7 szabályzata segíteni lesz egy erős személyiség

7 szabályzata segíteni lesz egy erős személyiség
1. A jobb tükör. Az emberek körülöttem - én tükrök. Ezek tükrözik a sajátosságait a saját személyiség, gyakran nem érzékeli rám. Például, ha valaki durva hozzám, ezért szeretnék, hagytam. Ha valaki újra és újra becsapni engem, akkor én hajlamos vagyok azt hinni senkinek. Annak érdekében, hogy megsértődött senki.

2. A választás joga. Rájöttem, hogy minden, ami történik az életemben - ez az eredménye a saját választott. És ha ma foglalkozom egy unalmas ember vagy, akkor én nagyon unalmas és idétlen. Nincsenek rossz és gonosz emberek - vannak boldogtalan emberek.

3. szabály hibákat. Egyetértek azzal, hogy lehet, hogy tévedek. Nem mindig a véleményem, vagy tetteimet mások figyelembe kell venni a helyes. A valós világ nem csak fekete és fehér, vannak világosszürke, sötét és fehér. Nem ideális, én csak egy jó ember, és joga van hibázni. A legfontosabb dolog -, hogy képes legyen felismerni és megfelelő időben.

4. A szabály egyezik. Azt, hogy pontosan ezt, és épp csak annyira, hogy én illik, amelyek megérdemlik, nem több, nem kevesebb, legyen szó akár a kapcsolat az emberekkel, a munka vagy pénz. Ha nem tudok szeretni egy személy a lehető legteljesebb, ez nevetséges, hogy a kereslet, hogy ez az ember szeret engem annyira. Tehát az én állítások értelmetlenek. És mégis, amikor én magam úgy, hogy megváltoztatja - változás és az emberek körülöttem (a jobb)

5. szabály függőségek. Nincs senkim kellene. Képes vagyok, és én is önzetlenül segíteni bárkinek, aki tud. És ez egy öröm. Ahhoz, hogy jó, akkor lesz erős. Ahhoz, hogy erős, hinned kell, hogy még most is. És azt hiszem! De azt is meg kell tudni mondani, hogy „NEM!”

6. A jogosult jelen lenni. Élek itt és most. Nincs múlt, mert minden következő pillanatban jön most. Nincs jövő, mert még mindig nem. Kötődés az elmúlt vezet a depresszió, a szorongás, ami a jövőben létre szorongás. Míg élek a jelenben, ragaszkodtam hozzá. Van egy ok az örömre.

7. szabály az optimizmus. Miközben bíráljuk élet, ő elhalad. A szem lát, a lábak megy, a fül hall, a szív működését, a lélek örül. (Lehetne rosszabb ...) A többi rajtam múlik.

Ez a személy, minden körülmények között, mint a maradványokat, legyen az egy játék, vagy egy igazi maffia életben, nem számít. Légy erős személyiség!

Kapcsolódó cikkek