26 vagyok, fáradt, a házasság, a férje, az irigység ingyen, fórum

Nem találkoztunk házasság előtt 2 év, azaz együtt vagyunk 6 éves. Nem kevés, de nem sok. Azon tűnődöm, hogyan élnek azok az emberek együtt 15/12/10 évben? Régen egy álom számomra, és most ez az én rémálom !!


Nem csoda, hogy a jelenlegi helyzetet, akkor! Ofitsilnym Házasság előtt meg kell együtt élni, nézd meg a személy. Várj Itt kiderült, hogy ez idegesít. Azt hiszem, az elmúlt irritált, de úgy gondolta, hogy „én változtatni”, vagy „az esküvő után, hogy más lesz.”
Még merem mondani, hogy nem szereti a férjét. De hasonlóan vzamuzh „Schaub minden.”
sad (
p.s.ya férjével majdnem 13 éve együtt, éltek GB 4 évig.


kb. Bár nem vagyok szex ellen, hogy őszinte legyek, nem tudom, mi ez a férfiakkal.

Itt és vpravdu- én korai házasságokat. nem tud járni újra.
ennyi, és az emberek 20 év együttélés, és 4 éves, és éltek volna húz balra. Ez nem normális. Ha szeretsz valakit, férjhez, akkor kell egy világos cél az, hogy élni az életet. Megértem momenty- amikor házasságot szétesik: a férj ittak, verte a férje, a férj vagy a feleség megváltozott ***. De a válás az alapon „Azt akartam, hogy egy séta a többi ember” - azt mondja magáról, nem pedig egy tisztességes nő. Van férjem nem beszélhetünk a gondolatok? Jobb, ha nem tudatosan megbántani govorite- személy.

és ezután negyvenegy protorchat lehet egy ember, és remegni a térde egy pár éjszakát, de a házasság szedése gyermekek magával, és elindul, senki sem akar.
Én is néha úgy, ahogy jött, 21 gyerek még (most előre), mint a szabad élet, mint barátnők. Míg ugyanezek a barátok, akik 30-én elkezdett sírni, amennyit akarnak a férj és a gyerekek. Igen, ez normális házasságot senki nem veszi.
A másik dolog az, ha nem szereti a férjét, és nem akarta, hogy a gyerekek egyáltalán, akkor ez egy másik történet. És ha a gyermekkor * ne jo játszik, hogy egy nyaralás és pihenés távol menjen a barátaival, sétálni valahol. Szeretem a szép séta az utcán, és egyre a figyelmet, és bókokat srácok voltak, de minden idegen számomra, és még hittem, hogy valaki nem volt szerepe. A natív, nem fontos. Beszéljétek bármi is volt. Most válás normális. Csak ne sajnáld. 26. 20. Normál férfiak általában házas vagy keres fiatal devchenok, nem edzett az élet nagynénik.

ha nem szereti a férjét (szabadság nélkül szeretett chleoveka nincs öröm (


Tudod, egy kis szeretet, hozzámentem ?? éreztem a legboldogabb a világon! Mi az esküvőnk volt szép! Milyen kapcsolatban voltak kiváló, szerettem őt, a félelem tőle, szimatolás inge, miközben nem volt ott, az ecsetet fogak fogmosás !! Ez egy hihetetlen, őrült szerelem! És ez elpárolog! (((((((((Szeretem nagyon csípős, nagyon szenvedélyes, adok magamnak minden szeretet, és azt szeretné, hogy ugyanaz újra !!

ha nem szereti a férjét (szabadság nélkül szeretett chleoveka nincs öröm (


Én nagyon szerelmes a férjemmel. Vagyunk házasok 11 éve, és a kölcsönös szeretet csak növekedett az évek során. Talán, ha nem nyugszik férjével, majd szeretni őt. Én nem. Nem veszi figyelembe, hogy az emberek különbözőek. Számomra, a férjem egy fény az ablakon. Én egy porszem fújva tőle.

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek