34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

Valahol után tizenkét gyűrűk Valera - Tolia, gyere, maradj Volodya. Kell egy borotválkozás, pihenni. Jöttem. Ő járkált a lakásban. Nyögött. Ez az este nagyon nehéz volt neki. Csináltam egy lövés altatót. Ő toiled. Aztán elhallgatott. Aludt egy kis kanapén, ami aztán állt egy nagy szoba. És meg kellett változtatni - fáradt, kimerült. Lefeküdtem, és elaludt - talán három óra.

Felébredt néhány baljós csend -, mintha én lennék valaki húzta. És Volodya! Pupillái, nincs reakció fényt. Azért jöttem, hogy lélegezni, és ajka már hideg. Késő van. A három és fél az ötödik szívmegállás történt a háttérben a szívroham. Ítélve a klinikán - ott volt az akut szívizominfarktus. És amikor a szív már leállt pontosan -Hard mondani. Hívta az intenzív osztályon, de egyértelmű volt, hogy semmit sem lehet tenni. Hívta a lelkiismeretért.

Hívom a rendőrséget, hogy később tudtam segíteni neki, volt pletykák erőszakos smerti.Smog? Nehéz megmondani, de azt próbálja meg mindent. Még mindig nem bocsátotta meg magának, elaludt, majd. Lekéstem, valószínűleg negyven perc. "

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

Marina Vlady és fia Pierre (Petya)

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

Vladimir Semenovich halt meg a közepén az olimpiai játékok Moszkvában tartott. A szovjet hatóságok megpróbálták elrejteni ezt a tényt az emberek.

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

A temetés napján a tér előtt a Taganka Színház tömve volt ember, sok volt még a tetőn a közeli épületekben. Búcsút a színész jött mintegy 40 ezer ember.

34 évvel ezelőtt volt Vladimir Vysotsky archív fényképek a temetésen egy bálvány

Kapcsolódó cikkek