50 Centa kapcsolat Eminem és dr

Keresse hírek: 50 Cent

50 Centa kapcsolat Eminem és dr
Egy friss interjúban a rádió program „Big Boy szomszédsági” a «Teljesítmény 106» 50 Cent beszélt egy csomó dolog történik körülötte, ahogy mondták, a kapcsolat Eminem és Dr. dre:

„Nem szeretem, ha valaki bemászik az életem, akkor is, ha megértjük, hogy ez az ember akar nekem semmit, de jó. By the way, Eminem, már kivágták a sok tészta értékesítése zenéjét, és ő már nem érdekel, hogy mit és hogyan jövedelem mellett a zene. Ebben a tekintetben, azt nem mindig értik, hogy miért, és Dre érdekli az én dolgom, ami nem kapcsolódik a zene és a művész pályáját. "

50 Cent közös információt, ami jelenleg folyik közte és Dr. Dre. Ez különösen érdekes, mert a közelmúltig információkat terjesztenek a két művész egy bizonyos mértékű súrlódást társított verseny vonalak regisztrált fejhallgató:

„Tisztelem Dr. Dre. Ha ő volt a múltban támogatott engem a pályán «In Da Club», azt nem lehet az egyik lettem. A pálya «In Da Club» még mindig a legerősebb pálya zenei pályafutásomat. Dre néha nagyon nehéz megérteni, hogy lehet merülni mélyen a saját belső világát, de ez nem változtat azon a tényen, hogy ő egy nagyszerű ember. Az ilyen félreértések merültek történelem fejhallgató, de egy személyes találkozó, már tárgyalt valamennyi kérdés és megoldást találni. "

Csak 50 Cent „kérdéses kérdezték, mit gondol a pletykák, hogy a plasztikai sebészet, amelyek állítólag vett Nicki Minaj:

„Vajon az szikét? Nem tudom. De vajon van értelme? Sok csillag megy implantátumok a fenék, nem látom ezt a problémát. "

Smokehouse, grillsütők és barbecue

Kapcsolódó cikkek