10. A legagresszívebb kutyafajták

Úgy néz ki, ijesztő - sőt, jó természetű

A közelmúltban, az egyik a kerületek a város futott Staffordshire terrier. Ezt a hírt írva a helyi oldalak, mert egy ilyen kutyát, de anélkül, hogy a fő vezérlő képes okoz helyrehozhatatlan károkat nem csak az egészséget, hanem egy ember életét, hogy csak találkozik vele az úton.

Tehát valami elkalandoztam a fő témája a cikket ... A legújabb kutatások azt mutatják, hogy a legtöbb agresszív fajták nem az is, hogy a legveszélyesebb. Lássuk a minősítés a harapós kutyák.

Azt kell mondanom, néhány saját segítők lepni. Azt legalábbis meglepett nagyon, mert a legtöbb legagresszívabb fajta benyomás nagyon aranyos, barátságos háziállatok.

Első hely - Tacskó

10. A legagresszívebb kutyafajták
Szerint egy nemrégiben készült tanulmány, a legagresszívebb fajta elismert ... díjat. Igen, jól olvastad! Kiderült, hogy ez a kis kutya nagyon „cool” jellegű. Még annak ellenére, hogy komoly károkat a taxi az ember nem tudja, hogy ez a kis szörnyeteg ez híres hihetetlen agresszió idegenekkel szemben.

A statisztikák szerint minden ötödik sebesség legalább egyszer az életében harapás idegenek, és minden 12. alkalommal támadta a maga ura.

Me az a tény, hogy a díj tekinthető a legagresszívabb kutya első nagy meglepetés, aztán eszembe jutott, a két képviselőt a fajta, aki együtt élt velem. Még most is, a szüleim keveréket taxi valaki ismeretlen. Mit fogok mondani ez a fajta tényleg elég agresszív.

A szüleim él egy magánlakás, és van egy nagy házőrző, de az egész nép, hogy ebbe az udvar, sokkal több félelem kis díjat - ez olyan fülsiketítő csónak- és az ilyen agresszió gyékény talpra érkezett, hogy a szülők, hogy lezárja a kutyaház . És úgy tűnik, hogy ő szól, hogy átszúrja az ajtót fejét - így akart lekötésére ki betolakodóktól.

A második helyen - Chihuahua

Kutya szakértők általában úgy vélik, hogy ez sokkal valószínűbb, hogy akkor harapni ez a kis cutie, mint egy dobermann, például.

A harmadik helyen - Jack Russell terrier

10. A legagresszívebb kutyafajták
Igen, a harmadik helyen, míg a harmadik egy kis kutya ... Úgy tűnik, kistestű kompenzálja a kis méret a hihetetlen agresszivitást.

Minden barátom van Jack Russell. Úgy néz ki, mint valami játékszert és boldog kutya, és én még soha nem gondoltam, hogy aranyos és túl aktív lény tud dobni az embereket. De ha a kutya rakodók és statisztikák azt mondják, csak hinni.

Jack Russell terrier - elsősorban terrier, hogy az a fajta kutya, amely nem tűri visszaélés magukat, és reménytelen ellenállni idomítás. Ezért nagyon fontos, hogy ezek a kutyák a lehető kisgyermekek, akik véletlenül okozhat a kutya fájdalmat. Azt, sajnos, ez nem tolerálható, és válaszolni fog még kellemetlenebb módon.

Negyedik helyen - óriás schnauzer

10. A legagresszívebb kutyafajták
Itt a kép már elkészült: kutya Riesenschnauzers elég nagy, és valóban létre egy ijesztő benyomást. Kutya rakodók azt mondják, hogy ez a fajta agresszív hozzáállást más kutyák és idegenek. Ezen túlmenően, egy ilyen nagy kutya rendkívül fontos, hogy a vonat, és nem fog a megszokott parancsokat. Abban az esetben, óriás schnauzer kell átesniük speciális képzést, és megtanulják, hogy gondosan irányítani.

Általában, köszönhetően a lenyűgöző méretű és hangos ugatással ijesztő ez a fajta kutya tartják az egyik legjobb a biztonság.

Az ötödik helyen - Rottweiler

10. A legagresszívebb kutyafajták
Ez a fajta tartják az egyik legnépszerűbb a világon. És nem csoda, mert hűséges, intelligens állatok, akik bármikor, hogy megvédje a gazdája. Igen, a kutya éjjel nem ijesztő, hogy sétálni az utcán! De annak ellenére, hogy számos pozitív tulajdonságait a fajta van, az egyik, hogy alig mindet nem cross - fokozott agresszivitás.

Általános szabály, hogy arra irányul, más kutyákkal, hogy mivel a mérete és ereje a rottweiler, a végén rosszul elég találkozott az állatokkal. Sőt, ez a fajta nagyon odaadó és hevesen védi a tulajdonos, néha mutatja a túlzott agresszivitás még békésen gondolkodású idegenek. És ha a kutya úgy érzi, hogy a tulajdonos veszélyben van ...

Hatodik helyen - Chow

10. A legagresszívebb kutyafajták
Imádom őket! Úgy néz ki, mint mackó! De kiderül, hogy édes külső rejt egy meglehetősen kellemetlen karakter, fűzős magas fokú agresszivitás. Felnőtt Chow nem egy kutya, hogy meg lehet bízni, különösen, amikor az idegeneket vagy gyermek. Soha ne hagyjon gyermeket egyedül egy képviselője a fajta, mert nagyon ingerlékeny, és készen áll, hogy megvédje a jogot, hogy az élelmiszer nagy agresszivitás.

Sőt, Chow jónak jogvédők és nem engedik, hogy bárki jön a tulajdonosok vagy a területükre belépő. Őszintén szólva, én meglepődtem, hogy Chow a listán az agresszív kutyák, de a kutya rakodók méltán tartják őket egyik legagresszívabb fajták a világon.

A hetedik hely - pit bull

10. A legagresszívebb kutyafajták
És most itt vagyok meglepve, hogy ez a fajta kutya csak a hetedik helyen. Sajnos, már társítva ez nem a legjobb emlékeket. Lehet, én gyakran rohant, még az adókat, de ettől a kis kutya, különösen nem érzik veszélyben, de a pit bull rám személyesen javasolja az igazi horror.

És rock-rajongó, mint szükséges beszélhetünk szelídség és kedvesség a természet a kutya, a barát, de a végén nem hiszem el. Számomra úgy tűnik, hogy harci kutya, pitbull, és hogy mindig jelen van az agresszió. Csak fektette genetikailag.

Kutya rakodók azt mondják, hogy egy pitbull is válhat család nem agresszív kutyát, de kapcsolatban idegenek és más állatok is valószínű, hogy túl agresszív. Úgy véljük, hogy ez a kutya jól megkülönböztethetők a barátot az ellenségtől, és soha nem támad először, de a kis állatok, mint a macskák és a kis kutya pitbull számára nem más, mint zsákmány, és ne felejtsd el.

Úgy vélem, hogy ez a fajta hozhat magát csak szakmai kutyás vagy ember teljesen biztos abban, hogy megtalálja a közös nyelvet vele, és emelje fel a méltóságát. A kezében alkalmatlan Pitbull - jelen és nagyon veszélyes fegyver. Biztos vagyok benne, hogy a kutya soha nem indul.

A nyolcadik hely - Papillon

10. A legagresszívebb kutyafajták
Ne kezd olvadni előre megjelenése ennek a kis varázsa - a látszat csal. Tény, hogy ezek a kutyák nagyon fájdalmas harapás! Különösen agresszív vannak beállítva kapcsolatban a gyermekek, mint egy szerető ölelés aranyos kis kutya. A gyerekek nagyon bosszantott Papillon akár csak az ő jelenlétében, és ha egy gyerek elkezd ez valami húzni és gyötrelem, nincs vége a bajt.

Sőt, Papillon - a tulajdonosok, és nem szeretem, ha valaki bitorolja a fogadó. Ez csak az ember, és senki sem tud fogni vele, és játszani vele. Emiatt jellemvonások kutyák nagyon aktívan védeni a tulajdonos, és nem fél, hogy megtámadják a nagyobb kutyafajták és az emberek körülöttük.

Kilencedik helyen - Spániel

10. A legagresszívebb kutyafajták
A meglehetősen hosszú ideig, cocker spániel között az egyik legnépszerűbb hazai családi kedvencek. Elvileg nincs semmi meglepő: a kutya elég nagy, de kedves, szép, vidám és aktív. Cocker jól védik gazdáik, és nem jelennek meg, ha a túlzott agresszivitás.

Kérd meg őket, hogy miért került a lista a legtöbb agresszív faj? Mivel a genetikai betegségek: néhány tagja ennek a fajta hajlamos „düh szindrómák”, hogy a vezető hirtelen kitörő kutyák. És irányított, általában ezek a támadások nem, hogy idegenek és más állatok, és a saját házigazdák.

Tizedik helyen - doberman

10. A legagresszívebb kutyafajták
Az a tény, hogy a dobermann híresek agresszivitás, hallottam régen. De kutya szakértők úgy vélik, hogy egy ilyen jó hírnevét kifejlesztette a fajta teljesen érdemtelen és most kezd fokozatosan csökken. Ez azért van, mert most az emberek elfelejtették, hogy a dobermann - rock őr, és szülni neki, mint egy állat. Egyrészt ez jó, a másik nem.

Nos, azért, mert van elég agresszív természetű kutya lesz a család kedvenc, és elveszít egy kicsit a harag. A rossz, mert a dobermann elveszíti jellegét - egy csodálatos képessége, hogy megvédje a gazda, hogy ő nyert méltóan.

Ez a fajta ösztönösen tudja, mikor a tulajdonos a jelen, hanem a fiktív veszély és kész cselekedni elszántan. Még ők is meglehetősen agresszív más kutyákkal és idegenek, így egy ilyen nagy kutya nagyon gondosan kell ellenőrizni.

Ez mi volt a lista a legtöbb agresszív kutyafajták a világon. Sokan meglepett, és néhány csak megerősítette a félelmek. De lehet, hogy mivel lehet, úgy vélem, hogy az állati agresszió kisebb mértékben jellege miatt, vagy géneket. A legtöbb esetben a veszélyes kutyák csinálnak a saját otthonában. Nem számít, akár szándékosan, akár nenaroshno. Rossz szülői, figyelmetlenség, hogy az igények az állat - mindez vezet az agresszió. Ezért, mielőtt elkezdené bármilyen fajta, meg kell, hogy alaposan tanulmányozza, és nézd meg, hogy ez lehet szabályozni.

És mit gondol a legveszélyesebb fajta? Egyetértünk a fenti listában? Mi képviselői leginkább meglepett?

Élünk egy félvér kutya - szülei fajtatiszta német juhász, Chow egy nagyon jó származású. A kutya - jó természetű, sem a család is húzza ki a szájából ízletes csontot, a maximum, ami így egy kutya - csináld egy pillantást a meglepetés, még az állkapocs nem tömöríti. Ugyanez a hozzáállás volt a vendég, de ha egy idegen úgy határoz, hogy a terület a ház, vagy kimennek a homályos szándékkal - amelynél ez az érték - szőr állt végén, agyarai a kész, az állat-állat. De Chow általában nem elég agresszív, tehát ez azt inkább a Shepherd, Meglep, hogy Chow szerepel itt, és juhászkutyák ott.

Mi adót is lehetővé teszi a száját, hogy vkusnyatinki sem piknet közben. De mi, idegenek, ő sooo rosszul érinti.

És én éppen ellenkezőleg gondolja, hogy Shepherd nem agresszív. Találkoztam nagyon szép és aranyos kutya. Chow meglepett, természetesen.

Tákszakutyák nagy cutie, ha szükséges, a kutyát a ház vezetne díjat.

A juhászkutya őrzi a jó, és ezért csak mérsékelten agresszív, hogy Chow - nem őr. És mi nem férne el a szerepet, amit kínálnak neki - egy láncon, ő ül, akkor meg kell a házban, a gyerekek, ez egy családtag, kutya, barátja és partnere, szükséges, hogy részt vegyenek az összes belügyeibe.

Olya, mi aránya volt olyan vicces! Csak állt a szeme előtt: repülő felém, fülek csapkodó, láb nem látható, így gyorsan villant. Repülő kolbász egyszerű! Azt is kövér lány volt Niurka. De a vadász is, pro, Nornok írástudó kutya. Az ilyen bátor.

És elindítja a kutyát a télen a meleg otthon? Én mindig nagyon aggódik, így nem fázik. A lányom is egy nagy, kedves, kaukázusi. És még egy családtag. Második fia.

Házunk alszik, amint a hidegindítás - ősztől tavaszig. Bár ő bozontos, de én sajnálom őt. És enni otthon, nem a hideg.

Ő él a folyosón, bár néha sikerül áttörni a konyhába, ha nem piszkos utcában és a lábak tiszta, akkor azt teszi lehetővé, hogy várjon. mígnem tegye egy tálba ebéd

Ő tudja, hol az ablakon szobámba, ahol én ülök az ablaknál munkát. Ha fagyasztani a nap az utcán, akkor ő kapja a mancsát a párkányra az ablakon, és kopogás mancs

Mintegy tacskók Hallottam azt is, hogy ezek nagyon okos kutyák, és a nagy playboy.

Igen, igen! Gets napodokonnik mancsát, és még olyan okos przhiamet orr ellaposodik a pohár, magas, mert KONYAKI Mostanában szomszéd kutya húzta egy műanyag palack vízzel, és mi az irigység, olyan nevetségesen féltékeny, mint egy gyermek lány kitalálta, és tette saját játék - ugyanabban a palackban, így nagy volt olyan boldog, és úgy viselkedik, mint egy kiskutya

Kapcsolódó hozzászólások

Mivel a téma az én kutyák, én nem hiszem, hogy lenne olyan érdekes, és hatására a lavina a történetet a saját háziállatok. Nagyon örülök, hogy bozontos, kócos és sima négylábú szeretett itt és megérteni!

10. A legagresszívebb kutyafajták
Sok van egy kutya, és megértjük egymást is. Gondolod, hogy a kutya képes beszélni? A YouTube-on bélelt tucat klipek Mishka, aki azt mondja, több mint 12 szó. Ő, a Medve, sőt, rendkívül intelligens kutya és a «szeretlek» hangok rendkívül hasonló.

Kapcsolódó cikkek