érzi magát minden alkalommal, komolyan kölcsönök újraköbözésének dolog az életemben, áthúzása mit lehet törölni, és vágja amit megengedhet magának vágni.

Csak megteszek, és a többi Istennek. És Ő segít, ha megkérem rá.

Most komolyan, ha olvasod ezt a cikket az óra már a 22:30 - nekem egy szívességet magam, tegyen meg egy szívességet, hogy imádott, kapcsolja ki a számítógépet, és már megy az ágyba!

celeste Davis
6. hogyan lehetne erősíteni a házasságot
ha tényleg nagyon fáradt keresztül Kluber

Kapcsolódó cikkek