6 legjobb plugin archívum létrehozására wordpress

6 legjobb plugin archívum létrehozására wordpress
Azt mondta egyszer egy blog és Twitter, meg kell csinálni egy módosítást (re-branding) archiválja a wordpress blogok. Szinte az összes szabványos sablon látható az oldalsávon blokk levéltárak, hol vannak a hivatkozások bizonyos hónapokban a közzététel. Eleinte úgy tűnik, mint a normál, de ha a blog arról szól, 2-3 év alatt, akkor ezek a linkek gyűlhet darab 20-30. Először is, vizuálisan nem túl jó, az archív túl sok helyet, annak ellenére, hogy annak használata minimális - keresni a megfelelő cikk az archívumban hatástalan. Másodszor, persze, hogy nem a legnagyobb egyedi (az egyik talán még azt mondják nevezte) az archív oldalak tartalmát, így egyszer, hogy ez a hangsúly szükségtelen.

Mindegy, végül találtam az időt, és a vágy, hogy megoldja a „problémát” a archívumban. Amikor ez jött a kérdés, hogy mi az úgynevezett összetett, így már kész paszta áttekintést néhány érdekes megoldások a különböző problémákat. By the way, az utolsó cikket wp_get_archives funkció írtam le, mint egy kicsit korlátozott archív egység az oldalsávon:

Tehát, a levéltárak a WordPress plugin:

6 legjobb plugin archívum létrehozására wordpress

6 legjobb plugin archívum létrehozására wordpress

Intelligens Archives Reloaded - egy másik «újratöltve» plugin. Eleinte találtam az eredeti, de nem támogatja a fejlesztő, mivel a tavaszi és wp 2.3, ami persze nem túl jó. Aztán véletlenül találtam az intelligens Archives Reloaded keresés és kellemesen csalódtam! Megtartása a régi elvek munka ez bővült az új létrehozásának lehetőségeit, különösen akkor több lehetősége van a kimeneti fájl:

6 legjobb plugin archívum létrehozására wordpress

6 legjobb plugin archívum létrehozására wordpress

6 legjobb plugin archívum létrehozására wordpress

Egy szép tulajdonsága a plugin egy nagyon nagy számú beállítások érte, amelyet be lehet állítani az admin wordpress. Mighty ilyen modult, amely alkalmas a WP 2.8 - 3.0.1.

Utolsó hozzászólás minden kategória bővítmény - használja ezt a plugint, mint egy kis kiegészítés a mentő. Cím, azt sejteni lehet, hogy megjeleníti a legújabb cikkek minden könyvtár. Azaz, például, akkor az archív oldalon, post linkek kiadványok és kiegészíti hónap az egész, hogy csak egy ilyen „szép” bónusz az olvasók:

6 legjobb plugin archívum létrehozására wordpress

A bővítmény lehet használni, mint egy bejegyzést az oldalon, és add, hogy a sablon, például az oldalsávon a blog, ami szintén nagyon hasznos.

Még csak nem is várják el, így sok érdekes plugin fájlt wordpress. Az utolsó keresés még egyszer zavaros, talált egy régi törött modulok, mások túl túlzott, és most sok minden tisztázódott. Használata a plug-in függ a sajátosságait a blog vagy telek, mindegyikük a maga előnyei és jellemzői. Legimpozánsabb számomra, hogy bemutassa az új intelligens Archives Reloaded, amely helyettesítheti egy pár más plug-inek. Melyik fog használni a blogok kell nem tudom kipróbálni mindent, és megtalálja a legjobb megoldás annak érdekében, hogy másolni egy időben szintén a site map. Mindenesetre, írok többet erről később a blog.

Mint a bejegyzést? Feliratkozás a blog frissítéseket RSS. E-mail vagy a Twitter.

Kapcsolódó cikkek