10 ok, hogy legyen nyers foodists

Raw foodists „Az élet főzés nélkül, sütés parkok és általában hús nélkül is lehetséges!” Számomra ez a kijelentés volt, mint „nélkül lehet élni ruhákat,” Azt hihetjük, hogy valaki valahol lehet, de nem vagyok ugyanaz, nem itt!

Őszintén szólva, ezek az érvek a „nyers étrend - ez a természet ajándéka, a természet bölcs, hogy vigyázzon ránk,” és hasonlók, én elutasították egyszerre, természet, véleményem szerint, senki sem érintett, ez csak egy olyan rendszer, amelyben mindenki törődik magad! Szóval szükség komolyabb érveket.

10 ok, hogy legyen nyers foodists

4. Persze, néhány kollégák és barátok, aki észrevette az én „furcsa viselkedés” megpróbálta lebeszélni: hús nélkül akkor vérszegénység, anélkül, fehérjék - horzsolások, és általában issohnesh. De. Amit én még nem találkoztam olyan információt valaki meghalt egy vegetáriánus vagy nyers ételek (után is éles átmenet van rajtuk). És másodszor, az I. és a húst egy állandó vashiányos vérszegénység, a hemoglobin mindig sokkal alacsonyabb, mint a normál, gyomorpanaszok - 5 nap egy héten. Hmm. Kétes öröm - hagyni mindent, ahogy van egyszerűen azért, mert a félelem, hogy valamit változtatni az életükben.

5. Hogyan tudom melegítés után, sok vitamint egyszerűen szétesik. és gyorsan, és nem feltétlenül főtt, 40 fok ettől. Ásvány főzés után a nem emészthető, azaz durván szólva, a nyers ételek képesek elnyelni a sok szükséges elemeket (de nem több, mint amennyi szükséges, hogy a test), és a főtt, sült, sült - nem. Tulajdonképpen ez nem titok, még a TV-ben azt mondják, hogy a hőkezelés vitaminok meghal, és ezért a modern élelmiszer telített mesterséges vitaminok (drága és nem hatékony)!

6. A következő téma kutatási váltak élősködők emberek. Ez a téma nagyon mély kút, és az orvosi, ezért írok róla kényelmetlen, amennyire megértettem, paraziták - az egyik fő, ha nem a fő oka minden egészségügyi problémákat (kezdve az elhízás, a rák és a szívroham), mert Úgy rendezze a szervezetben, szükség takarmányok és élelmiszerek marad életük bennünk, és megjeleníti a testük nagyon nehéz, eltömődött erek, befolyásolja a máj, a vese és minden más szervekben. De paraziták élhet csak a savas környezetet teremtett a bomlási folyamatok ételmaradék. Úgy kezdődik a szájban ínybetegségek és a fogszuvasodás (mely csak nem történik kísérlet arra, hogy gyógyítani - minden hiába!)

7. olvasta is a veszélyek a fehér kenyér élesztő. a veszélyek a cukor, a veszélyeire szénsavas italok, és sok más egyedi termékek, amelyeket a gyakori vendég az én asztalomnál. Ez volt a gyógyszer. Ma, miután közel fél év, nem voltam hajlandó őket teljesen, nem akarom, általában nézem őket, mint a műanyag, vagy vakolat, mint a ragasztó, úgy tűnik, hogy nem csak a káros és ehetetlen.

10 ok, hogy legyen nyers foodists

8. Az első terhesség halad általában, de még mindig lehetne jobb. Kerestem 27 kg (12 és hasonlók), volt egy erős mérgezés volt fogínygyulladás és más problémákra, 2-szer beteg influenza antibiotikumokkal kezelik. Megy a nyers étrend kombinálva tisztító paraziták (férgek, baktériumok) segít elkerülni bármilyen mérgezés. és általában az egészséges és erős test könnyebb és kellemesebb ezt a természetes probléma, és azt akarjuk, hogy a gyerekek.

9. Így kezdtem próbálni, de még nem váltott a nyers étrend teljesen, mivel Minden forrás azt tanácsolják, hogy csináld fokozatosan. De mi is meglepő: ez egyszerű! Nem sajnálja, hogy lemond minden termék, akkor is, ha örökre! Nem! Ez szép, mert elemi, hogy sokkal jobban érzi magát, könnyebb, energikus. Ez azért izgalmas, mert Még mindig találni új termékeket számomra (pl hínár, mungóbab és a zöld lencse, szárított gyümölcsök) és a receptek. Nagyon finom, mintha mi sem. Az íze robban a szájban, van egy olyan érzésem, hogy az én ízlelőbimbók érzem most 10-szer több íze, mint előtte volt. Főiskolai súlya és alakja már visszatért, mi történik ezután?!

10. Azt is olvastam sokat a víz, a lelki változást az emberek áttéréskor a nyers étrend, a szellemi képességek, az energia, stb Mindez számomra anyagok (pl energii), villa a víz (akár strukturált) kézzel írt, legalábbis egyelőre, így bármilyen következtetést, bár természetesen remélem, hogy lesz hirtelen megvilágosodott karizmatikus személyisége valahol még mindig fenyegető .

Most kezdődik, hogy van értelme az „vagyok, amit megeszel” nekem.

Megpróbálom megosztani veletek, és továbbra is a felfedezést, és hogy a folyamat megy. És itt a fórumon a mi csoport nyers foodists azt javasoljuk, hogy megvitassák ezt a témát együtt. Azok, akik érdeklődnek, azt tanácsolom, hogy letölthető online könyv Shemshuk Vladimir Alekseevich „nyers étrend - az út a halhatatlanságba”, ez elég részletes és érdekes az összes leírt. =) Egészségére!

Köszönöm, én egy kicsit több hit ereje és az a tény, hogy élünk élelmiszer élő energia. De van még valami:
Amikor eszünk főtt ételt, a test pedig a nyálka, amely részben rakódik le a falakra az emésztőrendszer, és részben - megy a tüdőbe legkih.U mechanizmust, hogy megszabaduljon a nyálka, akkor megy az orron keresztül. Az eredmény - a krónikus orrfolyás.
Ez az információ (és I folyamatosan szenvednek orrfolyás, allergia, bronchitis) számomra - a 11. pont a plusz a 10.

Azt hiszem, ez túl nehéz, különösen télen, amikor a kis gyümölcsöt, meleg akar gazdag húsleves az agy csont ... mmm ...

Kapcsolódó cikkek