13 ház-2 Esküvő, mindent mindent, szemét, hulladék, és a jó hangulat

13 ház-2 Esküvő, mindent mindent, szemét, hulladék, és a jó hangulat

Arany Hummer szabványos közönségesség

Ha valaki igazán akar elvenni orosz állampolgárságot, interferencia eltávolítjuk terhesség. Ez 13-szor a House-2-t játszott esküvő. Ebben az időben, Tigran Salibekova és Julia Kolesnichenko. Minden olyan volt, mint egy mese, és elment, és a kollektív kiszámítható, az Arany Hammer, pocakos menyasszony egy ruha hangsúlyozva ártatlanság, ami már önmagában is vicces az ő hetedik hónapban a terhesség, a barátnője és a csillag az este - ikertestvére Kate. Nem, az esküvő lehet natív „krovinushku” jönnek a ruha hegesztő használt (ahogy valójában Tigran vőlegény), de a legszörnyűbb kopás leopárd ruha nélkül egy melltartó, felfedve, hogy mindenki láthassa a mellkas „spániel fül,” Ez egyszerűen túl sok. Azt hiszem, a program „divatos mondat:” az a személy, Catherine Kolesnichenko megtalálja a következő páciens.

Aggasztó az egyik, hogy minden rendben ment csendesen és anélkül, hogy globális és a közvetlen tárgyalások minden rendű és rangú a réten, közel a város és a összejövetelt. Ez már régóta híresztelt. a korrupció az esemény, átalakítja akció létrehozásának sejt társadalom esküvő farsang. Azt mondja, Tigran ajánlatot tett pénzösszeg, amelyet a büszke hegymászó AROL dugta szőrös mancsát. Nos, garni leánykori napenergia Ukrajna megkapja az orosz állampolgárságot, és a lehetőséget, hogy továbbra repedés freebie kolbász a hűtőben feneketlen projekt Dom-2.

Nem tudom elhinni, én vagyok ebben a szerelemben. Maximális csatorna TNT legutóbbi események fényében kiterjed a seggét elítéli a tömegek. Lehetetlen volt, hogy megakadályozzák broshenku a népek a gyermek szeme előtt több millió tévénéző.

Nos, továbbra is várni esküvőjére Catherine Vencel és Tokarev. Meg fogja mutatni.

Kapcsolódó bejegyzések

Kapcsolódó cikkek