46 értékelés a garázs Moszkva Yakimanka, barangoló 8. sáv

Repült a mesés Koh Samui. Kedden az íj, hová menjen. Természetesen stafpati klub „Garázs”))) Gyere szervizelése 0, és mindenhol. Kérdezd meg a felállás, küldtem.) Jó szórakozást. Fáraó azt mondta, hogy játsszon 2.00. és az idő 23,00)) Rendben, leült a bárban, rendeljen egy tequila). Én pénzt költeni, karbantartást. Azt javaslom, hogy a zene a VC gj fáraó. Küldj várja meg, amíg 2,00 típus is. Általában Várom Chusei a hét közepén, ennek következtében néhány idegek, fáj.

A garázs használták, és hogy mi lett belőle, két különböző dolog, valamilyen oknál fogva emlékeztetett a termék, „The Land mélységben” Gorkij, ha visszajön, és nézd meg a helyzetet. A legjobb dolog, hogy ott van hátra, hogy Marik.

Meghatározni az egész tömeg, hogy megünnepeljük a születés egy nagyon jó barátom. Tehát nem róla. Tény, hogy a klub kicsi, a hely kicsi, egy csomó ember, nincs hely táncolni, egy hely az asztalnál nem olyan forró.

Minden az öltözőben, sok füstös kis hely, kellemetlen függő emberek és mindennek ellenére ez egy nagyon kemény arc - az irányítást! Egy kis táncparkett, remek árak a bárban, közös WC. De jó show hozott néha. :) És ez így van mindenhol rohanó fotósok.; -)

Nem nagyon kellemes stílusú, mint a sötét és komor, volt idő, már nem megy. Függő, nagyon furcsa, mint a 90-es, ahol az emberek összegyűlnek „a gyűjtés”, ahogy szokta mondani. Ide tényleg jobb most, amit én nem javaslom.

A lányom születésnapja, telefonált, hogy asztalt foglaljon, betéti be 5000 rubel. 3 fő. Megérkeztünk a jó hangulat, voltunk köszöntötte folytattak le, hogy az asztalra, kifizette a betét, a pincérnők nagyon figyelmes és gyors kiszolgálás, üljön jegyzet, fél óra alkalmas Maria (master az asztal), és azt mondja, hogy a betét a tábla 12-ig érvényes éjjel, és miután érdemes 10.000 rubelt. vagy többet fizetni, vagy ingyen, kérdezni: „Miért én előtt senki mondani erről?” Ő megkapta a választ. további ›

Hamovaty személyzet a bejáratnál nagyon durva kidobó, mintha nem alkalmazott intézmények, az ügyfelek nem kell. Zokon a kísérő kérdezi a 100 rubelt. számozott, nem a szintet az intézmények. Rendelési vártam kb 40 perc. Röviden, soha (!) Itt nem megy. Ha nem akarja elrontani az esti maguk és barátaik, soha ellátogatnak ide. Általában annak érdekében, hogy ne elrontani a hangulatot a következő éjszaka, nem megy itt!

Az a benyomás, hogy ez valamiféle étkezőhely! A pincérek nem érdekel, hogy üljön magát, és nem törődnek az ügyfelek, így is épít egy elégedetlen, ha nem hagyja tea. Néhány nevetséges nyilvános formában nyalogatja furcsaság. Konyha - ezért azt általában a legjobb marad zheat helyett hozza ételeket undercooked termék. Éjszaka, ezért általában külön beszélgetést, majd néhány egyedi formájában drogfüggők és a gyerekek, akik nem bánják az egészségüket.

Impression nem volt nagyon pozitív. Szánalmas hely, barátságtalan személyzet. Gyere részeg férfi prostituáltakkal. Ülj italt. Lányok a táncparketten alig él. )))))) Edenstvennoe azt tudom mondani - az étel ízletes. Szép munka volt. )))

Kapcsolódó cikkek