16 szabályzat motorozás

Szerint motovozhdeniyu olvasni Keith Code, úgy tűnik, hogy írt. Elvileg csak akkor hosszú távon emlékezni. És egy másik cikk a fórumokon egy kört a városban, a veszélyre. Csak nem nagyon sokat olvasni. Azonban rájöttem, hogy csak olvasás után a szezon korcsoláyzott, nevezetesen, hogy egy ilyen ellen-kormányzás és hogyan kell felváltva. És mégis, a felkészülés a vizsgára jobb adott sokat, érezte, hogy a kerékpár.

Az alapvető szabályok, hogy mindig szem előtt tartani:

1 Van senki sem látja (még ha belenézel egyenesen rám, nagyon sok időt volt, azt létre szemkontaktust a hordozót, forog, és ez még mindig kiderül, amíg megáll előtte, aztán nekem adta a fajta halad, de itt a szabály száma 2)

2 nem bízik senkiben (I állni, amíg meg nem kapcsol be, lásd, megyek, és ő is kevés, ezért adok neki az utat, majd az élelmiszer, akkor is, ha elmúlik, én általában nem vezetői, hogy minden alá kontroll)

3 kerékpáros túrák, ahol megnézi (ha látsz egy lyuk, vagy egy akadály, ne nézd meg, és lássátok a helyet, ahol van, hogy obedesh)

4. sor, hogy át sem fordult a kerék, és döntse meg a kerékpáros

5 viszont át a gáz, és az előnyösen gáz hozzáadásával

6. gyorsabban menni áramlása 20 km \ h, de nem gyorsabb, mint 30 (bár ez általában legfeljebb 40 jövedelem, de ez egy igazi kockázat)

7. ne add gáz, ha visszatekintünk (csak nem tükör ment, még mindig van egy holt zóna, és van, hogy megforduljon, még velük, mint a dugóban nélkül boldogság minden rést prolezesh, és kap a kezét, hogy megforduljon gyorsan)

8. A csőben alakulása a folyosókon, a sorok között, hogy más motorosok (általában egy-két alkalommal volt megmenekült ütközés motobratyami)

9 dugóban lehet ember (egyszer előttem a közlekedési rendőr ugrott ki), bár ha az alábbi szabály szám 6, az utóbbi két szabály elhagyható, még van ideje lassítani

10 lassítani a kereszteződésnél, még egy zöld fény jelentősen lassult mindig (és voltak olyan esetek, amikor tényleg menteni, bár már alkalmak, amikor eltörtem ezt a szabályt, és repült a piros alatt 180 szörnyű emlékezni)

11 az, hogy oly tuningolás, hogy már nem ura a helyzetnek, akkor meg kell, hogy maradjon, és valamit enni, vagy csak ülni állni körülbelül 10 percig, amíg meg megnyugodni, és aztán megy

12 soha nem fog menni a botrány után valóságos pipetták, én egyszer devchenkoy szar, és csak a csoda vezetett haza, vagy menjen nagyon lassan, de miután a botrány lassan nem, ezért a legjobb, hogy ne menjen

13, ha megy a jobb oldali sávban, vagy a dugóban látni az elforgatott kerék, ha úgy látja, talán ez az autó fog fordulni SCHA

14 fő forgalmi tudja nyitni az ajtót erre is szükség van, hogy kövesse

15 nem fékez a kerék alsó, vagy fordítva, homok (100% Put kerékpár)

16 hogy gátolják 70% erőfeszítéseit az első féket a hátsó 30%, az első alkalom, hogy csak az első fék

általában minden kell még Folyamatosan dolgozunk a vészféket, ellen-kormányzás és az egyéb módszerek közvetlenül az út során. a legtöbb ilyen szabályok, dolgoztam két szezonban lovaglás a robogó, és minden együtt segítettek túlélni két szezonban a kerékpár.

Megosztás:

Kapcsolódó cikkek