11. Az érvelés, hogy nem elvesztegetett 11 év az iskolában

11. Az érvelés, hogy nem elvesztegetett 11 év az iskolában

Iskola - a templom a tudás, a tudomány; az a hely, amely segít a gyermeknek a jövőben, hogy megtalálják helyüket a társadalomban. Ez az iskola voltunk a tanárok és a szülők!

De ott marad egy csomó emlékezetünkben az iskolából? Ez az iskola - ez a „templom”, amely segít a személy a jövőben kell meghatározni egy választott életút, hátha már elvesztegetett 11 év élete tanulni?

Ez az izgalmas, biztos vagyok benne, nem csak én, a kérdés, én úgy határozott, hogy a lakosok a Jekatyerinburg, így a diákok, akik egyszer elhagyta az iskola pad, és belépett a felnőttkorba!

Azt megközelíteni az emberek az utcán, és kérte a mindössze három egyszerű kérdésre, hogy „Mióta elhagyta az iskolát?”, „Mit akarsz lenni?” És „Kinek van ma?”.

A válaszadók 26 fő magam, csak 18 volt képes büszkélkedhet, hogy váltak azok, akik szeretnének válni. De annak ellenére, hogy nem minden az én körében a válaszadók beállított pillanatok iskolai célra, otthonosan beszélt az időt az iskolában, sőt megpróbálták bebizonyítani, hogy ez az egyik legjobb időszak az életében bármely személy.

Szóval, miután eltöltött egy kis felmérést körében a lakosok a város, mint a diákok, valamint a képviselői az idősebb generáció, van néhány érdekes eredményeket és tanulságokat az élet!

- Először is, az iskola volt érdemes tanulmányozni, ha csak azért, mert ez az, ahol találkozunk új emberekkel, meg hű barátok, és megfelel az első szerelem.

- Az iskola felkészít bennünket a zord verseny vár ránk a felnőtt életben.

- Ahol, ha nem is az iskolában, a lányok is büszkélkedhet a ruhát és az új papucs!

- Ha azt szeretnénk, hogy független legyen a szülők és rokonok, akkor minden bizonnyal meg kell tanulni.

- Az egyetem nem fog nélkül jó bizonyítványt, majd kap egy jó állást, és keresni egy csomó, kicsi az esélye.

- Ez az iskola elkezdünk másképp gondolkodni, közvetlenül; megalakítottuk világnézet.

- Iskola tanít bennünket, hogy a fegyelem és felelősség.

- Hála az iskola bármely személy válik egy személy.

- Mesterien írják le, mint amit tanulnak az iskolában.

- Az iskolában van szükség, ha azt szeretné, hogy jártas, intelligens és hozzáértő minden kérdésben ember.

Ezek az eredmények és következtetések kaptam a kísérlet végére. Nem tudom mi van, de nekem úgy tűnt, elég meggyőző! Úgy tűnik, a felnőttek azt mondták nekünk az igazat, mint a gyermek, az iskola valóban egy templom!

Kapcsolódó cikkek