Versenyszabályok CS forrás - szerencsejáték portál

Tournament szabályozás CS: Source

1. Ezek a szabályok a hivatalos szabályokat CSSBYM.RU 5x5 Online bajnokság és kötelező minden résztvevő számára.

2. A rendszer a verseny függ a regisztrált csapatok.

3. A csapat játszik 15 fordulót támadás és védekezés. A játék megy 16 győzelem a csapatok.

4. Minden forduló névlegesen tart 1 perc 45 másodperc. Bemelegítés előtt a játék - 5 perc.

5. Maps csapatok:

6. térképek a játék kiválasztott Capito csapatok kés kör a két csapatkapitánynak.

7. Választható oldalán zajlik a játék kezdetén a forduló során pengét. A győztes oldalán választja ki oldalán kezdeni.

8. Az első felében a játék akkor kezdődik, amikor minden játékos dobja a szerver az Ön oldalán, és erősítse készségét a játék. Miután 15 fordulóban a játékosok átáll megerősítették készségüket, és kezdődik a második felében a játék.

9. A játék során tilos használni a konzol parancsot újra próbálkozhat.

10. A mérkőzés alatt, tilos a megfigyelési (nézők).

11. A játékosok kötelesek kezelni ellenfelek és a játékvezetők tekintetében, visszaélés és más nem megfelelő intézkedések büntetését büntetés fordulóban, amíg Az ajánlatkérő a vereség.

12. A szünet esetén lehetséges a játékosok a csapat technikai problémák esetén lekapcsolása egyik játékos technikai okok miatt, szükség esetén cserélni a játékos (ok)

Szünet készül csak a kérésére a csapatkapitány, nem több, mint 10 perc, és csak a végén / elején forduló

engedélyezve:
- Dobja gránátok, fáklyák és füst a falakon.
- Mássz a szegélyek, dobozok, hordók, társait, stb
- Használjon kis repedések között a dobozok, hogy / lőni az ellenséget.

- Található benne objektumok Térkép tervezők nem kívánják használni ilyen célokra (például szekrények Olaszország)
- Tiltott tűzszerészek keresztül falak és más akadályok (meg kell látni legalább egy részét razminiruemoy bomba)
- Állítsa bomba vízben
- Crouch kezelhető hiba. Szünet között zömök nem lehet kevesebb, mint egy másodperc.

13. A mérkőzés kezdete legkésőbb 10 perccel a megbeszélt időben. Amennyiben ezek ezen a ponton 2 vagy több tagja a csapat, ő elveszíti. Abban az esetben, távollétében az egyik résztvevő - a csapat a jogot, hogy játsszon a 4 játékos vagy nem ismeri fel a TP.

14. Transzfer a játék a kijelölt időben lehetséges kérésére egyik csapat nyújtani legkésőbb két nappal a mérkőzés előtt. Átvitele a mérkőzés csak egy későbbi időpontban.