3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)

3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)
Itt a tésztát, miután a második tételt.

3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)
Feltámadt a második alkalommal, hogy a tésztát egy olajozott asztalon (liszt nem használható!).

3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)
Itt van, ha a szórakoztató kezdett. Eddig minden munkát végzett egy mixer, és most eljött az ideje, hogy gondolnak rám, mi vagyok én, hogy ezt a tesztet. A tésztát nagyon puha és kellemes tapintású, rugalmas. Nem akartam főzni a hagyományos Pirogov szabványok: Pigtailek és bárok, és azt akarta, valami újat. Az ötlet született alatt magától a gördülő tesztet. Ezt a tésztát én kitekerte a kezét, és nem használja a sodrófa, mint ismét kiderült, rugalmas, és lehet könnyen kezelhető. Ezért úgy döntöttem, hogy egy tortát egy darabban.

3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)
Ehhez dobtam formájában F-24 cm.

3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)
Én töltött zsemle és elkezdett gondolkodni, hogy mit kell csinálni, akkor csatlakoztassa az összes fél a központban. Nem valamit, de mit? És én azt slot megoldás látható a bal oldalon, láttam, és azt akarta, hogy patch.

3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)
Aztán úgy döntött, hogy az egész tésztát „fringe”, hogy megkaptam a segítségével olló. Aztán minden ment magától, van egy pár kör kanyargós „szalag” nyerte meg a spirális szál, melyek csatlakoztak a központban.

3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)
Miután a „haircut” a teszt, voltak darabokat, hogy megint csavart vékony szálak, és csatlakozott a központban.

3. vasárnap torta (burgonyával és csirkemáj)
Olajozott pite sárgáját. Míg én „varázsolt” a teszt, ez egy jó kis nőtt érett, és nem hagyja azt, kelesztett, sült előmelegített sütőben egy órán át hőmérsékleten 200 *. 35 perc elteltével, a tetején a torta lefedett gumibélyegző, és így nem ég 5-10 percig, amíg enyhén pirított bezárása eltávolításával nyomkövetés.

Kapcsolódó cikkek