Vacancy szerelők Moszkvában dolgozik, mint egy esztergályos a moszkvai régióban

A munkavállaló végez összeszerelési műveleteket, illetve mechanizmusokat fém termékek - a szerelő (Smith). Ez az egyik vezető szakemberek a gépipar vállalkozások, valamint fém termékek vállalatok. A munkahelyen az a szakember a összeszerelő üzemek, amellett, hogy a műhelyekben Kutatóintézetének gépipar és a hangszerkészítés.

Lényegét tekintve a munka esztergályos - a végső szakaszban a munka sok szakemberek: esztergályos, molnárok, a tervezők. Azt követően az összeszerelési műveleteket a termék elnyeri kész megjelenés és elküldésének (ha szükséges) a befejező és festés és a csomagolás.

Feladatok szerelő

Kör szakmai feladatok, amelyek képzett lakatos kollektor befolyásolhatják a specializáció a vállalkozás, ahol dolgozik. Ez lehet:

használt szerszámok

Munkája során lakatos acélszerkezetek használja a következő felszerelés:

  • lakatos szerszámok;
  • kéziszerszám: egy csavarhúzó, kalapács, villáskulcs, fájlok, stb
  • rajzok;
  • mérőeszközök például egy inclinometer, egy uralkodó, és mások próbákkal.
  • vizsgáló berendezések - állomásokon vagy a sajtó.

Lakatos - a szükséges személyes tulajdonságok

  • Térbeli gondolkodás és emlékezőképesség.
  • Műszaki szem előtt.
  • A logika és a képesség, hogy a döntéseket összhangban biztonsági és szerelési technológia.
  • A jó memória, a képesség, hogy fenntartsák koncentrációja az egész műszak.
  • Kézügyesség - ingyenes és pontos mozgását a kezek, ami fontos a mobilitás a kezek és karok általában.
  • Jó látás - lineáris és térfogati szem becslés.

Job szerelő szerelő acélszerkezetek - a magasan képzett munkaerő. Meg lehet végezni mind együttesen és külön-külön. Így, mint előadóművész, abban az esetben a mechanizmus önszerveződés, ő dönt, és a felelős értük. Pozíció lakatos kollektor utal, hogy a felelősség.

munkakörülmények

Munkakörülmények eltérő lehet, attól függően, hogy az adott munkát.

  • műhely
  • üzlet
  • utcai munka.
Gyakorlatilag az egész műszak szerelő végzi a lábán, egyenes vagy hajló, sok műveletet végeznek fekve. Fizikai aktivitás és kényelmetlen testtartás munka, valamint a megnövekedett zaj és hőmérséklet-változások vezetnek pszichofizikai stressz szervezetre.

A támogatásra jogosultak köre

Vállalatok, amelyek betöltésére szerelő fémszerkezetek rónak a kérelmező ilyen követelmények:

  • Tapasztalat - adott időpontban függően különböző szerelő mentesítést.
  • A jelenléte a dokumentumok megerősítik átvételét szakmai oktatás.
Ha szerelő és állást keres Moszkva társaság „Agat-service” meghívja Önt dolgozni. Akkor töltse ki az űrlapot, vagy küldje el az önéletrajzát a modell és munkatársaink felveszik Önnel a kapcsolatot. Munka formális foglalkoztatás, csak a lakók, Oroszország és Fehéroroszország. Work műszakban azzal a lehetőséggel, részmunkaidős látogató áll rendelkezésre a szálló. Képes dolgozni állandó jelleggel, és rotációs alapon.