10 ok, amiért nem vált valóra a 2. célkitűzés

Ie úgy gondolja, hogy tökéletes, így a megjegyzéssel tiszteletben Anna Fedyanovich, helyesen rámutatott hanyag megfogalmazása a téma téma?
Azt hiszem, szívesen dobni egy követ, Jézus :-)

Sajnáljuk, Denis tévesen tegye meg - nagyon tetszett. Tény, hogy nem értek egyet veled, és Alexander Kosorotov. Az álom válhat a cél, ha fordítás egy álom egyértelmű cél. Csak az első lány (Pink álom) tűnhet irreális, de fokozatosan az emberek meggyőződése, hogy az álom megvalósítható, és a felismerés, hogy a (ha a cél set) is lehetséges.

Úgy vélem, hogy annak érdekében, hogy valódi az álom kell megvalósítani, és elérték a célt, hogy elérjék a célok és megoldani a problémát.

„Mert mi, félelem nélkül a bűn”, hogy a szív, amikor razgovarit AZT JELENTI, hogy Tajiks orosz. A cikkben az első bekezdés venni a mennyezetről, és nem fér bele a koncepció a tapasztalatok és situatsiya.Reshenie 1 bekezdés (jelenlegi) pozitív módon, teljesen kizárja a tárgyakat, vagy megoldja a problémákat akadályozó, a célok, álmok, vágyak és prochego.Ili és az ás helyesírás? Mi az orosz órák és még beszélni az élet? Köztünk, hogy felfedje egy szörnyű titkot, és nincs az orosz és nem is Tadzhiki.Budete shpyryat orr hiba?

Kedves Boris! Én válaszolok neked sorrendben. Minden gondolat, amit gondolunk és jóváhagyása, persze, lehet meghatározni és kiegészíteni. Néhány ilyen finomítások szükségesek, mások képesek feltalálni magukat, hogy a kívánt eredményt. Nem ért egyet a kijelentés, hogy „A cikkben az első bekezdés venni a mennyezetről, és nem fér bele a koncepció a tapasztalat és a helyzetet.” Továbbá, nem osztom meg a következő posztulátum, hogy, mondjuk, „A döntés 1. bekezdés (jelenlegi) pozitív módon, teljesen kizárja a tárgyakat, vagy megoldja a problémákat akadályozó, a célok, álmok, vágyak, és egyéb dolgok.”
Azt hiszem, hívja az első 1. ok (nincs megadva gól), Dmitrij azt mondja, hogy a sok vágyak (ami mindenkinek bőven), nem választott fő vagy a legfontosabb. Egy személy csak megy keresztül a vágyak, zsonglőr őket a fejedben, és nem tudja eldönteni, mit akar valójában. Célmeghatározás jelenti, hogy maguk választhassák ki, valami nagyon értelmes, és elkezd koncentrálva a cél, lépésről lépésre, hogy menjen vele. Továbbá, mivel a gyakorlat azt mutatja, ugyanakkor több célokat jöjjön lehetetlen.

Irina, azt kell kérni, hogy rendezze a vitát a hivatalnokok (a kérdés a műveltség). Mivel ez még mindig jobb: Moszkva vagy Moszkva; Moszkvában vagy Moszkvában. A távoli baglyok. tartás és megtanították az anyanyelv aránya eltérő volt, de a mi kemény kapcsolatban az orosz (valaki nem ismerné) nyelv, valójában ezek a szabályok nem törlődnek. Karakterek a cipő a mexikói jerboa a termék a Ilf és Petrov már találkozott lépten folyosók közigazgatási intézmények. Legyen Ön jó „fog” valóra elérte a célját, és az álmaid valóra szép. Üdvözlettel.

KÖSZÖNJÜK, Valery.
"A város Moszkva", "Párizs városa", "The Village Gadyukino", "A falu Tops és Roots", "From" Snickers "" C "Afabazolom", "B" Feysbuke”.

Akkor is, a „Coca-Cola”, így nem hajlik. Varázsszó (azt hiszem, és sokak szerint) nem „kérem” és „köszönöm”. Kérünk minden tanult, de hálás mi van - nem! A cél nem érhető el, ha nem tetszik, amit most, akkor meg kell változtatni ezt a normális törekvés a jövő számára. A példa az autó - Álmodom (szeretnék venni egy autót), ha elégedett a jövedelem, akkor lépni a következő szintre -, hogy információt gyűjtsön a rendelkezésre álló modellek, árak, helyek, a vásárlás, ha nem, akkor először meg kell találni a plusz pénzt, vagy munkahelyet vált, vagy megtanulják értékelni és használni, amit meg kell menteni, és egy új autót, a képzés egy autósiskola, stb vagyis szellemileg és néha nyíltan az emberek segítenek ebben a „köszönöm” - azaz, hálás.

Az utat a kérdést az orosz nyelv - egy külön kérdés. Itt voltam a főnök próbálta bizonyítani, hogy a helyes írásmódját szil, nyírfakéreg helyett. Bár valóban - „nyírfakéreg” - a helyes verziót. Sokan azt mondják, hogy „sajnálom”, „Hívás”, stb

Két ellentétes nézetek a kérdésben: egyesek szerint, hogy az álom egyszerűen kénytelen előbb-utóbb a gyümölcsét, míg mások úgy vélik, hogy ez egy álom, és meg kell őrizni megközelíthetetlen, mint a horizonton. A fogás, hogy a szó „álom” jelenthet sokféle fogalmak és jellemzők: néhány álom - ez ugyanaz, mint a cél, míg mások inkább megkülönböztetni ezeket a fogalmakat.
Az álmok nem vált valóra. Valódi szándékait. (Transerfing valóság.)

„A célok és el kell érni, és igaz, csak álom! Ez a megjegyzés a nyelvi és a stílus, én már a fejlődő készségek birtokában a nyelvi, mind az orosz és angol nyelven. Ez magyarázza az én megjegyzésem, hogy én rögtön megakadt a szemem a cikk címe.
Beszélt nyelvek tekintetében!
Üdvözlettel
Anna Fedyanovich "

nyelve orosz és angol nyelven.
vesszőt, mielőtt a második része a kettős unió.

Desire vagy álom válik a cél csak egy stratégiát (a terv), hogy elérjék. Minden olyan pontot a terv vannak ellátva világosan meghatározott feladatok és azok megoldásai kerülnek digitalizált.
Ha a költségek a stratégia megfizethetetlen, akkor a cél lehet tekinteni elérhetetlen. De az igazán kis elérhetetlen célokat, mint a stratégia - valami rugalmas, de a minősége gyakran korlátozza az ismeretek hiánya.

Ez egy konkrét cél digitalizált - a távolsági vasúti folyosók építése két fedett, sebesség, út, felüljárók egyszerű és hatékony megoldás a városi zsúfoltság, a fejlesztés valamennyi helyi és nemzetközi szinten, jóváhagyott és támogatott. Beletelik egy adminisztratív döntés az elnöki szinten. Csakúgy, és a jóváhagyás minden szövetségi projekt. És bár a homlok razshibi magukat, és meg is hal a digitalizálás és számítások szerint a híd a sziget orosz akarat és a híd rendszer központjában Moszkva vagy Szentpétervár - nem!

Elena, csak te és kiderül potryndet csak és nem több, míg a „közönséges amerikai cowboyok”, készítsen egy valódi program küld párok a Marsra. Nem lehet, hogy nem fáj? És mindezek a szavak nem több, mint a szavak. 12 tipp csak arra alkalmasak, hogy megfeleljen a fogyasztói viszketés és semmilyen kapcsolatban nincs több - legalábbis egy nagy, kutatási vagy építési, a szövetségi program. És mi lenne, legalább valamit tolódott Oroszországban szüksége igazgatási, barátság vagy a családi élet. Elite a mai verseny kombináljuk az egyik érdek - az érdeklődés a kapzsiság, a fogyasztás és a sznobizmus. Szerencsére a helyzet változik, és ha kell cserélni a szakemberek, a férfiak a becsület és a teremtés, akkor biztos homályossá 12 lesz egyetlen pont - célszerűség.

Igazad van, Stanislav.
A tiszta álmok át az utat az érzelmi felfogása a külvilág „öt óvatos, és öt bolond” jellemzőit. Ennek eredményeként, az álom válik egy módosított mutáció jellemző, és ezért nem akar, és nem akarom, hogy pl
Spirit ellenzi a hús, de a test ellenzi a szellem. És mivel az egyik olyan tényező, amely az akarat és kitartás, akkor jön a cél, de az eredmény - ez a tapasztalat, a bölcsesség, az idő múlásával, és megérteni, hogy ez a cél nem cél, hanem öncél előtt. Sok szerencsét a barátok és a „bánj úgy, ahogy szeretne Önre,” Mi nem mindig tökéletes, de ennek eredményeként a kommunikáció javítása.

A kezdéshez hiányában sredstv.Mnogie feltalálók egy hatalmas rengeteg tudás. És ez.

Már álmodik a házamban, de én nem a lehetőséget, hogy vegye meg, a kecske azt is, nem kell. De rájöttem, hogy én is építeni egy házat, egy utat szeretnék. Tegyük fel, hogy hosszú, de ez egy módja. Fontos, hogy nem tetszik, és amit kap.

Kérjük, hogy építsenek egy házat! Ez az a cél, nem egy álom. A ház lesz! A Kaukázusban, akkor épül egy hosszú idő, de örökre. A cél tehát - a ház lesz a cél egy klán.

Nem számít, mi van írva neked.
A lényeg az, hogy szeretnénk felhívni a fejekben, ami fontos az, hogy a „nő” tanítja, hogy úgy érzi, ez mir.Ty - „holnap”, és meg kell csókolózni segodnya.Ty „kenyér Winner”, te kibaszott szponzor fog lógni rajta kryuchke.Ves titok abban rejlik, hogy a nő nem tudja, mit HOChET.Chestno, jól „ember”, és az ő cikkeket és kapott, annak okai.

Személy szerint úgy gondolom, hogy az okok nem 10, hanem sokkal kisebb. 1. Az ok, amiért nem a cél elérésére, mert nem létezik, akkor nem kap főzni, mert nem akar enni. 2 és 7, az egyik ok, de le más szavakkal vagy zavart szempontjából 2- célja tisztázatlan van beállítva, például szeretnénk jólét, 7 hogy gazdag olyan? Ez nem cél, hanem a vágy. A cél az, amikor a vetített eredmény formalizált és nyújtható a jelentést. Okok 6,9,10 ikrek. Nem világos, 10 ok, hogy kérkedik a hangok, mint 5, de alapvetően igaz. Ha valami nem akart, keskeny, ami akart, és keresse meg a módját és eszközeit elérni. Az igazság nem szabad elfelejteni, hogy hogyan és milyen eszközökkel az úton a cél a változás lehetséges, és néha szükséges, de akkor meg kell változtatni a nagyon célját.

Úgy tűnik, minden helyesen van írva, hogy csak egy szó nem tetszik TARGET. A cél az, ami kicsi és kemény orrú, mint egy pont, és a lényeg az a végpont, szomorú valahogy. Ez jobb tűztük ki magunk elé a feladat életszakaszok: 20 év, hogy ezt-és-so, 30 - egy, stb És a probléma nem lehet az egyik megoldás, de több, és az élet is javítja. A lényeg nem az, hogy hagyja abba.

Tudományos módszertan azt sugallja, hogy a cél - ez az, amit meg kell valósítani (pl házasság), a probléma - mit kell tenni a cél elérése érdekében (pl találkozni), technikák - hogyan lehet megoldani a problémát (például, mondjuk " és nem az, hogy azt szeretné, hogy velem egy italt egy csésze kávé „vagy” Nos, cho, te egy ember az én bámult -, jöjjön velem, hamarosan hívlak „vagy (szélsőséges esetben)” terhes vagyok „módszerek Feladatok eltérő lehet .. de a cél ugyanaz. ne izgasd?

10 ok, amiért nem vált valóra a 2. célkitűzés

A legelszántabb személy - az a személy, aki igazán akarja használni a WC-vel.
Minden akadály tűnik jelentéktelennek. Emellett gól.

Elfogadom, hogy nevetséges hallani mondatok, mint:

Leírtam, mert nem volt ideje, hogy menjen a WC-vel.
Túl fáradt voltam ...
Igen, persze, megyek holnap
Azt mérges mert elvesztette a reményt ... Nem tudtam elhinni, hogy én is elérheti.
Nos, természetesen. Aztán futott. Ő nyert néhány hosszú lábak ...
Én vagyok túl hülye, hogy csináld ...
Már 5 csak le. Én soha nem lesz képes elérni ...
ez nyilvánvalóan nem értem.
Kopogtam az ajtón, hogy a WC - de nem nyitotta ki ...
Hiányzott a motiváció ...
Depressziós voltam ...
Nincs pénzem, én nem engedhetem meg magamnak! "

Elég kifogás!

Kezdje végre cselekedni - ahogy én tettem, és elérni a célom itt -

(Potru Ivankov) lesz az ember - ez egy nagyon elvont cél. Az a tény, hogy ő állt a szovjet éves fennállása államunk, most jelentősen átgondolására és beállítani. Ma már általánosan elfogadott sok mindent beszélni pontosabban, ezért itt a fórum javasolt egyszerűsített algoritmusok a végéhez közeledik. Fiatal Úttörők és Komszomol tagjai a szovjet korszak, hogy nem adtak meg. Mivel a cél voltak együtt (legalábbis így döntött a számukra), majd a fiatalok mentek az egyéni célok, amennyire csak lehetett. És ez azt jelentette abban az időben -, hogy egy igazi férfi? A legjobb, amit keresnek választ a szüleik, tanáraik, illetve a vizuális művészetek. De azokban az években, azt hiszem, a legfontosabb dolog. Mi nullázás, amit mindannyian - nem volt az az ember, hogy maradjon, és a társadalom javát. Most, amikor nyugodtan tegye az egyes célok minden egyes ember saját maga határozza meg az intézkedés előnyeit, hogy hozza a társadalom számára. És ez az ő viszonylagos szabadságot. Megérintette itt, Peter, egy témát, amely magában foglalja nem csak úgy a célok a szűk anyagi értelemben, hanem a szellemi (erkölcsi). És ezzel teljesen egyetértek. Lélektelen lény (mint egy ember) annak végrehajtását, még a legmerészebb és gigantikus célokra hozhat hihetetlen kárt a társadalom, az állam, és néha a földi térben.

Kapcsolódó cikkek