Állapotok, Alexei Berezutski

pfc-cska.com hagyományos statisztikai kategória ünnepli harmadik győzelmét a hadsereg a születésnapját a klub, a leghosszabb kilépési sorozatát CSKA az orosz bajnokságot és más tényeket.

3
Eredmények CSKA meccsek Tomszk illeszkednek egy bizonyos minta - a sorsolást követően két győzelmet. ilyen ciklus a hadsereg három.

5
Öt játék egy sorban CSZKA Moszkva véget ért az első félidő kiegyenlített, amelyben új klub rekordot erre mutató.

11
Egyedi Start megmutatta CSKA ebben a szezonban. Az első öt mérkőzést kapott gólt csak 4 gól, de 11 pontot szerzett. Korábban senki nem volt képes elindítani, hogy így.

12
12 egymást követő mérkőzést CSZKA nem továbbítja az év második felében. Ez egy új klub rekordot, és új rekord a Igor Akinfeev erre a mutatóra.

19
Roman Eremenko lőtt 19-én kapu, játszani 55 mérkőzés. Roman megelőzte Tomas Necid aki elérte ugyanazt az eredményt 75-mérkőzések és tolta 19-ik sorban a listán a pontszerző a hadsereg az orosz bajnokságban.

88
1 pont: 0 újra lett a legnépszerűbb a piros és a kék a bajnokságot Oroszország (döntetlen 1: 1 találkoztak 87 alkalommal). Érdemes megjegyezni, hogy pontosan a fele az egyezések voltak a vendégeket.

161
A csapat CSZKA Moszkva a 161-ik alkalommal szerezte Leonid Slutsky. Így van iktatva a mutató által Valeria Gazzaeva (160 gólpassz egyezik).

450
A meccset a „Tom” volt a 450. a Alekszej Vlagyimirovics Berezuckij formájában CSZKA Moszkva.