7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

Mindezek után a munkát, beleértve sütőipari termékek, töltelék, máz, összeszerelés és díszítése a torta, akkor elérte az utolsó probléma: a felirat a tortán. Megértem, hogy sok lehet elég ijesztő vállalkozás, de én neked egy pár tipp, ami segít, hogy biztonságosan és könnyen megbirkózni ezzel a feladattal.

1. feliratok - elsősorban

7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

Csábító, hogy elhagyja a nyomtatás a tortán az utolsó pillanatban, de jobb megtenni, mielőtt elkezdi díszíteni a tetején a tortán. Így, ha hibázik alkalmazásakor címkék segítségével könnyen kijavítani, anélkül, hogy károsítaná a többi elem a díszítés.

7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

A gyakorlatban a címkék alkalmazására, akkor nyomtassa ki a címkét a méreteket és betűtípusokat jelen lesz a felirat a tortán. Tegyünk egy levél egy felirat alatt egy darab pergamenre, és indítsa el a krém alkalmazását betűkkel. A legegyszerűbb módja annak, hogy alkalmazni egy felirat a szavakat, de akkor is használhatja betűkkel.

3. Döntsd el, akkora címkék

7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

A legjobb, hogy a vonat, egy darab pergamenre mérete megegyezik a mérete a torta. Ez lehetővé teszi egy jobb ötlete a helyét a jövő feliratokat és egyéb díszítő elemek. Tervezze meg előre, ha ez lesz található összes elemet.

4. fúvókák címkézés

7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

A méret a fúvóka, amely akkor ragassza fel, javítani vagy rontja el a megjelenést a jelek és az általános benyomás a tortán. A fenti képen, én ütött azonos feliratot első fúvóka Wilton # 3 (balra), majd Wilton fúvóka # 2 (jobbra). Rájöttem, hogy a felirat a jobb úgy néz ki, elegáns és felirattal fúvóka # 3, nehézkesebb. Mindkét fúvóka használható dekoráció, de óvatosnak kell lenni, hogy ne feltételezzük, hogy a felirat elvonja a figyelmet a többi dekoráció a tortán.

5. Alkalmazási a feliratok a kéz

Miután gyakorolta a különböző betűtípusok és a mellékleteket, itt az ideje, hogy véget felirat a tortán. Azt tehát képzelni, hogy vágtam a tortát négy részre, a függőleges vízszintes vonalak. Ha kell alkalmazni egy feliratot a központban, kezdeni számolás betűk és terek a mondat, mint ez:

7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

Tehát, az első betű a „p” a „Happy” van a középpontban, és a betűk „t” és „h” van a közepén a „Birthday”.

Ha a címkét, először regisztrálnia kell a központi leveleket.

7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

Aztán befejező végén szó, kezdve a felső szót.

7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

Aztán elkezd mellékelik szó. (Például a betűket „Happy” írom a következő sorrendben: „p - p - y - a - H”).

7 tipp, hogy segítsen a címkéket süteményekhez

Ez a technika lehetővé teszi, hogy gondoskodjon az összes leveleket egyenletesen közepéhez képest torta.

Az, hogy a felirat a torta

Sok ötlet, hogyan mozog a felirat a tortán, hogy ne kell írni kézzel. Megpróbáltam sok módszerekkel, például egy sablon, hogy vágja ki a betűket vagy a címkék alkalmazására a tortán egy fogpiszkáló, mint a sablon. Én is hallottam, hogy néhány először alkalmazzák a felirat a pergamenre, majd fejtetőre is a tortán, és óvatosan nyomja le, hogy a címke sablont. Nem voltam képes jó eredményeket elérni ezekkel a módszerekkel lehet bárki - kiderül.

Gyakorlat, gyakorlat és gyakorlat

Lehet, hogy egy nagyon szép kézírás írásban papíron, de ez nem befolyásolja a képességét, hogy írjon máz. Nagyon fontos, hogy gyakorlatban alkalmazása előtt minden címkén. Még a szakemberek töltenek sok időt, ha a nyomtatás minden sütemény. Az első alkalommal, amikor nehéz lesz megfelelően intézkedik a leveleket, és megfelelnek a méretét, így a lehető leggyakrabban, és nem rohan a gyakorlatig.

Kapcsolódó cikkek