8 Hasznos twitter plugin wordpress

Korábban nem voltam egy bizonyos rajongója Twitter. és csak az utóbbi időben újra felfedezték a benne rejlő lehetőségeket, és hogyan lehet hasznos. Most már értem, hogy az emberek miért kell Twitter app mindent. Mivel a WordPress platform sem kivétel, van egy csomó Twitter plugin honlapok a WordPress. Ezek a plug-inek segítenek hozzá Twitter funkciót a helyszínen, hogy lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy befolyásolja a tartalom Twitter és lehetővé teszi, hogy megosszák az információkat egyszerű és élvezetes. Minden plug-inek leírt felülvizsgálat - ingyen.

1. Twitter Follow Me Box

8 Hasznos twitter plugin wordpress

Az első dolog, hogy a Twitter felhasználó akarja csinálni a WordPress oldalon - ez a Követés gombot „Kövess engem”. Van egy egyszerű módja annak, hogy sgenenerirovat egy gombot a Twitter honlapján. Azonban sok más különböző módon, hogy a „Kövess engem!” meggyőző. Twitter Follow Me Box - Az egyik ilyen módon. Hozzáteszi, „madár nyomon”, hogy az oldalán a honlapján. Bird csak írt és ott „tekercset” alatt tartalom görgetés.

  • Hozzáteszi blokk „Follow me” a Twitter-madár egyik oldalán a jelölést.
  • Az egység lefelé mozog, mint lapozunk a helyszínen.
  • Meg lehet változtatni a színét a blokk és a baromfi.
  • Beállíthatjuk az eltolás a lap tetején.
  • Egyszerű beállítás és használat.

2. WP Twitterre

3. Twitter beágyazása

8 Hasznos twitter plugin wordpress

  • Hozzáad egy gombot a következő tweet.
  • Hozzáteszi linkek válaszolni, retweet és add hozzá a kedvencekhez.
  • Ne másolja az eredeti tweet stílus, elvileg jól, mint néhány színhasználat nem túl jó a profilokat.
  • Ez nem igényel konfigurációt működik azonnal.

8 Hasznos twitter plugin wordpress

5. Juiz utolsó Tweet Widget

8 Hasznos twitter plugin wordpress

  • Ez azt mutatja, a legújabb tweet a widget.
  • Akkor használja a saját CSS. felvenni a tweet stílusban.
  • Mutatja linkek, hashtagek, utalva a felhasználó, valamint egy linket a forrás.
  • Kiválaszthatja, hogy hány elmúlt tweets meg akar mutatni.
  • Elérhető az egyéni gyorsítótár rendszert (nagyon hasznos az elfoglalt helyek).
  • Gyors és egyszerű a használata.

6. Twitter Digest

7. Tweet Old Post

Sokan használják a Twitter, hogy hatékonyan vezetni a forgalom a blogok és weboldalak. Számos WordPress plugin, amely segíthet ebben. Az egyik ilyen plug-inek - Tweet Old Post. ami szerintem mindenki számára szükséges, akik a Twitteren, hogy a forgalmat a weboldalakon. Ő véletlenszerűen kiválaszt egy régi bejegyzésben az egységet, és csipog is.

8. TwitPic beépülő modul

TwitPic a beépülő modul megmutatja a legfrissebb képeket TwitPic az oldalsávon. Ez egy nagyon hasznos plugin, akik utáni képek a Twitter keresztül TwitPic. Add, hogy az oldalsáv lehetővé teszi, hogy a képeket a Twitter-patak és ossza meg őket a blog vagy weboldal.

  • Meg tudja határozni a képek számát, amit szeretnék megmutatni.
  • Megadhatjuk a mérete bélyegképek.
  • Nem lehet megváltoztatni a CSS bővítmény a beállításokat, de meg tudod csinálni a twitpic.css fájlt.
  • Azt is megadhatja, hogy a kép is kapcsolódik a Twitter profilját, és a profil TwitPic.
Forrás: WPlift.com

Amellett, hogy indexelése a cikkeket, nem láttam értelmét a Twitter. Minden nagyon eltúlzott (kb segédprogram) különösen Runet. Talán burzhunete minden egy kicsit más.
A jó fordítás a cikk.
Tetszett a "Twitter Follow Me Box", akarom próbálni egy hasonló, de + facebook + RSS. És ha tudod, hogy egy tetszőleges képet, a vaasche :) látták így, de nem emlékszem a nevére.

8 Hasznos twitter plugin wordpress

8 Hasznos twitter plugin wordpress

8 Hasznos twitter plugin wordpress

8 Hasznos twitter plugin wordpress

Kapcsolódó cikkek