45 éves Tatiana Ovsiyenko várja kedvese a börtönből

  • 45 éves Tatiana Ovsiyenko várja kedvese a börtönből

Tatiana Ovsiyenko nem módosíthatja az adatvédelmi

„Amikor bejelentették, hogy Ahonkova lett” kisasszony Oroszország”, tudtam, hogy ő volt viszonya a férjemmel - mondta NTV énekes. - Abban az időben a mi válás Volodya nőtt fel az oldalán egy hároméves lánya. "

Tatiana elismeri, hogy az első alkalommal volt nagyon aggaszt ez. De aztán rájöttem, hogy tapasztal. megkönnyebbülés. Mert szerint neki, az utolsó éveiben házasélet vált hazugság. A férje élt két család, és mivel az, hogy az énekes volt, hogy folyamatosan hazudnak fiuk, Igor, hogy apa és anya minden rendben.

George Clooney letartóztatták

Ex-felesége letartóztatták Whitney Houston

A bíróság elítélt Lindsay Lohan a korrekciós munka a hullaházban

„Meg kellett hagynia egyszerre, amikor világossá vált, hogy nem lesz egy igazi család, sajnálom, hogy ezt nem egyszerre,” - mondja Tatiana. Aztán találkozott egy kis időt, hogy színész Valery Nikolaev, híres főszereplésével a TV-sorozat „Születésnap Bourgeois.” By the way, a hír járja, hogy nemrég tért vissza az ex-felesége Irina Apeksimova. Ezután az énekesnő beleszeretett üzletember Alekszej Mertsalova. Ő könnyezve emlékeztet, hogyan találkoztak, az első alkalommal ismerte egymást szeretetben, repülő havonta nyaralás Európában. De akkor minden hirtelen megállt. Szeretett énekes, amely, mint kiderült, valóban Makushenko neve Andrew, letartóztatták hamisítás és tett Moszkvában, ahol még mindig van, és a börtönben, „Matróz Silence”. Egy évvel Tatiana Ovsiyenko remete él és abban a reményben, egy csoda.

„Én is azon a napon az ő két levelet írni, hogy hogyan érzi magát a késztetést, hogy beszéljek vele. Hű leszek, hogy ez a személy, a másik nem akarom, „- mondja az énekes. Ő nem hisz a bűntudat férje és minden lehetőt megtesz annak érdekében, hogy szabad volt.

amennyire csak lehet, még kiderült, hogy a neve a hit ártatlanság ha volt? egy sor „ő nem a nemi erőszak - állt mellé”, csak sejtem, hogy a férje meghalt, mert a gyerekek nem voltak lelkiismeretes (Ovsiyenko fia a recepción)

Son gyűjtemény. Elvittem ki a gyermekotthon szívfejlődési, meggyógyult, emelt. És a „hála” a jó ügy: a férj bekopogott egy fiatal szerető és kapott szerencsétlen. Ez egy jó példa azok számára, akik mi itt szeret beszélni bumeráng.

Mindig azt hittem, hogy a szép az életben könnyű, és az összes ajtó nyitva van rájuk. De néztem a fénykép 2 - van, hogy a pénz kell, hogy szeressenek, hogy feleségül ilyen vyyti..Neuzheli minden szar, és a legtöbb nem keresnek még ez a megjelenés?

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek