8 rendelet hatékony tömegét

Fogyni, ha ez olyan egyszerű, mint amilyennek látszik a címe ennek a cikknek, ebben a témában aligha írt több ezer könyv és folyóirat, valamint az interneten források nők fogyás nem szentelt külön oszlopban. Természetesen ez nem egy könnyű feladat, de nem tartalmazza a kategóriába irreális.

8 rendelet hatékony tömegét

Fogyni, ha ez olyan egyszerű, mint amilyennek látszik a címe ennek a cikknek, ebben a témában aligha írt több ezer könyv és folyóirat, valamint az interneten források nők fogyás nem szentelt külön oszlopban. Természetesen ez nem egy könnyű feladat, de nem tartalmazza a kategóriába irreális.

A legnagyobb nehézséget nem a megfelelő _ [választott étrend] () _ili fajta gyakorlat, akkor fejezzük is egyedi metabolizmus és a test egészének ...

Az nehézségeit minden nő az úton, hogy az ideális szám, hogy egyetértenek magát. Más szóval, a fogyás - ez POWER szorozva az egészséges táplálkozás és a fizikai tevékenység.

Passion.ru úgy döntött, hogy állítson össze egy listát a tippeket, amelyeket követni kell, ha azt szeretné, hogy a munka hozta eredményt.

is olvasható

Célunk, hogy

megfelelő táplálkozás

atlétikai gyakorlatok

légzőgyakorlatok

Nem egy lépést hátra!

siess lassan

szórakozás együtt

A cél elérve!

Célunk, hogy

8 rendelet hatékony tömegét
8 szabályok hatékony fogyás

Fogyni megfelelően: célja, hogy

Mindenesetre törekvés, a legfontosabb dolog -, hogy egy konkrét cél elérése nélkül az üzlet is teljesítettnek tekinthető. Abban az esetben, fogyás jobb mérik a sikert nem kilogrammban és centiméterben, mivel mérik a hangerőt, ahonnan szeretnénk megszabadulni.

Ugyanezen a skálán kijelzők tömeg, amely, ahogy azt emlékezni a fizika persze, számítják az alábbi képlet szerint em = pV, ahol p - a sűrűsége a test. A szervezetben, az arány a csont, a zsír és izomszövet egyedileg és a testsúly, illetve, ez függ a jellemzői az emberi szerkezetét.

Így a cél nem lehet egy jel a skála, és a [ruha mérete] (), hogy egy napon lesz csak jobb.

„Kezdtem fogyni egy párszor, de gyorsan leadott egy nyíl a mérleg nagyon lassan halad, és hamar elvesztette lelkesedését. Az egyik orvos azt mondta, hogy a tömeg nem csak attól függ a felesleges zsírt, hanem más tényezők. Ismét leültem a diéta.

A skála kelek nagyon ritkán, de minden héten megváltoztatta a derék, csípő és mell. Ennek eredményeként, a három hónapos elvesztettem 3 méretben! "

megfelelő táplálkozás

8 rendelet hatékony tömegét
8 szabályok hatékony fogyás

Lefogy jobbra: egészséges táplálkozás

Fontos tényező a sikeres fogyás stratégia - normalizálására kínálat. Nem olyan fontos, hogy ülsz a merev diéta vagy csak korlátozza magát az édes, liszt, sült és hagyja abba az evést követően este hat.

A lényeg az, hogy megértsük, hogy az élelmiszer egészséges legyen, és a menetrend az étkezések során figyelembe kell venni a természetes bioritmus. By the way, ami nem ok arra, hogy végül módosítsa mód?

„Amikor a férjem és én úgy döntöttünk, hogy lefogy, akkor vettünk egy előfizetés egy fitness klub és csinálja minden este 3-4 óra hosszat. Utána mentünk haza, és 11-12 órán át az este, hogy gondoskodjon a teljes vacsorát.

Egy hónapig ezek a tanulmányok is nyerhetünk 2 kiló darabja! Az izmok kondenzálódik, és a hangerő maradt.

De amint azt újjá diéta - acél ebéd, majd később elhagyta a bőséges vacsora, korlátozza a bevitt káros termékek, - a kötetek csökkenni kezdett. "

atlétika

8 rendelet hatékony tömegét
8 szabályok hatékony fogyás

Lefogy helyesen: sport

Természetesen azok, akik szeretnék, hogy jól néz ki, nem nélkülözheti a sport. Nem szükséges, hogy vegyenek részt egy izzadság az edzőteremben, vagy írt a sport rész. Nem valószínű, hogy megtalálja ebben az időben, nem is beszélve a vágy.

De ha legalább 15 percet egy nap majd végezni néhány egyszerű tornagyakorlatok, látni fogja a hatását azonnal. A töltés lehet cserélni a kerékpározás, síelés, túrázás, vagy bármilyen más fizikai tevékenység, amelyre nem tapasztal krónikus idegenkedés.

Az egyetlen feltétel az, hogy megerősítse és rendszerezni a folyamat eredményei meg kell foglalkozni minden nap.

„Egész életemben gyűlöltem sport. Az elmúlt években, én nagyon kövér, mert az ülő életmód és a közelmúltban úgy döntött, hogy lefogy. A diéta, minden gond nélkül, mint én vagyok elég fegyelmezett ember, de a sport, csak az a baj!

Miért nem próbáltam: tánc és futás, és a jóga - bármi, amit nem szeret. De amint abbahagytam nézni és a fogyás „elsüllyedt”. És akkor eszembe jutott, hogy egyszer mély gyerekkori barátja szerettük lovagolni kerékpárok.

Találtam az országban szüleim kétkerekű barátja. Meglepő módon nem felejtették el, hogyan a pedál! Nagyon örülök, hogy vettem magamnak egy újat, és most minden reggel kezdek egy óra biciklizés. Izomtónus, valamint a jó hangulat az egész nap! "

légzőgyakorlatok

8 rendelet hatékony tömegét
8 szabályok hatékony fogyás

Lefogy helyesen: légzőgyakorlatok

Bár nehéz elhinni, de a légzőgyakorlatok jelentősen felgyorsítja a folyamatot a fogyás. Olyan technikák, mint például a Bodyflex, oksisayz callanetics vagy kombinációban alkalmazható a hagyományos edzőteremmel és helyette.

De ne tartsa túl sok: vezérli az egészségi állapotot, a legkisebb kényelmetlenséget állítsa a képzési programot.

„Nem vagyok szkeptikus, hogy a légzési munka és a lassú nyúlik a zenét, akkor lehet fogyni. Eleinte én Bodyflex csak felébredni jobb, csökkenti a fejfájást és könnyebb leszokni a dohányzásról, de aztán kezdett mutatni eredményeket centiméter.

Tehát hat hónapig megváltozott osztályok 3 ruha mérete. Rendszeres teljesítmény nagyon fontos - nemcsak az önfegyelem, hanem egyszerűen azért, mert a légzési torna jelentősen javítja az egészséget és a hangulat. "

Nem egy lépést hátra!

8 rendelet hatékony tömegét
8 szabályok hatékony fogyás

Lefogy jobbra: nem egy lépést hátra!

Ön kialakította saját szabályait táplálkozás és a testmozgás ütemtervet. Ne megtörni őket, mennyi ez nem tetszik, hogy. Persze, ha egyszer, lefekvés előtt enni egy csokit, akkor nem azonnal kap jobb, de megbotlott egyszer, a következő alkalommal, amikor újra meg újra.

Végtére is, igaz, hogy ez egy ideje, hogy magának egy kis édes ünnep? És akkor megint. És mégis ... akkor nem veszi észre a mód megsértése lesz az Ön számára a rendszeres, és a folyamat a fogyás istálló.

Ez ugyanaz a fizikai aktivitás - szükség van, hogy kihagyja egy nap töltését, ha a következő alkalommal, amikor elkövetni újra, és sokkal kevesebb bűntudat.

„Úgy gondolom, hogy sok ember, aki valaha is akartam fogyni, nem ez az első kísérlet, és még csak nem is a második. Személy szerint én kezdődött 15-szer, és csak 16 perc sikeresnek bizonyult, mert azt mondtam magamnak, hogy nem térhet el a tervezett, szünet nélkül.

Most a rendszer vált számomra egy életforma. Azt követi a szabályokat a tehetetlenség, és megtörni őket én nem akarom. "

Gyors - nem jelenti azt, hatékony

8 rendelet hatékony tömegét
8 szabályok hatékony fogyás

Lefogy jobbra: gyors - ez nem jelenti azt, hatékony

Mindannyiunknak akarja [fogyni a lehető leggyorsabban,] (), de fontos, hogy ne vigyük túlzásba. Biztonságos a szervezet fogyás minősül legfeljebb 3 kg hetente. Nem kell választani a diéta, amely azt ígéri, hogy segítsen nekünk, hogy részben a 7 kg 7 napon át. Ez túl komoly stresszt jelent a szervezetnek.

Ön még nem teljesen elhagyni a fehérje, zsír vagy szénhidrát - mindezeket az elemeket valahogy jelen kell lennie az étrendünkben. [Nutrition] () - változatos étrendet.

Végül is, kell, hogy legyen óvatos a sport. Ha az utóbbi időben csinált gyakorlatok tornaórán az iskolában, akkor a legjobb kezdeni az alapvető gyakorlatokat. Ha egy sportoló, akkor is próbáld meg nem peretruzhdaetsya.

Ha nagyon fáradt osztályok, akkor hamarosan eltűnik a vágy, hogy vegyenek részt.

„Az első alkalommal, amikor úgy döntött, egy nagyon éhen étrend - zöld alma joghurt. Hét Természetesen én tartott, de mi ez nekem! Majdnem elájultam az éhségtől.

Ha a diéta végre vége, elkezdtem enni ki, és a következő héten visszatért minden dömpingelt kg, ráadásul elkezdtem súlyosbodását gyomorhurut. Aztán leült egy görögdinnye diéta, ami provokált engem szörnyű székrekedés.

Saját szomorú tapasztalat arra kényszerítette, hogy hagyjon fel örökre a mono-diéta, és előnyben részesítik az egészséges változatos étrendet. Határozottan reggeli, ebéd és vacsora, megpróbálok enni több friss zöldséget, persze, nem eszik 6 után - és jól érzem magam. "

Lefogy egy barát vagy szeretett

8 rendelet hatékony tömegét
8 szabályok hatékony fogyás

Lefogy helyesen: több móka

Azt mondják, hogy az egyik feje jó, két jobb. Ha fogyni anyjával, barátnő, barát, akkor el fogja érni a társa, hogy felkap az új kihívásoknak. Akkor is rendezni egy versenyt, vagy fogyni a vitát.

Próbáld egybeesett nemcsak a vágy, hanem a választás, hogy milyen típusú diéta és a testmozgás, különösen, ha együtt élnek.

„Én egy barátommal, akivel bérelni egy lakást, tett fogadást, amiről egyikünk két csodálatos hölgy, első ruhát mérete 40. Ültünk ugyanazt az étrendet, és a vásárolt jegyeket a medencét, és hat hónapon belül a tartósan fogyni együtt.

Mi a nem csak a versenyben, hanem támogatják egymást. Szinte ugyanabban az időben beültünk a farmer mérete 40. Megnyerte a barátság. "

Megjegyzés siker!

8 rendelet hatékony tömegét
8 szabályok hatékony fogyás

Lefogy helyesen: vegye figyelembe a siker!

A vége felé megyünk kis lépésekben, és minden kis győzelem érdemes megünnepelni. Például, meg kell, hogy lefogy a 4-es méretű. Minden alkalommal, amikor változik a mérete, ne felejtsd el, hogy frissítse a szekrény, és vesz magának valami szép.

Ez arra fogja ösztönözni, hogy elleni küzdelem elősegítése centiméter. Ez olyan szép minden alkalommal vásárolni a nadrágot egy kisebb méretű, mint azelőtt!

Hamarosan jön az ötödik generációs iPhone -, azt hiszem, lehet dobni több méret? Elvégre, mint egy ok, hogy szeretnék venni egy új cella! "

Összefoglalva, érdemes emlékeztetni arra, hogy az ember, aki hisz magában, mindent meg fog tenni, hogy szereti. Kívánunk sok sikert elleni küzdelem felesleges centiméter. És hadd legalább valaki megpróbálja kétséges a siker!

is olvasható

Táplálkozás: fun együtt!

Kapcsolódó cikkek