12 dühös ember (1957)

Így a „12 dühös ember” # 151; debütáló Sidney Lumet. az egyik legjelentősebb rendezők a háború utáni időszakban. Ha a lista minden kiemelkedő alkotások, akkor én csak nincs elég ideje rá. Nos, itt az ideje, hogy meséljek egy kép történetet.

A tizenkét esküdt a tanácskozáson szobában kell eldöntenie, hogy hibás az olasz-amerikai tinédzser felnövő a nyomornegyedekben, a gyilkosság a saját apja. Kezdetben tizenegy esküdt szavazott „bűnös”, és csak egy ember szavazott „ellen”. A végén az ülés a véleményét a zsűri drámaian változik.

Két zsűri kezdődik igazi konfliktus, mert bizonyított, hogy a fiú megölte az apját. De függetlenül attól, hogy nem hisznek nekik unquestioningly? Miért az emberek, hogy következtetéseket, anélkül, hogy részletezném a problémát? Miért esküdtek kezdik változtatni a véleményüket ebben a helyzetben? Ezek a kérdések jöhetnek szóba, a főszereplő, a zsűri N 8 által végrehajtott legnagyobb színész a világ mozi, Henry Fonda.

Nem írom le a cselekmény a film, de nagyon szeretnék, mit néz ez a kép. Ő nem hagy senkit közömbösen rád.

És ez az, ami igazán érdekes az a tény, hogy meggyőzze az egyik ember, hogy meggondolja magát sokkal könnyebb időnként könnyebb, mint hogy kell csinálni tizenegy esküdt. De esküdt száma 8 tehetségének hiedelmek. Végtére is, ez az ember, aki ellen ment a társadalomban. Egy mindenki ellen.

ez a film # 151; Ez az eset, amikor a film hatvan évvel ezelőtt sokkal jobb, mint sok modern festmények. Ennél a filmnél, érdemes megjegyezni, hogy az összes tevékenység zajlik egy szobában, nincs más helyszíneken. Követjük a játék szereplői, az érzéseiket, érzelmeiket. A film nagyon hangulatos. Home, kulcsfontosságú része a szalagot # 151; nagy játék a színészek és jól előírt párbeszéd. Forgatókönyvíró Reginald Rose lélegzetelállítóan végezte a dolgát. Miután 96 perc, meg kell próbálnia, hogy felfedje kilétét esküdt, hogy megmutassa a egyéniségét minden. Ez teljesített fényesen. Tovább tetszett az operatőr Boris Haufmana. Észrevettem egy chip. Elején a kép, a kamera tetején, a mennyezet. Az embernek az a benyomása, hogy a szoba nagy, és van egy hely az emberek között. Ahogy közeledünk a vége, mint nakipaniya érzelmek, a kamera megy lent, és van egy olyan érzésem, hogy az a hely nagyon kicsi, egyfajta feszültség. A „12 dühös ember” nem cselekvés, nem jelennek meg a gyilkosság is, az áldozat nem jelenik meg, de ez nem feltétlenül szükséges. Célunk csak a 12 férfi egy fülledt szobában, amely el kell érnie egy ítéletet fiú. Bűnös vagy nem bűnös.

Színészek. Sajnos, már csak az ismert Henry Fonda. A többi szereplő, láttam először. De ahogy játszottak, mind megszokta, hogy a kép # 151; ez csodálatos. Tehát azt mondom, hogy azok, akik nagy hatással volt rám. Elkezdem természetesen zsűritag 8-as számú a teljesítménye Henry Fonda, a gyártó a kép. Ez zsűritag az úgynevezett Davis és ő egy építész. Ő a kezdeményezője a szakadást. Hihetetlen teljesítmény, én tényleg nem láttam ezt. szemek játék. Ez az, ami figyelemre méltó Henry Fonda. Nézze meg a filmet, és nézd meg magad. Olyan ez, mint a színész Lee J. Cobb. vált egy zsűritag száma 3. A karakter a lélek legmélyebb sérülés. Ő megy keresztül nehéz konfliktust a saját fiát, és emiatt ez így kemény orrú ragaszkodik a saját véleménye, hogy a végén. És a végén egy karakter megbolondult érzelmi csúcs. Üdvözlettel ideges ez a karakter, és az ő problémája, vettem a szíve. Itt van 2 hősök alapján ez a párbeszéd. Juror száma 3, mert a trauma nem lát semmi körül, és próbálja bizonyítani ártatlanságát. De a hős azt mondja Henry Fonda, # 151; „Gyakran tűnő vitathatatlan teljesen rossz.”

A kép páratlan. „12 dühös ember” fődíjas a berlini filmfesztiválon, három jelölést „Oscar”, többek között a legjobb film az év. Ezt a helyet 5. között a legjobb film minden idők.

minőségű film, érzelmileg intenzív, és egyfajta, ami eszünkbe # 151; „És ha mindent jól csinálunk? Vonhatunk le következtetéseket az emberek, anélkül, hogy részletezném a helyzet?”. A film mindig megfelelő. És ne feledd, a tények színe megváltozik attól függően, ki bemutatja őket.

Kapcsolódó cikkek