7 ok, amiért Amazing ébredünk fáradt

8 óra múlva alvás akkor elvárják, hogy úgy érzi, friss és aktív, de vannak napok, amikor, miután felébred érzi elviselhetetlen fáradtság valaha azon, hogy ez miért történik? Ki gondolta volna, hogy úgy fogja érezni, fáradt és gyenge, miután aludt egész éjjel? Mik az okok? A válasz itt található!

1. szorongásos

Néha lefekvés gondolunk a dolog, hogy meg kell csinálni reggel, és ez minden bizonnyal az egyik oka annak, hogy felébredjen fáradt szútra. Tanulmányok kimutatták, hogy ha mit gondol éjjel, nem okoz a relaxáció és csak hozza a további bajt, akkor lesz nyugtalan éjszakát!

Stresszes élethelyzetek elkerülhetetlen, és ezt el kell fogadnunk. De ha ágyba a negatív gondolatok és azok tartósan stagnál a fejedben, hogy csak akkor vezet még több stresszt és az irritációt. Ebben az esetben, a test és az agy nehezen lazítson. Próbálja dobni a rossz ki a fejemből! És akkor lesz egy jó alvás, és reggel, mint egy uborka!

Ez az, amit tudni első kézből. Ha kapok egy új játék, vagy játék alkalmazás, nem megyek aludni és játszani, amíg elérjük a következő szintre! Ez nem kétséges, vesz egy csomó energiát és úgy érzi, még fáradt, mint korábban! Dobd ezt a dolgot! Ideje lefeküdni!

4. Horror filmek

5. Snack az éjszaka közepén

Nem szeretem, hogy ágyba, amikor mérges vagyok a férjére. Még rosszabb, ha a veszekedés folyik jobb az ágyban. Ne veszekedés szeretteivel ebben az időben az éjszaka! Ez létrehoz egy különleges feszültség és negatív légkört, amelyben ez egyszerűen lehetetlen aludni is! Próbálja megbocsátani minden jogsértés és hogyan felejtsd el a lehető leghamarabb.

Van két gyerek, két és három év. Előtt, és most a hideg és az influenza szezon, már egy párszor az éjszaka folyamán, hogy akár a gyerekeket. Határozottan veszi át a hatalmat. És a végén, megyek aludni az egyik gyerek a saját ágy. És hogyan lehet nevezni egy édes álom?!

Íme néhány ok, amiért néha felébredek fáradtság. Tudom, hogy ez nem történik meg mindig és nem minden, de lehet, hogy néhány tanácsot erről? Hadd tudja! És jó éjszakát!

Kapcsolódó cikkek