3. A Tanács, hogyan javítja a memóriát, em

3. A Tanács, hogyan javítja a memóriát, em

3. A Tanács, hogyan javítja a memóriát, em
Ha azt szeretnénk, hogy javítja a memóriát, az alábbi egyszerű tippeket! Ezek a technikák és gyakorlati ötleteket valósíthat meg ma.

Van egy jó cselekedet az agy, vagy hogyan javítja a memóriát

Lépés №1: Vigyázz, mit eszel!

Előnyök a helyes és helytelen táplálkozás most meg, azonban a beáramló tömege szükséges és szükségtelen információ zavaró lehet.

De ez az anyag, akkor nem megy bele a részletekbe kapcsolatos témák a jó és rossz étel, de jó tanácsot is adni!

  • Ebből táplálkozik az agy olyan dolgok, mint a rizs, zöldség és gyümölcs, dió. zabpehely és a hús.
  • De ez nem túl hasznos, az agy lesz a hagyományos reggelire tojást, halat és tejtermékeket.
  • Ez csak akkor szükséges, hogy csökkenti a fogyasztást a cukrászati, hanem tartózkodjanak a túlzott kávéfogyasztás.

Míg a tudósok szerte a világon még mindig sikerül vitatkozni előnyeiről és veszélyeiről kávébab a mindennapi életünkben.

Lépés №2: a képzés, aktívan és rendszeresen!

Mindannyian tudjuk, hogy ideális izmaink nem tűz összejövetelek a gyönyörű kanapén, és a rendszeres testmozgás. Ebben az esetben nem számít - az edzőteremben, a stadionban, otthon a tükör előtt, vagy a ház. Önmagában a képzés a mi fizikai test tartja a hangja izmaink és teszi a sziluettje egy igazán ellenállhatatlan saját szemét, és a mások szemében.

Hasonlóképpen, az agyunk.

Ha valaki elolvassa a sok tanít költészet, tanul idegen nyelven. megoldani keresztrejtvények és a feladványokat a fejlődés logikus gondolkodás és egyéb tevékenység, amelyek hozzájárulnak az elméjét az, emléke jelentősen javult, az általános szintű kultúra, sőt, a másik oldalon az élet ugyanúgy kezdenek megváltozni.

  • Amennyire az ember képes szélesíteni látókörüket, így gazdagodott új kulturális értékek, bővülő szokásos baráti kör, egyre újabb tapasztalatok és így tovább. D.
  • Ezen túlmenően, a kutatók nemrég megállapították, hogy a legboldogabb emberek nevezik magukat azok, akik folyamatosan fejlesztik a szellemi képességeit.

Ez a tény is, akkor vegye figyelembe a motiváló önálló.

Lépés №3: Ne feledkezzünk meg az érzelmi kapcsolat!

Mindannyian emberek és közvetlenül függ az érzelmek, hogy a tapasztalatok nap mint nap. Senki sem akarja csinálni, amit nem szeret, és nem fog működni (ha csak az ostor, hogy úgy mondjam).

Ha egy személy úgy döntött, hogy próbálja ki a fenti lépéseket, meg kell jegyezni, csak két fontos dolog:

  1. Részt vesz a fejlesztés a intellektuális képességek oly módon, hogy biztos, hogy öröm.
  2. Ugyanakkor nem szabad elfelejteni, a fizikai aktivitás, mert e nélkül a fizikai megterhelés (még a legminimálisabb) gyakran folytatni egyfajta belső fáradtság (és néha még gyakran nem akarja, egyáltalán semmit).

A siker kulcsa a harmóniát a fizikai és erkölcsi - amit soha nem fog elfelejteni. A pozitív mindig akar térni, újra és újra, és ki az unalom és a negativitás szeretné futtatni tovább és tovább.

  • Megtanuljuk, hogy nézd meg a helyzetet, és nem az érzelmek, hanem a tények
  • Érzelmi másnaposság: Feelings élesíteni memória
  • Milyen tanulságok vonhatók le 11 perc alatt egy nap
  • Intelligens érzelmek. Az érzelmi intelligencia
Ossza meg ezt a cikket

2 hónap 19 napja

És szerencsém volt ebben a tekintetben, a memória mindig csak finom! Az iskola a változás ideje, hogy megtanulják a verseket, különböző képletekkel, stb És azok, akik nem nagyon memória, ezek a tippek jöhet.

2 hónap 18 napja

Hála Istennek, folyamatosan tanul angolul és a Corel. Így az agy már be van állítva, hogy memorizálni. Igen, a munka a rendszergazda ösztönzi oldalon.

2 hónap 18 napja

Nemrég észrevettem jelentős memóriazavar. Azon tűnődtem, hogy mi történik ez? Számomra nagyon meglepődtem, hogy ez okozhatta fölös kávét és édes és vitaminok hiánya. Végtére is, nem a kávé nem tud sem a napom, kész vagyok inni éjjel és nappal. És termékek, mint a rizs, dió, zabpehely gyakorlatilag hiányzik a diéta. Most az megoldja a problémát.

2 hónap 17 napja

Miközben olvastam egy cikket jött, gondoltam, egy új ötlet. De a végén a cikket olvastam tőled. Azt válaszolta, mert nekem személyesen. Számomra a legfontosabb dolog -, hogy válasszon az edzés az öröm, és ez olyan üzemmódba. Még jobb, ha ahelyett, hogy mit akarok „részt”. Akkor fog egy kettős haszna.

2 hónap 17 napja

Azt is meg kell külön említést rövidtávú (munka) memória, amely kulcsfontosságú szerepet játszik a gondolkodási folyamatok és felelős a multitasking. A mai napig az egyik leghatékonyabb eszköz a fejlesztési munkamemória tekinthető egyszerű gyakorlat az úgynevezett n-vissza, így növeli a darabszám információ, hogy az agy képes egyszerre tartsa szem előtt. Részletek róla megtalálhatók a nyilvánosság az interneten.

2 hónap 14 napja

Nem gondoltam, hogy az élelmiszer (kivéve dió) befolyásolhatja a memóriát. Valamikor olvasás és elhagyott. Sőt, vegye figyelembe, hogy a memória romlott.

1 hónap 23 napja

Kiváló tanácsokat, mindenképpen próbálja ki. Korábban nem volt, csak egy névmemóriájáról mind a rövid távú és hosszú távú, de most minden már nagyon rossz. Természetesen nehéz lenne lemondani édességek, kávé, de ez nem teszi kedvéért az egészség és jó közérzet.

1 hónap 22 napja

1 hónap 19 napja

Igen, meg kell a vonat a memória, amilyen gyakran csak lehetséges. Minden olyan gyorsan feledésbe merült, más információkkal helyettesíthetők. És különösen az információs korban.
Próbáltam megjegyezni a verseket a szíve. De nekik nem tettek fel egyáltalán. Meg kell választani, ami az Ön számára. Tanítok angol.

1 hónap 18 napja

Nagyon hasznos tanácsokat, különösen azok, akik szenvednek a rossz memória. Vagyok iskolás korban, annak érdekében, hogy javítsa a memóriát, sok könyvet olvasnak, ez még mindig az egyik bevált módja, hogy javítja a memóriát. Mivel olvasod, és a folyamat, hogy megértse és memorizálni az egész történetet.

1 hónap 15 napja

Sokszor látni a nagyi a buszmegállóban, amely folyamatosan vers azt mondja, nagyon meglepő emlékezetét. És a cikk szerint nagyon meglepett, hogy az élelmiszer is hatással lehet arra, hogy emlékezzen.

1 hónap 4 napja

  • 3. A Tanács, hogyan javítja a memóriát, em

3. A Tanács, hogyan javítja a memóriát, em

  • 3. A Tanács, hogyan javítja a memóriát, em
  • 3. A Tanács, hogyan javítja a memóriát, em

    Kapcsolódó cikkek