100 fit hadsereg toboroz küldött csak öt

100 fit hadsereg toboroz küldött csak öt

Ez az első alkalom az elmúlt évtizedben a seregünk sorkatonák mell! Katonai szolgálatra alkalmas, és kapott egy idézést a fiatalok hazaküldték várni az őszi felvételi.

Kilépett a munkáját, és a hadsereg nem vette

A regionális toborzó iroda biztosított minket, hogy a fellebbezést az idén a tervek szerint halad.

„500 ember marad a városban, amíg az őszi”

- Igen, egy csomó srác, hogy tartozik a tavaszi tervezetet, hagy az ősszel. Nincs ezzel semmi baj - Sajnáltam a nő a vonal másik végén.

- De a fiú három hónapos lesz „pokol tornácán” állapotban van. Már felmondott.

- Hogy miért. - meglepett beszélgetőpartner.

- Nos, természetesen jött a napirend, az orvosi ellátás volt.

- Meg kellett várni a végleges dokumentum az adott feladás időpontját. Ne aggódj, akkor lehet visszaállítani.

A toborzó iroda Leninsky és Novovyatsky területek voltak konekretny.

- De attól tartok, hogy az élet, hogy az idő meghosszabbodik. Pletykák már különböző séta. - Én továbbra is a beszélgetést.

- Hülyeség! Amennyiben a városban készítették. Már van ilyen hívások és a kérdésekre! Serve év menjetek be idén, és a vonatkozó törvény, az Állami Duma elfogadta csaknem két évvel ezelőtt. És mindezt egyszerre ismerni. Miért döntött úgy, hogy eljött az ideje olyan gyorsan változik?

Az élettartam fogják terjeszteni a közel 3 évben?

De ez nem az volt a „plafon”. Sok Kirov toboroz akar menni a hadsereg ezen a nyáron, csak azért, mert ezek a pletykák. Azt híresztelik, hogy az élettartam növelhető akár 2 év és 8 hónap az ősszel. Ezért egy diák az egyik középiskolájában a Kirov speciálisan vett egy alkotói és elment a tervezet fórumon. Nem volt hajlandó. De a fiatalember nem adja fel - fizetett „aki kell”, és most szolgálatot a gyalogság csapatok.

- Azt is gondolom, hogy ezek a pletykák alaptalanok - mondta az ügyvéd a Kirov Területi Bizottságának Soldiers' Mothers Michael Plyusnin. - Törvény az e mégis, még fejlesztés alatt áll.

Újoncok ítélik, mert az orvosi vizsgálat

Szerint a Kirov Területi Bizottsága Soldiers' Mothers az idei újoncok panaszkodnak a hiánya késedelem hallgatói számára működtetett speciális oktatási intézmények, után érkezett a 11. évfolyam, valamint az illegális kinevezését az Európai Bizottság egészségügyi intézmény orvosi vizsgálat.

- Voltak esetek, amikor a fiatal férfi jött a bizottság segítségével a lapos talp 3 fok (ebben az esetben, mert nem illik a katonai szolgálat - a szerk.), De végül megvan a második. Az ilyen jogsértések a bíróság elérte a mintegy 30 állításokat. De főiskolák hallgatói esetében a tárgyalás nem érte el. A törvény ellen nem ment - mondja az ügyvéd, bizottságának Soldiers' Mothers Michael Plyusnin.