2, 5 - Ez egy óvoda vagy kerti pda - littleone 2018-2018

Ie ha a gyermek már előrehaladott állapotban van, akkor kérheti, hogy 2,5 a fiatalabbak?

Indián - csipás szemű

Ie ha a gyermek már előrehaladott állapotban van, akkor kérheti, hogy 2,5 a fiatalabbak?

Előttem van sok példa van, ahol az anyák tegye fiaiknak a fiatalabb 2,5-2,8. Semmi jó nem jön ki belőle. A gyermek nem elég, hogy beleesik a csoport a gyermekek egy évnél régebbi, az ugyanebben az évben kiigazított, az összes szükséges készségek, hogy végezzen és önkiszolgáló. Ennek eredményeként, a gyermek kényelmetlen, a gondozók nem tudja megközelíteni teljesen egyedül, mert van egy program keretében épülő három éves. Nos, segít, hogy a ruha, nos, valami mást. Az óráimon (I múzsák. Vezetője) is a gyerekek nem kapnak, mi ez, nem táncolnak különösen nem énekelnek. A végén, én is, nem lehet csinálni velük, kivéve ez az egy van az egész csoport. És az anyám történeteket abban a házban a gyermek csodálatos ének és tánc nekem nem számít, mert ahogy egy gyermek viselkedik otthon, és a kertben - két nagy különbség. (Néha az út, és fordítva - a kertben minden rendben van, és a nulla otthon függetlenségét és végtelen szeszélyeit)

Röviden, tudom, hogy sokan az LP írok pozitív tapasztalatait a gyerekekkel, akik óvodába a régebbi csoportban. Forum felhasználók ne bízz bennem nincs oka, de a gyakorlatban már nem találkoztam pozitív tapasztalatok junior-középső csoport és a készítmény. Itt van néha jelenlétében öt évesek közel hétéves elég megfelelőek a jobb.

A kérdés az sorbanállási - akkor jön a kerületi tanács vagy bizottság mondani. Melyik évben és milyen korú szeretne a kertben, és ők jól ismerik a mi csoport küld. Ez történik. hogy a helyhiány miatt lehet, és az alacsony üzenet.

2,5 év - az első fiatalabb csoport - egy óvoda. Általában egy csapat gyerek, 2-3 év. Gyermekek 1,6-2 éves kor megy a korai korcsoportban. És senki a kertben akkor nem kell venni, mint a második legfiatalabb csoport gyermek 3-4 év. Így elképzelhető, akkor 2.5 és a másik gyerek 3.5. foglalkoztatás és a lehetőségek teljesen más.

De nézzük meg a problémát másképp. A törvény szerint meg kell küldeni gyermekeiket az iskolába 6,6-7,6. És a kertben, akkor oda csak 3 így a kerületi tanács megvizsgálta és a kertben, és kiderül, hogy a gyerekek az iskolába járás 6,6-7, pontosan, fizikailag nem tud részt venni az előkészítő csoport?
Ezért úgy vélem, hogy valaki van a tetején, mint mindig, gondolta döntés a gyermekek korát a gyerekszobában és mlladshey csoport. By the way, ha nézed a gyermekek Petersburg, azaz, kertek, kertészetek, és nem írt, hogy veszi a gyermekek 2,6. Így talán szabályozza a charta a kertben.

Fia kiment a kertbe a 2.5 - a jászolban. Voltak gyerekek és idősebbek is. Valahol a 2l.8mes.

Mi az érv?
Minden óvodák azonos korú részlege.
óvodai 1 óvodai gyermek 1 éves 1,5 éves
2 faiskolai csoport 1,5 év 2 év
1 junior csoport 2 év 3 év
A szétválás a kor az oka, minden kapcsolódó gyermek táplálkozás, az alvás, és a képesség, hogy függetlenül mozog.
Egyes kertekben gyakorló különböző korcsoportokban a gyerekek, de a gyermek 1,2 hónap van szüksége dupla nap Sonya és étkezés térnek el a gyermek 2 éves korig.

Válassza korcsoport hez szülők, amikor a gyermek éves kor felett a határ, mint például a születésnapját az ősszel, és akkor tényleg mehet iskolába, 6.6.

De véleményem szerint, mint egy tanár, ha csak óvodába, ne felejtsük el - te, a gyermek előtt az alkalmazkodási időszak. Ezért jobb, ha megy a gyerekszobába, ahol kihasználtság gyermekek kevesebb személyzet több, kényelmesebb környezetet. A ugrás a csoport felett, mindig van ideje, hogy podgotovishek újabb 5 évre.

Köszönöm mindenkinek az információt.
Azt hiszem, igen.

Kapcsolódó cikkek