57) a Europen VAZ-2106

Jó napot, kedves barátaim!

Egyszer, régen, hat hónappal ezelőtt írtam ITT. hogy Rendeltem néhány „nishtyaki” az ő 2106 ... Köztük volt Europen én végül fel :-)

Késleltetett az idő, a vágy, hogy festeni őket a színe a test (én is vettem a festék, alapozó, stb erre) ... de később, néztem ... és úgy döntött, hogy elhagyja őket, ahogy van, vagyis, fekete.

Mint kell fejtés ...

Nos, egy nagyon rövid telepítési ... lenne - távolítsa el a régi, de, hogy egy új, mint ... de Neeem! Minden gépünk, még milyen számukra kiállított, akkor módosítani kell, kész ...)

Keni a fogaskerék! Abszolút!

Minden árnyalatok nem hang ... azt mondanám, hogy lyukas volt és ültetési kis ream, és fém „ing” az ajtót egy kis ív (a különbség, hogy a víz nem marad), és így tovább. D.

A legtöbb esetben, ha mindenkinek, lesz saját árnyalatokat, és illeszkedik

Sok időt elfoglalta kiigazítás könnyen nyitható \ zárás.

Minden ugyanaz, az erő már nem emelkedik, és nyomja ... tehát ha marad a személyzet, akkor szűk.

Ezért azt javasoljuk, minimum személyzet, hogy véglegesítsék a zárak az én leírt módszer ebben a cikkben.

Csak a nyél lesz többé-kevésbé kellemes dolgozni, óvatosan.

Eredmény Szokás tetszett ... sokkal kényelmesebb, és modern módon valahogy ha akarod ...

Általában biztos telepítését, módosítását zár, állítsa be az ajtózáró ... vagy jobb, általában csendes várak „véső” fel :-)

Nos, végül kép:

Eh ... volna most „úttörők” nem áhított, és valamit, vagy törött, vagy karcos ... Szégyen, hogy (

Reméljük a legjobbakat!

Siker finomítás és tuning, elvtársak)

Miután közel 2 éve:
„Hands biztonságban vannak ... -.) Egyik sem tört ... De nem próbálta az autót, és én csak ritkán hajt utas (különösen hideg időben), hogy valaki” bal „rosszul húzta ...”
„... a hideg, különösen, ha a gép korábban nedves toll megfagyott ... megdermedt nehéz. Megmenti csak egy üveg” páramentesítő zárak »hogy a szokás szinte mindig velem« :-)

Az ár a kérdés: 1500 ₽

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Kapcsolódó cikkek