10 egyszerű módja, hogy elpusztítsa a félelem, amikor támad rád

10 egyszerű módja, hogy elpusztítsa a félelem, amikor támad rád

A szar nem a barátod. A félelem, talán még inkább, mint bármi más ellopja a sorsa az emberek. Kérdezd meg magadtól, mit csinál, ha tízszer merészebb. Ha a válasz különbözik attól, amit most csinálunk, az a félelem már korlátozza a sorsod!

Luda merész nem bátor, de ők azok, akik nem hajlandók félni diktálja nekik, hogy mit kell tennie. A félelem gyakran tart minket attól, amit értékelni és védeni, valamint az isteni végzet! Fear - a szellem, amelynek feladata, hogy stratégiailag demoralizálhatod az áldozatok és pánik őket távol a teljesítését Isten célja.

Íme 10 dolog, amit tehetünk, ha tapasztalt félelem:

Portálunk Facebook:

1 János 4:18 „A szeretetben nincsen félelem; sőt a teljes szeretet kiűzi a félelmet, mert a félelem gyötrelemmel. Az egyetlen, aki pedig fél, nem lett teljessé a szeretetben. "

  1. Ne feledje, a tanúsítvány (ők vannak a fegyverek a szellemi hadviselés).

Zsoltár 77: 9-11: „Efraim fiai, fegyveres, és kezében íjászok hátat az ütközet napján: nem tartják meg az Isten szövetségét, és nem akartak járni az ő törvényében; elfelejtette műveiben, és a csodákat, hogy ő megmutatta nekik. "

Nehémiás 6: 3 „És követeket küldött hozzájuk, mondván, csinálok egy nagy munka, nem tudok menni; Miért kell a munkát abba, amíg elmegyek, és jött le, hogy te. "

Nehémiás 6:11 „De azt mondta, meg egy ilyen ember fut, mint én? Tud valaki, mint én, menjen a templomba, élvén? Nem megyek. "

Jude 24-25, „képes tartsa meg a botladozó, és állítsa be, mielőtt az ő dicsőségét épek legyenek örömben, hogy az egyedül bölcs Istennek, a mi Megváltónk, Jézus Krisztus, a mi Urunk, dicsőség, nagyság, erő és hatalom előtt minden korosztály, most és mindörökké. Ámen. "

2 Corinthians 12: 9-10 „De az Úr azt mondta nekem:” Elég neked az én kegyelmem, mert az én erőm készül tökéletes gyengeség ". És azért én inkább dicsőség az én betegségeinket, hogy él bennem a Krisztus ereje. Ezért gyönyörködjön betegségeinket, a szemrehányásokat, szükségben, üldözésekben szorongattatásban az istenért: amikor gyönge vagyok, akkor vagyok erős. "

Filippi 1:28 „és nem a félelem semmit az ellenségek: a mi azoknak a a veszedelem jele, néktek - üdvösségre. És ez az Isten. "

Ézsaiás 54:14 „Te az igazság kiderítése, akkor messze elnyomás, mert te nem a félelem, és a rémülettől, mert ne járuljon téged.”

Józsué 1: 6-9: „Légy erős és bátor, mert te ennek a népnek, hogy örökölje a földet, amelyet megesküdtem az õ atyáiknak, hogy nekik; Csak légy bátor és igen erõs, hogy jőjj arra, hogy megtartsuk mind a szerint a törvény, a melyet Mózes, az én szolgám; ne fordulj attól jobbra vagy balra, hogy élj boldogulnak, akárhova mégy. Nem térhet Ez a könyv a te szádnak törvénye; de fogsz meditálni ott éjjel és nappal, annak érdekében, hogy pontosan csinálni mindent, ami írva van abban, akkor lesz sikeres a módon, és akkor jár bölcsen. Avagy nem parancsoltam neked? Légy erős és bátor, ne félj és ne rettegj; Mert veled az Úr, a te Istened, minden helyen, a hová elmégy. "

2 Timothy 1: 7 „Mert az Isten adta nekünk a félelem szelleme, de az erő és a szeretet és a fegyelem.”

Az Ön feladata

Az Ön feladata az, hogy biztonságos legyen kivel azt jelentette, hogy, hogy menjen, ahol senki nem ment még a lábát, bátran tükrözik a támadások a gonosz és ellenőrizze, hogy még soha azelőtt. A világ arra vár, hogy látlak teljesen aktivált és él! Ez igaz, alig várják, hogy részesüljenek az ajándékot, hogy kinek van erre a földre.

Mi vagyunk a távirat által aláírt:

Kapcsolódó cikkek