100500 That! Téma megtekintése - a mátrix törölje SLR

Hogyan és mit lehet törölni mátrix reflex fényképezőgép (Canon 60D), valami szörnyű belső, nem fújja szét az úton. Az Internet, aki ír - aki dörzsöli alkohol (és néhány sikoltozás, akkor nem), akik általában ragaszkodik fül tiszta, és valaki 500 p. különleges szalvéták. dörzsölje. Egy hagyományos monitor törlőkendő lehet dörzsölni. Előre is köszönöm!

Veszel egy zsebkendőt, vagy egy speciális ruhát, és törölje a hármas cologne vagy alkohollal. Semmi sem lesz a mátrix, csak tette. By the way, van egy különleges megoldás törölgetve a mátrix, de nem emlékszik, hogy hívják. Google megtalálja. És így, figyelmes, törölje az óramutató járásával megegyező, ne álljon ki határozottan.

SCHA tanácsot itt.
Treah - a szellem? Szeretné árokba a lencse? Ezt az eljárást követően az SLR lehet dobni a szemétbe, hanem a munka, akkor azt legalább a fürdő sampon fürdeni.
Csak különleges szalvéták. Szaküzletekben értékesítik. Khimichit nem szükséges ebben az esetben nem zheleyte pénzt, akkor magad is sírni, ha ez ..

Yevsei írta (a):
> Hogyan és mit lehet törölni mátrix reflex fényképezőgép (Canon 60D)
> Van benne valami, nem fújja szét az úton. Az Internet, aki ír - aki
> Alkohol törlőkendők (és néhány sikoltozás, akkor nem), akik általában botok
> Tisztítja a fül, és néhány, a 500 p. különleges szalvéták. dörzsölje. Egy hagyományos
> Monitor törlőkendő lehet dörzsölni. Előre is köszönöm!
Nem tudom, hogyan darabos drága, és törölje a Canon 60D ruhával mikroszálas amíg teljesül (azt kell mondanom, csinál egy profi fotós, és én gyakran használ). Hallottam, hogy sokan használják spets.karandashi, de a kezükben még nem tartott.

Kuzma írta (a):
> Yevsei írta (a):
>> Hogyan és mit lehet törölni mátrix reflex fényképezőgép (Canon 60D)
>> Van benne valami, nem fújja szét az úton. Az Internet, aki ír - aki
>> alkoholos törlőt (és néhány sikoltozás, akkor nem), akik általában botok
>> tiszta fül, és néhány, a 500 p. különleges szalvéták. dörzsölje. Egy hagyományos
>> szalvéták monitorokhoz lehet dörzsölni. Előre is köszönöm!
> Nem tudom, hogyan darabos drága, és törölje a Canon 60D
> Készült ruha mikroszálas, amíg elégedett (azt kell mondanom, én szakmailag
> Fotók és gyakran használják). Hallottam, hogy sokan használják spets.karandashi, de
> Kezük, amíg nem vezetik.

is törölje is. továbbra is szükség van az eszköz, hogy távolítsa el a porszem is elég ostorozhnosti..obychno. Nem tudom, hogy a lehető legnagyobb mértékben úgy összekenődött mátrix, hogy csak az alkohol lehet tisztítani. xs. ott spets.zhidkosti ezt a tényezőt. alkohol és 90% lehet ölni mátrixot. xs alkohol még mindig!