10 Most hatalmas NPC a World of Warcraft

Hello mindenkinek! Ma fogok mondani, a tíz legnagyobb nem-játékos karakterek és tárgyak a World of Warcraft. Lesz szó arról szól, az alapmodell, hanem egy átmeneti hatása. Annak megállapításához, a legnagyobb objektum mérem őket, de kérjük, vegye figyelembe, hogy bizonyos esetekben a mérések hozzávetőlegesek. Mindenesetre, még hozzávetőleges mérések lehet hasonlítani egymással, hogy mi, a végén, mint szükséges.

# 10 Thrym, daráló remények

# 9 Supremus

A második főnök a Black Temple, az én durva becslés, amely felülmúlja a lejátszó mérete 27-szer, és Thrym - egy kicsit kevesebb, mint harmada. Mielőtt a kiegészítések WotLK Supremus volt a legnagyobb nem-játékos karakterek a játékban, és továbbra is a legnagyobb démon az Infernal WoW.

# 8 Kologarn

Első pillantásra, a hatodik főnök Ulduarban nem tűnik nyomasztó, de ha megnézi a modellt egészét, minden másképp néz ki. Csak nézd meg, mi a hosszú vékony lábak! Lefogadom soha nem gondolt róluk? Ha mért Kologarn bűvészek jön ki, hogy ő jobb, mint az átlag játékos a mérete körülbelül 30-szor - nem sok, de még mindig több mint Supremus. A játékban van egy pár főnökeik, amely nem mutatja a játékosok - ez Kromogg öntödei és Blackrock Cros Citadel Nights. Mérjük Kromogga Kraus és sokkal bonyolultabb, mint Kologarn, úgyhogy feltételezzük, hogy mindegyik megközelítőleg azonos méretű.

# 7 Cetcápák.

Azt javaslom, hogy fontolja meg ezeket a lényeket, mint egy osztály, és feltételezik, hogy ők mind egyformák. A mérések mentem Vashj'ir és összehasonlítottuk az ő karaktere a farok cetcápa lakik ott, majd összehasonlítják a farok a test többi részébe. Kiderült, hogy a cetcápa bűvész meghaladta a mérete 56-szor. Ez egy hatalmas lény, de nem a legnagyobb a játék!

# 6 gerinc Deathwing.

Mérjük meg a gerinc Deathwing nehéz volt, és nem vagyok biztos a becslés pontossága. Egy dolog világos - ez a harc Deathwing néz ki, sokkal több, mint az előző és az azt követő szerepet harcban. Így vettem a karaktert, és elküldte őt a gerincen, hogy közelebb kerüljünk a lemezt, és úgy találták, hogy illeszkedjen több mint három mágus. Aztán találtam a 3D-modellje Deathwing online és megbecsülni a hossza a lemezhez képest is. A durva becslés, ha a játékos megüt a gerinc Deathwing, a főnök felülmúlja méretüket körülbelül 75-szor, és Kologarn - 2,5-szeres. Éppen ezért a játékosok kaphatnak az on Deathwing hátán, miközben Kologarn alakul szerencsétlen vezető híd mélyebbre Ulduarban.

# 5 The Iron Colossus a Storm Peaks

Iron Colossus felülmúlja az átlagos játékos a mérete körülbelül 110-szor. A mérések azt használni egy statikus modell, mert a kolosszus a játék nem akar egyenesen állni, és folyamatosan próbálta megölni. A tisztesség, még mindig próbálta megbecsülni a modell idővel és van kb ugyanazt az eredményt. Mellesleg, a kolosszus másképp viselkedik a játékosok különböző szakaszaiban a történet quest lánc a Storm Peaks. Szerencsére az én esetemben, ez csak vándorol a hegyek között, és velük volt közel azonos magasságban.

# 4 Al'Akir

Az utolsó főnök a Throne of the Four Winds előtt jelenik meg a játékosok teljes mértékben csak a harmadik szakaszban a csatában. A fejlesztők tette azzá megvalósítani néhány érdekes mechanika - például lehetővé teszik a játékosoknak, hogy repülni is. Emlékszem, én játszottam a Cataclysm pap és nem tudta használni az engesztelés, mert gyógyul szövetségesei belül 15m a cél, hanem az összes játékos közelharci, köztük tankokat, mindig túl messzire. Mechanics Megváltás a távolság a központtól a főnök, és nem az ő hitbox, és a főnök maga hatalmas volt, így ... Az egyik tapaszok ezt oldani, de a legtöbb Al'Akira utáltam sokáig - főleg azért, mert az idő már elsajátította ez a főnök, és megváltás lett kevésbé hatékony. És mégis, milyen nagy Al'Akir? Szerint a becslések körülbelül 144-szor nagyobb, mint az átlagos játékos - sokkal több, mint gondoltam.

# 3 Iso'rath

Iso'rath - ez nem egy karakter, hanem egy in-game tárgy, egy hatalmas lyuk a földben található Twilight Highlands, ami olyan, mint élni az életüket. Ő tennakli, az agy és ellenállhatatlan vágyat, hogy megemészteni mindazoknak, akik jelentkeznek a gyomrában. Ami a nagy Iso'rath szemben a szokásos játékos? Szerint a durva számítások, Iso'rath több játékos mintegy 170-szor. Mint látható a képernyőn, mértem a belső és a külső részek külön-külön. Én nem kap egy jó kép Iso'rath teljesen, úgyhogy azt hiszem, ha a száját, és határozzuk meg a teljes méret alapján ezt a feltételezést. Mellesleg, a szobákban Zon'ozz és Yor'sahj Dragon lélek nagyon hasonlóak a belső Iso'rath, de ezek még több! Még nem is mérhető őket, mert nincs neve és biztosan nem nevezhető él, de ezek valójában Iso'rath rokonok. Szerint a cselekmény a Twilight Highlands azt feltételezzük, hogy Iso'rath még nem erősödött, és ez a potenciális növekedés és fejlődés - talán a méret a lények a sárkány lélek.

# 2 Nespira és L'gorek

Hatalmas lények Vashj'ir megjelennek a térképen, mint a város! Úgy tartják, hogy él, és még beszélni, hogy a játékosok, mint amit elért a történet lánc, amelyben a játékosok kizárták a belsőségek óriás lények és meztelen tagjai Twilight. Ezen a képen is lehet összehasonlítani a fent említett Nespiru cetcápa. Csak mi Nespira félelmetes! Nézzük mérni a varázslók. Mellesleg, L'gorek feltehetően ugyanazok a méretei, mint a Nespira. Mindketten felülmúlja az átlagos játékos magasságban mintegy 182-szor, azaz ezek negyede magasabb Al'kira! Eközben Nespiry L'goreka és van is egy kötet, és ebben a tekintetben Al'kiru nekik nagyon messze. Ahhoz, hogy a kapott adatok, a mérések, nyugodtan dupla, és azt mondják Nespira L'gorek vagy meghaladja mérete az átlagos játékos 364 alkalommal. Hatalmas lények, mégis van egy méltó ellenfél!

# 1 Shen Su-Tszyn

Azoknak, akik még soha nem játszottak Pandaren (és ez talán a legtöbb nézőt, figyelembe véve, hogy a statisztikák szerint panda - a leginkább népszerűtlen faj a játékban), kifejtette, hogy a Shen Tszyn Szu - egy óriás teknős, amely hátoldalán található az egyik a kiindulási zónák. Ez a teknős is joggal tekinthető a legnagyobb a világon ma WoW. A történelem a világ, ez a cím tartozik a fizikai formája Sargeras, az egyetlen túlélő a titán. Azonban a játék, akkor soha többé nem látták, így fogunk összpontosítani, hogy mit lehet mérni, azaz - Shen-Su Tszyn. Szerencsém volt, és találtam egy jó összehasonlítás tárgyaként mellett a teknős fejét. Itt a ballon körülbelül 7-szer nagyobb, mint a Pandaren, és a Shen-Su Tszyn - körülbelül 13-szor nagyobb, mint a léggömb, és 91-szer nagyobb, mint a Pandaren. Ha maradt volna a növekedés mérését, Shen Su-Tszyn elégedjenek hatodik helyen szerepel a listán, de mértem a teknős is hosszú. Tettem a helyi kiszolgáló számítógép világa Wardcraft, ezért képes volt felülemelkedni a teknős a levegőben (normál repülési feltételek ebben az övezetben tilos). Ezen kívül, azt eltette a köd rajta, hogy világos képet. Ebből a szögből a ballon szinte nem látható, és nem lehet használni a mérésekhez, úgyhogy megint próbáltam a gömbfej és a fejét - az egész testet. Ennek eredményeként a fenti trükkök Megtanultam, hogy a Shen-Su Tszyn meghaladja az átlagos játékos méretének 637 alkalommal. By the way, ha belevetik magukat a vízbe, és nézd a teknős, akkor láthatjuk, hogy ez csak a szigeten, amely a fejlesztők adtak formájában egy teknős, és a víz körül mozog egy kört a benyomást kelti, hogy ez lebeg.

Kapcsolódó cikkek