22 Weeks


Ez egy kicsit később, mint 22 hét. Korai öregedését a méhlepény hozott Uzi, meszesedés a méhlepényen, és az én gyermekeim - bővítése medence a vesékben, a ploda- terjeszkedés gol.mozga kamrákba. Azt hogy gyanút IUI. 2 ned.dnevnogo kórházi csöpög és antibiotikumok ittak. Hány idegei könny és # 33; A végén, minden rendben van, egy második-gréder HAS) kezelt, ultrahang monitort. Ital gyümölcsitalok, gyümölcsitalok. Hidegen normális véráramlás delo.S megsértését kell külön kell kezelni.


az Ön időszak hideg volt, a kezelt morsikami-kompotik. dolechili fel torokgyulladás hurutok, ennek eredményeként az antibiotikumok, kellett inni kétszer, az első nem segített, a kezelés tartott 1,5 hónap. A synulka rendben)

22 Weeks

megsértése vér áramlását egyértelmű, hogy külön-külön kezelik. Tegnap volt a kontroll dopplere. Nincs változás, iszom Dipyridamole.

Gyümölcsitalok, gyümölcsitalok, mi? Akkor áfonya málna lekvár? Valaki azt mondja, hogy az allergén, és nemrég egy egész üveg friss málna umyala semmit, és azt megelőzően overate eper és túl személyes.

Kompót borbolya, ribizli / cseresznye.

Nem úgy, mint az antibiotikumok, sőt inni tabletta. De megint nélkülük.

22 Weeks

Ez egy kicsit később, mint 22 hét. Korai öregedését a méhlepény hozott Uzi, meszesedés a méhlepényen, és az én gyermekeim - bővítése medence a vesékben, a ploda- terjeszkedés gol.mozga kamrákba. Azt hogy gyanút IUI.


Ezek diagnózis akkor hideg van? O_o


Semmi, beteg voltam a második és a harmadik lánya, az egész terhesség, leányaik születtek egészséges és időben # 33, már sokkal rosszabb volt a harmadik lánya TT 38-38,5 fok, a köhögés száraz és nem adja át alelgichesky 4-D egy hónap, egy hónap szülés előtt poteryala.Ne hang aggódj, minden rendben lesz az Ön számára TTT # 33;


Ne aggódj, nem nagy ügy. Öblítsük orr akvamaris, akkor csöpög Pinosol. Torok - Tantum Verde, Faringosept, a tej és a méz. Öblítse ki a szóda jóddal, hlorfilliptom. És mint a tonik is Engystol. Minden gyógyszer mellett engedélyezettek B, a nap úgy kezelik, mint egy új, de szükséges, gyümölcsitalok jók, de nem ad hideg alá esik

22 Weeks

Én 20 hetes volt az influenza, előírt Proteflazid gyermekek nazivin orr, a torok simogatás kamilla és septefril, Prospan köhögés. Először is, miután a megfázás mérsékelt volt oligohydramnios és bél echogenitásának egy gyerek, megsértve véráramlás megkérdőjelezték, 3 hét után volt a szabályokat.

22 Weeks

Me-nőgyógyász és háziorvos, hagyjuk inni kompót málna nem több, mint 1 alkalommal naponta. Sokkal jobb, hogy igyon kompót cseresznye és ribizli.

22 Weeks

Ez volt a második trimeszterben. Által kijelölt torok - lizobakt, köhögés - mukaltin, a nátha - akvamaris. Nos, népi orvosság - gyümölcslé, retek levet mézzel

22 Weeks

Mosására van Dolphin.


Nem következményekkel Lyalka nem. Appendetsit még eltávolítjuk ezt a kifejezést következmények nélkül, és itt takony banális.
A nagyon beteg a 28. héten. A legidősebb a kert byaku hozott. Köhögés erősen, valamint a torokban a fúvókát. A megkötött tejet mézzel és propolisz.


Minden barát és testvér volt beteg a terhesség alatt. És nincsenek következményei nem volt egy. A legfontosabb dolog, hogy feküdt egyre teát inni mézzel. Egy egyszerű hideg nem tud adni következményeket. Minden legalább egyszer beteg a terhesség alatt, és minden rendben van keltetés.


Ezek diagnózis akkor hideg van? O_o

Nem tudom, az orvosok kapcsolódó IUI. A kezelés után az ultrahang kontroll ez volt minden jó. Csak neyrsonografiyu ellenőrzött legfeljebb egy évig.


Hideg semmi, fáj mindkét B 2-5 alkalommal, többek között 1-2 az első trimeszterben. Minden jó gyerekek.
De a megsértése vér én sokkal jobban foglalkoztatja. I 40 + 5 már 2 nappal az átadás előtt, ez volt a természetes romlása a méhlepényen. A távon ez még ne legyen ..


Hideg - az orr sóoldattal mossuk, öblítsük ki a torok miramistinom szopni lizobakt és Faringosept, pshikat Tantum Verde. Nurofen hőmérséklet. Mintegy antibiotikumok azt hinni, hogy nem is kell még.

22 Weeks

IVF UKRAJNA
JuDem, lány, nagyon köszönöm a segítséget # 33; Re minden továbbra is ragaszkodik ahhoz metrosalpingogra.

22 Weeks


A második születés # 33;
Úgy döntöttem, hogy írni a memóriába, majd elfelejti a jól tud valaki érdekelt az olvasást! Az egész kezdődött.

Visszamentem # 33;
Egy új élet! A lányok az életemben csak a 34. kivirágzott, tettem el buta nyolc-le.

felkészülés laparoscopia
Hello mindenkinek! Után úgy döntöttem zaprotokolirvat az utat egy jobb élet reményében. Röviden rólam. 29 éves.

22 Weeks


késés
Már késik, és a negatív BT vizsgálat magas. Gyomor húzza. Mellkasi fájdalom. Hiba?

Lányos tum.
A lányos tum 30 hetes. ) Ez lesz a harmadik a családban. ) Ment szülési szabadságra. Ur.

Evi 13 DPO
Ma volt egy álma, ami a tésztát, és ott //. Felébredtem, persze, elment, hogy csinál)) Nos, azért, mert pl.

22 Weeks


Petefészkek: az anatómia és a funkció
Jelentése petefészek a női test nagyon nagy. Ezek végzik a szabályozás a menstruációs CEC.

Fontos tanácsok kismamáknak a gondozó az újszülött
Amikor egy gyermek megszületik, mielőtt a fiatal anya mindig sok új probléma: ez már védett.

Étkezés PCOS: tud valaki segíteni?
Policisztás petefészek-szindróma jellemző a súlyos zavarokat okozhat a hormonális háttérben a nő.

Kapcsolódó cikkek