10. lecke, hogyan lehet elérni a mozaik hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Ma megtanulják, hogyan lehet egy mozaik a Photoshop.

Tehát úgy döntöttünk, a kép (én választottam a táj, az akarata ugyanolyan élénk). Nyissa meg a képet a Photoshop, és az első dolog, amit - egy másolatot az alapréteg (Ctrl + J).

10. lecke, hogyan lehet elérni a mozaik hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Ezután lépjen a fül (Filter> Megjelenés> Mosaic ...):

10. lecke, hogyan lehet elérni a mozaik hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

A választás a mérete a sejtek, hogy úgy mondjam. Itt szabadon választhat, ahogy tetszik.

10. lecke, hogyan lehet elérni a mozaik hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Azért választottam a 89 Blocks.

Most kell alkalmazni az overlay opció „Overlay”

10. lecke, hogyan lehet elérni a mozaik hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop
És, ha a sejteket erőteljesen hangsúlyozta, és azt szeretné, hogy ez nem volt annyira észrevehető, akkor be lehet állítani az átlátszóságát.

10. lecke, hogyan lehet elérni a mozaik hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

És így, az eredmény, hogy mi van:

10. lecke, hogyan lehet elérni a mozaik hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

És itt, megtanultuk, hogyan lehet egy mozaik az Adobe Photoshop.

Mindig nyitott vagyok az olvasók;)

A lány jött a fotós:
- Készítsen egy képet, kedvemre!
- Gyerünk, levetkőzik ...
- Úgy értem.
- Nos, én egy erotikus fotós!
- Számomra az útlevél!
- Igen ... Nos, nem is beszélve, a ruhákat, majd a Photoshop Doris!

Szavazz, örömmel vennénk vélemény:

10. lecke, hogyan lehet elérni a mozaik hatást Photoshop - tanulságok Lightroom és a Photoshop

Szintén a forgalmazás olyan további „bónusz”: „87 előre beállított Adobe Camera Raw”; "Munka plugins Nik Collection"; „Titkok a bőr retusálás Imagenomic Portraiture”; Panel "Fekete-fehér film" v 3.0.0 "

Lásd még:

Kapcsolódó cikkek