5. nap (Irene Evans)

5. nap.
Felébredtem a fejfájás, nem kap ki a szilárdság és nem hotelos.No még volt. Lement az 1. emeleten, észrevettem, hogy Tim ül egy asztalnál, és teát iszik.
Rögtön rájöttem, hogy még mindig haragszik rám, és úgy döntött, hogy beszélj vele.
- Tim, sajnálom. Ez nem fog megtörténni.
De úgy tett, mintha nem hallotta volna.
- Még csak nem is veszik észre, hogy ő is közöm, Alex! - drámaian felrobbantották a székből, és dobta a poharat az asztalra, kiáltotta.
- Te csak egy buta fiatal és önző. Csak gondolja magáról. És nem érdekel a mások érzéseit. - egy illeszkedik a düh tört tőle. Megfordultam, és odament hozzá. Még mindig nem sokat álltam alján ment gyűjteni az iskolában. Húsz perccel később, kész voltam. Öltözött tegnap kötött lófarok, úgy döntött, hogy elhagyja. Minden az én gondolataim voltak elfoglalva reggel veszekedés. Elkaptam egy kört, és fél óra múlva már az iskolában.
Ez mind ugyanaz a bolondokháza, én kezdek hozzászokni.
Az első 4 óra alatt közlekedő nem észrevehető. Joe nem az iskolában, én is őszintén hiányzott neki fecsegés. Az egyik változás úgy döntött, hogy gyalog. Az iskola közelében volt kis üzlet, hogy egy ilyen, és leültem. Fent volt számomra egy nagyon szép fa, amelyen a madarak már körül síri csend, mind a diákok az osztályban, és az volt a fi-ZRA, hogy nem tudtam, hogy siet, ilyen légkörben úgy éreztem, nagyon kényelmes. De az agyam nem engedte pihenni, amíg a végén, én csak gondolkodtam Tim, hogyan kell bocsánatot kérni tőle, de a végén nem értettem, mit tettem, „bűncselekmény” volt. Én is „riasztónak” call Alex.
- hogy valami történt. nyugtalanító érzés soha nem hagyott el ..
De gondolataim félbeszakította valaki hangját.
Ez volt Simon.
- Hol elfolyik tegnap? - kérdezte, és leült mellé.
- Ahol ez szükséges. - dühösen és vonakodva, hogy ezt mondtam.
- Hé, gyerünk, te sértett tegnap?
- Én nem sértődött meg, én csak csendben mozgó emberek, mint a vonat. - én csattant.
- Nem akartalak megbántani, csak az alkohol.
- Úgy döntöttem, hogy ellopja az alkohol? - kérdeztem.
Ő hallgatott.
- Te tényleg nem látta? Én nem teszik kiütés akciók? - kérdezte, ami nem sok lökött fel. Eszembe jutott néhány saját „józan” bohóckodás. Nem is sokat szégyellem előtt Simon. De semmi jelét nem adta.
-Te nem érinti. - Azt mondta hirtelen, és elindult az iskolába. Jön az ő szekrény, kinyitotta, és újra repült egy fehér borítékot.
Az volt írva:
„Mivel a teremtés, a legjobb jutalom a személy.” Hogyan Elegem vagyok hangos csapódását a szekrényajtót, és elindult az osztály.
Kémia leckét egy örökkévalóságig tart, untam, és úgy döntött, hogy foglalkozni osztálytársaival. Simon ült és nézett rám, de amint ránéztem, ő hirtelen otvarachivalsya. A többiek figyelmesen hallgatta kisasszony Kyson.
Főoldal iskola után, én nem akarom. Ezért úgy döntöttem, hogy egy séta a parkban. Mentem két órát vagy többet. Az emberek szinte nem volt. Hűvös szellő hit az arca és a fejlett hajam. Későre járt, és azt akartam, hogy menjen haza. A város fokozatosan Stavan üres. Égő csak kirakatokat. És néha az emberek telt el. Hazamentem fogni az autót.
A házba belépve a nyakamon azonnal rohant Lauren meghatározó egy csomó kérdést.
- Hol voltál? - Tim és a hely nem található.
- Tim. - kérdeztem.
- Igen, ő járta tántorgó, de amint meglátta az ajtó kinyílik, azonnal a szobájába ment. Nem mondtam semmit. Lauren lefeküdt, chmoknuvshi nekem korábban, hogy az arcát. Lezuhanyoztam, majd a fejét. Ittam forró teát és felment hozzá. Erő otthagyott. Ez a nap kinyomjuk nekem az összes levet.