11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

Amikor volt egy pizza modern formájában? Amikor a pizza először Amerikában? Igaz, hogy hamarosan az űrhajósok pizzát enni az űrben? Mit jelent az a kifejezés a hatás egy pizza? Függetlenül attól, hogy van egy pizza változata „könnyű”? És a legfontosabb dolog. Mi köti össze a Google és a pizza? 11 érdekes tény az olasz étel számú a világon ebben a cikkben!

Amikor volt egy pizza?

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

járatok keresése

Pizza és a Google

A '90 -es évek közepén, még a megjelenése előtt a Google, Sergey Brin létrehozott egy szolgáltatás, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy pizzát az Interneten keresztül a faxkészülék található pizzériák és éttermek. Ez volt a nagy hiba, amelyet később azt mondta Breen, megtanította neki, hogy az emberek nem mindig tartsa be a megállapodást. Azonban, ha a szolgáltató működött, talán ma nem használja a Google.

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

3D-nyomtató kialakítására pizza

A társaság „Anjan vállalkozó”, Austin, Texas, kapott egy részlet 125.000 $ a NASA Hivatal, aki elrendelte, hogy dolgozzon ki egy prototípus 3D-nyomtatók képesek kavargó pizzák összekeverjük a lisztet és vizet, azzal a kiegészítéssel, más összetevőjével szemben. Ha a fejlesztők képesek lesznek létrehozni egy eszköz, hogy élvezni fogja az űrhajósok a hosszú űrutazások.

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

A legdrágább pizza történetében

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

Pizza és az amerikaiak

Azok, akik úgy vélik, hogy az amerikaiak felfedezték a pizza után sok év után, ahogy az olaszok, tévednek. Az első pizzéria nyitotta meg kapuit New York 1905-ben, köszönhetően az ötlet pizzaiolo bevándorló Gennaro Lombardi. Még csak 15 éves feltalálása óta az első „Margarita”. A siker szinte azonnali. A mai napig a legnépszerűbb fajta pizza az Egyesült Államokban a „szalámis pizza” (fűszeres szalámi).

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

fagyasztott pizzák

Csak néhány évvel ezelőtt, egy pizzéria „Airport Pizza” található Nome, Alaszka, kiküldött pizza a gépre, a közeli faluban, ahol nem volt pizza. Utazni futárok fizetett ki, a lakosok szerveztek, és elrendelte, legalább 30 nagy méretű pizza.

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

Tétel mintegy pizza

Hogyan lehet csökkenteni a pizza, nem megbántani senkit? Ez a dilemma, hogy a csapás az életét sok pizza szerelmeseinek a világ minden tájáról (de nem Olaszországban, ahol a pizza nem megosztott).

Úgy tűnik, elég könnyű kitalálni, hogy hol van a közepén. De ez nem mindig lehetséges, hogy meghatározza, hogy hol van a központja a pizza. Annak érdekében, hogy megoldja ezt a globális probléma, két matematikus kifejlesztett tudományos módszer (a részleteket lásd a képen).

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

Az első pizza, hogy elrendelték az interneten keresztül

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

A leggyorsabb pizza készítő

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

Mi az a „pizza-hatás”?

A szociológiában beszél „pizza-effektus”, amikor egy helyi jelenség egyre népszerűbb külföldön óriási korábban hazájukban, ahol visszatér a vezető szerepet egy későbbi időpontban.

Az első a „pizza hatás” kezdte 1970-ben, az antropológus Agehananda Bharati, ami megmagyarázza a népszerűsége a jóga és a keleti tudományok, a Nyugat, amely azután ismét ismert és népszerű hazájában, hogy segítsen nekik is tudni, hogy a házban: pizza tapasztalt ugyanaz a sors, egyre szuper híres először az Egyesült Államokban, és csak ezután Olaszországban.

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

Pizza "Light"

A titok feküdt liszt formában használják, hogy a vizsgálat pontosabban a keveréket a liszt a gabonafélék és a hüvelyesek, egy kiegyensúlyozott és egészséges táplálkozástani szempontból. Azonban a rajongók igazi nápolyi pizza, ilyen változások nem élvezte.

11 Tények az olasz pizza, amit nem tudom - Olaszország Orosz

Útmutatók, transzferek és a bevásárló

Kapcsolódó cikkek