10 Ways nem ébred pár imperiya

10 Ways nem ébred pár imperiya

Sokan ismerik ezt a képet: a reggeli ébresztés megszólal, kelj fel, és nem akar egy puha párnát, és egy bennszülött. Különösen olvasók imperii „tettünk egy összeállítás néhány tippet, hogyan nem felébreszteni a pár.

1.Lech korai

Úgy tűnik, hogy semmi sem lehet könnyebb, de ez tényleg működik. Először is, néhány napon belül töltött ellenőrzést kell aludnia, míg ugyanabban az időben jegyzetelt az egészsége, amikor felébredek. Ennek köszönhetően a rendszer képes lesz kiszámítani, hogy hány órát kell a reggeli friss és kipihent. Az utolsó lépés -, hogy ágyba egy órával korábban, mint az óra, és megpróbál ragaszkodni a menetrend.

10 Ways nem ébred pár imperiya

Fotó: Marina Basanova

A töltés hozza a legtöbb hasznot a tested. Azt javasoljuk, hogy ezt a kényelmes, nem akadályozza a test ruha. A teljes felébredés tenni az alap gyakorlatok: guggolás, sajtó és több a hát és a lábak. És, hogy befejezze a komplex kötelező gyakorlatok legjobb kontraszt zuhanyzó.

3. Alvó szellőztetett szoba

Lefekvés előtt, szellőztetni a hálószobában. Ha lehetséges, hagyja nyitva az ablakot, így a szoba friss levegőt. De mielőtt gondolt egy nyaralást, akkor megteszi egy esti sétát a városban. Kinek van egy kutya meg fogja erősíteni, hogy tökéletesen működik.

4. Ne egyen lefekvés előtt

Enni éjjel - rossz szokás. Ahelyett, gyógyulás, a szervezet tölti be emésztésével. Ennek következtében - az életerő búcsút mondhatunk. De ahhoz, hogy éhesen és nem hasznos. A tudniuk kell, mikor kell abbahagyni. Kívánatos, hogy enni 2-3 órán át. És ne feledd, ez a saját jó!

10 Ways nem ébred pár imperiya

5. A több riasztás

Próbálja meg annyi, mint öt alap ébredés, egy kis, kb 5-6 perc szünetet. És ha van egy riasztási funkció általában kiváló! Hogy minden egyes hangja más. Az első - egy csendes, behízelgő, hint annak szükségességét, hogy felébredjen. A második - egyre több és több különálló, a harmadik - a tört az energia és a ritmus.

De ha ez nem működik, a kedvéért az érdeklődés kérjük, hozzon létre egyetlen. Az ötlet, hogy számíthat rá, és fennáll a veszélye, alvás a legfontosabb, jól élénkíti.

6. Stretch

Ébredéskor nem teszi hirtelen mozdulatokat. Stretch, lélegezzen mélyeket. Ez az egyszerű lépés segít nyúlik az izmokat megmerevedett alvásának. Ha lehetséges, nyissa ki az ablakot, mosoly kezdődik a nap a városban. Általában a pozitív töltés reggel és biztosak vagyunk benne, hogy miután egy pár módszerek ébredés valaki nem akar!

7. Legyen tisztában a következményeit a „jól, még 5 perc alatt!”

Ne felejtsük el, hogy a késedelem a helyreállítási tele van következményei. A „jól, további 5 percig” viszont először 10, majd jön egy pár órát. Túl sok marad az ágyban csak akkor vezet a tény, hogy újra elaludni.

10 Ways nem ébred pár imperiya

8.Vstavat azonnal

Reggel éppen akkor, amikor hallotta, hogy egy ismerős jel, nem lehet. Kelj fel nem drámai, de nem késleltetheti. Ez csökkenti annak kockázatát, hogy fordul a másik oldalára, és továbbra is az álom.

9. Kerülje "Night Trap"

Találtunk egy érdekes könyvet, nyomja meg a link a legújabb film, vagy hamarosan kezdődik egy éjszakai tv-közvetítés, akik nem tudnak várni? Ön ellenállhatatlanul vonzódtak hozzá, az álom nem minden gondolat mindent, de nem a többit. Csak egy kiút - kényszeríteni magam, hogy nem kell csinálni, és csinálni reggel, amikor a test pihent.

10 Ways nem ébred pár imperiya

Fotó: Sofia Savnina

10. Mossuk a fej

Segít több mint egy zuhany. A fej belevetik magukat langyos vízzel. Let „Brrr!”, De az álom eltűnt. A sampon kellemes, élénkítő illat lesz teljes a tanulói állomány összetétele és létrehozott egy eredményes nap.

Victor Gusev, Újságírás Kar, 3 év

10 Ways nem ébred pár imperiya

Saját reggel igen korán beindul, és csak a segítségével egy ébresztőóra. Ez gyűrűk, de nem siet emelkedik. Még öt perc, amíg a következő bevezeti jelet. Miután zuhanyozó, öltözz, make-up, és tettem, vagy teszik siet a busz „Elektrostal, Moszkva”. A hétvégén én felkelni körülbelül 09:00. Hétköznapokon, ez 4:50 és 06:20, attól függően, hogy, egy pár, hogy menjen főiskolára. Reggeli általában nincs ideje.

Daniel Guskov, Újságírás Kar, 3 év

10 Ways nem ébred pár imperiya

Reggel felkelek, hanem inkább egy lázadó (nevet). Felébredek nehéz, különösen, ha kell menni az első pár, majd felkelni reggel öt. És ha a második hét. Később persze, könnyebb, de nem kell választani.

A vízszintes általában azonnal kapcsolja fekvő támfal. Felhúzó, zömök. A töltés segít egy emelt. Azt tanácsolom mindenkinek! Pár perc fúrók fal megjelenés. Aztán futott a zuhany, reggeli és rohan szülővárosában Noginsk kedvenc IMPE!

Dasha Krimova, Újságírás Kar, 3 év

10 Ways nem ébred pár imperiya

Az első pár azt kell felkelni reggel 5. Az első természetesen ugrottam pontosan 5:00 mert volt egy érzetét felelősség - ment teljesen minden párok, és a fizikai képzés szombaton is. Most engedheti meg magának, hogy hazudjak 05:15. Ezután akar-nem, akkor kell felkelni, vagy nincs ideje, hogy együtt legyünk.

A díjak beletelik 35-40 percig. Mosom az arcom, öltözz, néha festett, majd elmegy ebédelni. Ilyen korai időben erejével em - testem 2,5 év, és nem használják a korai reggelit. De a sebesség az én díj attól függ, hogy mennyit aludtam. Ha megállapítják 3 órakor, reggel én fék nagyon későn, és a kockázat a busz, és ennek megfelelően a vonatot.

Oleg Rud, Újságírás Kar, 3 év

10 Ways nem ébred pár imperiya

Szeretek aludni, és aludni, mint én, de reggel nem ad nekünk együtt maradni! De ne aggódj, mert kinyitotta a szemét, tudom, hogy egy új nap, tele valami új és ismeretlen, tele van meglepetésekkel. Mottóm: hogyan indul a nap, így költi el!

Felkelek azonnal az ébresztőórát. „Öt perc múlva” - nem rólam szól. Cool zuhany, pozitív zene és kiváló reggeli tette a napomat.

Ma reggel ad sok erőfeszítést, az optimizmus és a pozitív érzelmek.

Ui vágy, hogy megöli az embereket, reggel egyenlő 0%.

Kapcsolódó cikkek