4 Minőség egy igazi férfi, creu

4 Minőség egy igazi férfi, creu

Nem, én írom ezt a cikket nem meggyőzni, hogy ez az ember valójában az út úgy tűnik számomra. Csak azt akarom, hogy megpróbál egy kis változás azért, amiben hiszel. Munka karitatív szervezetek serdülők drogfüggő, rájöttem, hogy szinte mindegyikük volt egy dolog közös - nőtt fel egy család apa nélkül. Vagy apa és egyáltalán nem volt szoros, vagy ő érzelmileg elszakadt oktatás. Ennek eredményeként ezek a tizenévesek már elmosta a határokat, hogy mi engedélyezett, alacsony önértékelés, és a látszólagos hiánya a mentális stabilitás. Ez a helyzet arra késztette a harag bennük, és tolta, hogy töltse az érzelmi űrt egészségtelen szokások.

De most, a praxisomban, hogy nekem minden nap meg kell küzdeniük a panaszok az én női ügyfelek hogyan férfiak vonatkoznak rá, és ez hogyan érinti őket. És úgy tűnik számomra, hogy sok ember egyszerűen alábecsülik ezek hatása a világ körülöttünk. Úgy gondolom, hogy valamit meg kell pontosabban meghatározni. És azt gondolom, hogy minden igazi férfi kell rendelkeznie bizonyos jellemzői 4.

Men tisztában vannak szavak és a tettek

Több mint 40 éve, hogy én töltöttem ezen a bolygón, én arra a következtetésre jutottam, hogy a leggyakrabban (ez a „többség”, mivel nem mindegyik) a férfiak egyszerűen nem gondol, mi újság a szavak és a tettek befolyásolják mások. Vegyük férje hidegen megöli a személy a felesége, vagy egy apa, aki állandóan szóban hányni a gyermekeiket. Aki eltalál egy ellenfelet ököllel próbál bizonyítani valamit. Az, aki hallgatja az egóját helyett a saját szívét.

Annak érdekében, hogy kiszűrje a szavak és a tettek, a színészet, hogy ne felejtsük el azokat, akik körülötted vannak, meg kell önfegyelem, a türelem és az óvatosság. Minden választ kellene adni, hogy a válasz, tudatos és szándékos. A reakció ösztönös, és illik csak a fiúk. A férfiak azt hiszik, hogy mit csinálnak és mondanak.

A férfiak nem tartják magukat ideális

Ők hajlandók beismerni a hiányosságokat. Gyakorolják a nyitottság és a sörte minden kísérlet, hogy közelebb. Ők csak kifejezni érzéseiket. Nem próbálja meg, hogy mit nem. Megpróbálnak nem avatkoznak bele értelmetlen viták emelt hangon. Álljon fenn, ők elismerik létezésüket, felelősséget és mindent megtenni, ami szükséges a gyors megoldása. Ők továbbra is előrelépni.

Hímek egy életcélt

A cél, törekvés, álom. Valami, ami érdemes küzdeni. És nem feltétlenül kell a világ üdvösségéért. Erre a célra, akkor lehet, hogy megtalálta a szerelmi életük. A vágy, hogy az őket megillető helyet a napon. Maga a kifejezés a szakterületen. Segítség a szegény. Önfejlesztés. Általában valami ilyesmi, hogy mit lehet hinni, akkor is, ha látszik, hogy nem mások. Az igazi férfiak - alkotók, nem számít, hogy mit építenek - egy birodalom vagy egy szerény otthon a családja számára. A fiú csak elpusztítani.

Az igazi férfi eltökélt

Férfiak és fiúk csak panaszkodnak. Be kell vallanom, csak a közelmúltban tett egy tudatos döntés, hogy hagyja abba a nyafogást, amikor a dolgok nem mennek, ahogy én akarom. Sok rossz szokások, mint az örök és állandó gyötrő kitörése harag ered a betegség a gondolkodás és hogy nem lehet megakadályozni a saját érzelmeiket. Azt történt, hogy tudom, egy csomó ember, folyamatosan azt, hogy hogyan akarnak változtatni. Hogyan akarják „gyógyítani” a házasságuk. Lefogy. Legyen egy jó apa. Igyál kevesebb, hazudni, hogy játsszon, költeni. De csak néhány közülük került türelemmel és határozottsággal minden nap lefordítani a szavakat tettekre. Kevesen tudják, hogy megpróbálja leküzdeni az akadályt újra és újra ki eléjük állt, és megbotlott emelkedik, és újra megpróbálja. Néhány szó tettekkel.

Ne felejtsük el, hogy közölje a barátok

Kapcsolódó cikkek